vpis v knjižnico (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


LoCa -> vpis v knjižnico (14.10.2008 7:42:54)

mam vprašanje, še posebej za koga, ki dela v knjižnici. lani sem se vpisala ravno na en dan, ko je bila vpisnina zastojn, samo ne vem kdaj je to blo. mogoče novembra? v glavnem, zanima me, kdaj je ta dan, če katera ve?




BarbaraE -> RE: vpis v knjižnico (14.10.2008 8:15:38)

Hmm, ponavadi imajo takšne dneve brez članarine in zamudnin ob dnevu knjige, kar ni novembra ali pa ob kakšnih posebnih obletnicah same knjižnice.

Žal ti nisem mogla veliko pomagat, mogoče bi pa kar poklicala v svojo knjižnico in se pozanimala, kdaj se ti izteče letna članarina, da boš vsaj približno vedela.




puncica -> RE: vpis v knjižnico (14.10.2008 8:18:08)

IZVIRNO SPOROČILO: BarbaraE

Žal ti nisem mogla veliko pomagat, mogoče bi pa kar poklicala v svojo knjižnico in se pozanimala, kdaj se ti izteče letna članarina, da boš vsaj približno vedela.


...in za novo članarino za novo leto boš po moje mogla plačat.




LoCa -> RE: vpis v knjižnico (14.10.2008 8:39:14)

ma sej fora je ker sem se vpisala ko sem bila še na zavodu in sem pri enemu moškemu videla, da je imel zastojn, mene so pa beboti dali na tole brezposelno varianto, ki pomoje mi zdej itak ne velja kot da sem vpisana. fora je samo v tem, da bi rada troflna to zastoj zato, ker res malo hodim v knjižnico in mi je brezveze dajat 15 evrov za to :P.




pikapolona2 -> RE: vpis v knjižnico (14.10.2008 10:00:35)

IZVIRNO SPOROČILO: LoCa

ma sej fora je ker sem se vpisala ko sem bila še na zavodu in sem pri enemu moškemu videla, da je imel zastojn, mene so pa beboti dali na tole brezposelno varianto, ki pomoje mi zdej itak ne velja kot da sem vpisana. fora je samo v tem, da bi rada troflna to zastoj zato, ker res malo hodim v knjižnico in mi je brezveze dajat 15 evrov za to :P.


pol pa več hodi in več beri in se to bo obrestovalo.

Je ni knjige pod 15 EUR....tko da se ti že za en obisk splača. Tudi knjižnjice morajo živeti in kupovati nove knjige.




diva 4 -> RE: vpis v knjižnico (14.10.2008 10:23:17)

IZVIRNO SPOROČILO: pikapolona2

IZVIRNO SPOROČILO: LoCa

ma sej fora je ker sem se vpisala ko sem bila še na zavodu in sem pri enemu moškemu videla, da je imel zastojn, mene so pa beboti dali na tole brezposelno varianto, ki pomoje mi zdej itak ne velja kot da sem vpisana. fora je samo v tem, da bi rada troflna to zastoj zato, ker res malo hodim v knjižnico in mi je brezveze dajat 15 evrov za to :P.


pol pa več hodi in več beri in se to bo obrestovalo.

Je ni knjige pod 15 EUR....tko da se ti že za en obisk splača. Tudi knjižnjice morajo živeti in kupovati nove knjige.



Se podpišem.




LoCa -> RE: vpis v knjižnico (14.10.2008 10:50:35)

no, mogoče bi blo vseeno fajn, da mi ne bi nihče vsiljeval svojih navad in vrednot?! za katere niti ne veste kakšne so.
kot sem rekla, za par knjig na leto se mi zdi brezveze dajat denar, še posebej zato, ker mi decembra poteče pogodba in ne vem kako bo naprej s službo. upa, da mi ni treba cele življenjske zgodbe še napisat, da bom dobila kak pameten odg. na vprašanje, ki sem ga postavila. pametujte raje doma.




FLASK_A -> RE: vpis v knjižnico (14.10.2008 11:01:04)

luna je danes, bodite pozorne, da se ne bo preveč poznalo na vašem počutju[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

drugač pa- pokliči v knjižnico pa vprašaj.




Šaki -> RE: vpis v knjižnico (14.10.2008 11:53:08)

IZVIRNO SPOROČILO: LoCa

mam vprašanje, še posebej za koga, ki dela v knjižnici. lani sem se vpisala ravno na en dan, ko je bila vpisnina zastojn, samo ne vem kdaj je to blo. mogoče novembra? v glavnem, zanima me, kdaj je ta dan, če katera ve?


o tukaj ti pa ne vem pomagat.mogoče res najbolj da kar pokličeš...




pikecpokec -> RE: vpis v knjižnico (14.10.2008 11:57:51)

Dan splošnih knjižnic je enkrat novembra in takrat je članarina zastonj. Bom pol vprašala moža, ko pride iz službe.
Drugač pa v iskalnik vpiši ''dan splošnih knjižnic'', pa boš našla




Stran: [1]