Mlečna žitna kašica (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Bejba -> Mlečna žitna kašica (18.3.2005 19:44:24)

Že nekaj časa dajem našemu sončku zvečer mlečno žitno kašico od Milupe, ki se pripravi z vodo. Vendar se nam dogaja, da je na začetku lepo gosta in jo naš malček brez težav je. Bolj pa gre proti koncu, vse redkejša je, kljub temu da jo neprestano mešam z žličko, da bi se temu izognila :zmeden:. Ob zadnjih žlicah imava že čisto juhico in posledično je potem mali tako umazan, da je joj, ker mu vse teče po bradici :pujs:.
Ali se vam tudi to dogaja :zmeden:? Ali delam kaj narobe?

LP; Bejba




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (18.3.2005 19:50:35)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Natas@ -> Mlečna žitna kašica (18.3.2005 19:52:00)

Kaj pa če bi proti konco dodala še malo kašice? Drugače pa naš tudi zelooo umazan ko je po žlici. Na začetku ko je lačen sicer ne, ko je pa že bolj proti koncu, se pa začne afnat in je kaše vse polno drugje kot v ustih. Delaš pa narobe čisto nič.




Natas@ -> Mlečna žitna kašica (18.3.2005 19:52:00)

Kaj pa če bi proti konco dodala še malo kašice? Drugače pa naš tudi zelooo umazan ko je po žlici. Na začetku ko je lačen sicer ne, ko je pa že bolj proti koncu, se pa začne afnat in je kaše vse polno drugje kot v ustih. Delaš pa narobe čisto nič.




niki5 -> Mlečna žitna kašica (18.3.2005 19:59:12)

Pri meni je ravno obratno bilo danes :zmeden2:




puncica -> Mlečna žitna kašica (18.3.2005 20:23:39)

Pri men je blo neki podobnega, pa smo dal še mal noter, da smo jo zgostil pa je blo. Drugač pa je pri teh lino kašicah, ki postanejo čist trde, da jo moraš vmes zalivat, da se omehča:)-




Anonimen -> Mlečna žitna kašica (18.3.2005 20:34:11)

kaj pa če ne smeš mešat?




Bela -> Mlečna žitna kašica (19.3.2005 7:21:20)

Mam jo doma pa je sploh še nism uporabla, bom pa poskusla da vidim...nism kej prevč od teh izdelkov, raje sama kaj zmučkam:)




Pupica -> Mlečna žitna kašica (19.3.2005 8:55:45)

Mi smo jo jedli po žlički, pa je bilo prepočasi. sedaj jo jemo po flaši. je hitro, pa tudi slinčka ne potrebujemo.
:bravo::bravo::bravo::bravo:




BUČKO -> Mlečna žitna kašica (19.3.2005 9:29:40)

Jaz imam od Milupe rižev gresek pa pri meni do konca ostane enako gost.:bravo:Ga ima pa ful rad.:sloncek:




Tejči -> Mlečna žitna kašica (19.3.2005 15:49:50)

Pupica&tia, mi enako:) Po žlički sploh ni hotela več jest, po flaški pa poje toliko kolikor ji naredim-pravi požeruhec. Pa meni se tud zdi praktično. Na žličko še bodo že jedli-še celo življenje:)-

lp, Tea:sloncek:




Stran: [1]