čaj (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


tasika12 -> čaj (20.3.2005 18:51:00)

Pozdravljene,

zanima me kdaj lahko prvič daš dojenčku za pit čaj? Ker moja mala punčka veliko joče in ima krče so mi nekateri svetovali naj probam čaj? Jaz pa ne vem če to res lahko? Kaj pravite?

Lep pozdrav

Nataša




viv_ -> čaj (20.3.2005 19:12:45)

tasika12 - o tem teče debata skoraj vsak dan - malo poglej za nazaj.

Lahko ga daš takoj (imaš Hippov ki je primeren od 1. tedna dalje).

Pri nas se je čaj zelo obnesel...

lp




.ču -> čaj (20.3.2005 19:14:40)

Maš HIPP-ove čaje,ki se jih lahko daje od prvega tedna starosti,zeliščni,komarčkov,kamilični,...sicer ti čaji so s sladkorjem.
Dobiš pa tudi čaj za otroke v lekarni,al pa sama skuhaš kuminov in jenežev čaj,..
Varijant je veliko,ti ji samo ponudi če bo le hotela pit in ji bo pomagalo pri krčih.

Lp




Lu -> čaj (20.3.2005 19:42:11)

Jaz sem zadnjič dala Maji čaj, ki sem ga kupila v TUŠ-u. Otroški čaj. Ga je pila.

Lahko si pa tudi ti pripraviš kao čaj. Za 1 skodelico potrebuješ: 1 lovorjev list, 1 žličko majarona, 1 ščepec janeža in 1 ščepec kumine. To daj v vodo in zavri. Nato precediš in spiješ. Tudi to pomaga, da naših :duda: ne krivi. Preverjeno.

lp Lu




BARBARA R. -> čaj (21.3.2005 8:10:04)

Lahko ga dodaš takoj.Mi smo ga zečeli z uvajanjem goste grane.

Glede krčkov ti ne bo pomagalo nič.Veliko dobre volje in še več energije.

:muca:




viv_ -> čaj (21.3.2005 8:22:59)

Pri nas je pri krčkih pomagal Hippov čaj "Komarček".




tasika12 -> čaj (21.3.2005 10:02:47)

Najlepša hvala za odgovore.

Nataša:sloncek:




spacey -> čaj (21.3.2005 14:40:34)

Zelo dober čaj, ki ga celo priporočajo doječim mamicam in otročkom ki imajo krčke je Rooibos čaj. Ima zelo dober okus in veliko vsega (mineralov, vitamonov...), jaz ga pijem skoraj vsak dan, ker ga priporočajo tudi nosečnicam. Kupiš ga lahko v čajni hiši v LJ (Cha) ali pa od Droge in Podravke.

Lp;
P 9nebesa danes je rok!




Stran: [1]