maxi-cosi zimska vreča (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


katy82 -> maxi-cosi zimska vreča (12.10.2008 21:12:08)

Zaenkrat se še odločam za nakup zimske vreče,imam pa voziček maxi-cosi:mura3.Zanima me če je njihova vreča tudi za starejšega otroka ali samo do enega leta?

Če katera ve,bi bila vsakega odgovora vesela,hvala[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]





nynna -> RE: maxi-cosi zimska vreča (13.10.2008 8:57:14)

Tudi jaz se odločam za to vrečo pa nisem nikjer zasledila da je samo do enega leta. Me pa malo moti kere je treba še roke čez spravljat. Jaz bi raje kakšno tako ki je samo čez noge. A misliš, da paše še katera druga, ta je tudi precej draga.




katy82 -> RE: maxi-cosi zimska vreča (13.10.2008 10:03:01)

Ne vem kako je s tem ker je tisto varovalo glih na sredi,naša ga pa že rabi




petrcamg -> RE: maxi-cosi zimska vreča (13.10.2008 21:45:52)

Mi jo že imamo, uporabljali pa smo jo takrat ko je bil tak hud mraz. Jaz sem z njo zelo zadovoljna, uporabljaš pa jo lahko precej dalj časa, kot samo eno leto. Vreča je namreč narejena tako, da jo lahko ko otrok zraste spodaj odpreš, pa mu noge gledajo ven. 
Kar se pa tiče zgornjega dela, ga pa ni  treba uporabljati. Jaz sem mu zapele samo spodnji del, zgoraj pa je bil odkrit. Se mi pa zdi fino da je še zgornji del, ker ko ti otrok zaspi in je mraz, ga lahko samo pokriješ pa je.




Ana08 -> RE: maxi-cosi zimska vreča (13.10.2008 22:28:21)

Tudi mi imamo Muro 3. Namesto zimske vreče od Mure sem rajši kupila Quinny vrečo, ki se jo da tudi namestiti na ta voziček. V spodnjem delu ima narejeno odprtino, skozi katero namestiš varovalo, zgornji del pa zapneš čez vse skupaj. Te vreče se mi zdijo toplejše in bolj kvalitetno izdelane, kot  Murine.




Stran: [1]