|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Čvekarije
12.10.2008 7:44:18   
piščanc
če bi meni kdo bral zs ali šnofal po objavah se ne bi sekirala niti pet sekund. zakaj, ker nimam kaj skrivati in ker nisem zlobna, ker ne obrekujem in ne šikaniram. ampak to je moj problem. sem mnenja, da vsaka stvar, ki jo narediš ali poveš, pride za tabo, prej ali slej. pa če še tako skrivaš in zavijaš po zs-jih.

škoda, da ste uničile prijetno skupnost. če vam ni bilo do sodelovanja, bi enostavno lahko nehale klikati. aja, samo potem ne morete biti zlobne

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Čvekarije
12.10.2008 7:48:01   
Kerensa*
A forum od SQ je bil prijetna skupnost?... no, ja, pa saj navidez je bil morda res... in še to za tiste, ki so bile premalo informirane in z RR premalo zanimive, na SQ forum pa so prišle samo zato oz. je SQ dovolila včlanitev samo zato, ker jih je ena od njenih privrženk povabila in da si je večala statistiko števila članov... 3/4 uporabnic tam je bilo samo številka, šljivil jih ni pa nihče pet posto... podobno, kakor mene na RR user posted image ... jao, zdaj se spomnim, kakšna galama je bila, ko so ugotavljali, pod katerim nickom in s katerim IP-jem sem se jaz prijavila... oh, ja, pa saj imaš vseeno kar prav, no - prijetna skupnost je bila... smeha na pretek, če si samo bral in napisal samo toliko, da te niso brisali. user posted image

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Čvekarije
12.10.2008 8:01:39   
piščanc
skupnost sestavljajo uporabnice in te so bile prijetne

kot sem že rekla, veliko prahu, da se skrije zloba. itak prah dvigajo vedno eni in isti

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Čvekarije
12.10.2008 8:12:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: piščanc

če bi meni kdo bral zs ali šnofal po objavah se ne bi sekirala niti pet sekund. zakaj, ker nimam kaj skrivati in ker nisem zlobna, ker ne obrekujem in ne šikaniram. ampak to je moj problem. sem mnenja, da vsaka stvar, ki jo narediš ali poveš, pride za tabo, prej ali slej. pa če še tako skrivaš in zavijaš po zs-jih.

škoda, da ste uničile prijetno skupnost. če vam ni bilo do sodelovanja, bi enostavno lahko nehale klikati. aja, samo potem ne morete biti zlobne


Si preslišala tiste vrstice, v katerih so napisale punce kaj in kako z informacijami, v katerih so bile življenjske zgodbe, zaupanja, dogodivščine? In to je SQ prebrala v Volginih sporočilih, ki so zasebna.  Se pravi se je Volga pogovarjala o stvareh po ZS, katere so bila zaupne narave. In to je za kozlat, da nimaš zasebnosti, katera naj bi bila omogočena. Sploh pa če to bere z vohunjenjem "super Mama". Čeprav sama sploh ne vem, kako je prišla do tega naziva.user posted image

(odgovor članu piščanc)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Čvekarije
12.10.2008 8:30:01   
oka
IZVIRNO SPOROČILO: piščanc

skupnost sestavljajo uporabnice in te so bile prijetne

kot sem že rekla, veliko prahu, da se skrije zloba. itak prah dvigajo vedno eni in isti


Jaz te pa ne razumem najbolje. A praviš, da je razkrivanje "zlobe" (malce huda označba mar ne) opraviči dejanje, ki je tudi zlobno in zelo, zelo podlo. Glej ni ga razloga (razen državne varnosti), ki bi opravičeval brskanje po tujih ZS-jih. Ne gre samo za sporočila ene uporabnice, gre za veliko drugih sporočil, drugih uporabnic, sporočila, ki so bila namenjena eni uporabnici in ne eni uporabnici + SQ. Pa saj gre za ZASEBNA SPOROČILA, a veš kaj pomeni zasebno? In če nimaš nič proti, da kdo bere tvoje ZS-je, potem pa javno objavi svoje geslo. Čeprav močno dvomim, da bi se našel nekdo dovolj plitek, da bi šel  brat.
Je pa čisto brezvezno pogrevanje teme, ki se je že razčistila. Mnenja se samo ponavljajo (tudi moje pisanje).

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Čvekarije
12.10.2008 9:06:41   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: piščanc


škoda, da ste uničile prijetno skupnost. če vam ni bilo do sodelovanja, bi enostavno lahko nehale klikati. aja, samo potem ne morete biti zlobne


Samo tole moram pokomentirati: kdo je kaj uničeval? A ni ustavnoviteljica prijetne družbe le-to tudi sama uničila? Kolikor vem, je bilo nekako tako.

A sem jaz prišla tja in uničila "prijetno" skupnost? Saj veš, da me ni bilo tam. Pa tudi klikala nisem nič. Uničile ste jo same s šefico na čelu.

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Čvekarije
12.10.2008 9:28:47   
lelaval
če bi meni kdo bral zs ali šnofal po objavah se ne bi sekirala niti pet sekund. zakaj, ker nimam kaj skrivati in ker nisem zlobna, ker ne obrekujem in ne šikaniram. ampak to je moj problem. sem mnenja, da vsaka stvar, ki jo narediš ali poveš, pride za tabo, prej ali slej. pa če še tako skrivaš in zavijaš po zs-jih.


Očitno nisi brala debate od Volge - je tudi Mišni napisala, da sta si pisale zaupne stvari (ne obrekovanje) - stvari, ki se tičejo res zasebnosti in ne kogarkoli drugega. Če bi se jaz takšne stvari pogovarjala na ZS, mi tudi ne bi bilo vseeno, da jih bere vsakdo.

Da pa je bila super mama, pa slišim prvič (itak sem zadnje časa ful malo na RR, ko pa pridem gor, pa me takšne stvari res šokirajo - forumi so za sprostitev, ne pa za zdrahe delat).

Sem pa zadnjič, ko sem brala Volgino debato, še sama hotela na Čvekarije (ko že itak par mesecev nisem bila tam, tako, da sploh ne vem, kaj se je dogajalo), pa mi je javlja, da je napačno geslo - pa bi vendar moralo bit pravo. No, zdaj pa vidim, da nisem edina.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Čvekarije
12.10.2008 9:38:14   
caillou
Tole se mi od Sončne res ne zdi lepo in če sem odkrita, kar težko verjamem, da je česa takega ona sploh sposobna. Dejstva pa žal govorijo drugače.

Me pa najbolj zbode v oči to, da se vsakemu, ki se ga javno pribije na križ, servirajo še vsi stari grehi izpred n-tih let in pri tem nekateri še  zelo uživajo. Nekateri res nimajo mere in trenutno volgino izkušnjo enostavno izrabijo za svoja blatenja.  Volga je zadevo javno obelodanila, kar ji dam prav, ker se tako absurdna zadeva res ne bi smela zgoditi. Ampak da nekateri to izrabijo v svoj prid, se mi pa zdi podlo in bolano do amena.

No, toliko z moje strani. Pa lepo nedeljo želim vsem, caillou.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Čvekarije
12.10.2008 11:11:07   
Šaki
uau.
prvič sploh ne evm o katerih čvekarijah govoriteuser posted image
pa ok
sm pa prebrala temo na o portalu.in sm kr šokirana.sm vedla kdo je ta upor.
sicer pa res ne vem kaj ti da da kaj takega narediš.res podnuser posted image

sama sm tud že menjala nick pa nikakor.pa nikakor zaradi kaj drugega kot le to da sm se ga naveličalauser posted image user posted image

ravno iz tega razloga jz ne dajem nobenih slikic ali kaj podobnega na take forume.ker nikol ne veš.
ne vem no jz tej sodobni tehnologiji čisto nič ne zaupam.

sicer pa upam da bo tale forum še naprej +..in nikakor -..

fajn bodte punce (in fantje)..

pa lepo nedeljo....

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Čvekarije
12.10.2008 11:31:06   
muki1
Kerensa, ogabno se obnašaš.
A te res tako boli, da te niso marale? Taka nevoščljivost in škodoželjnost veje iz tebe, da še vsa dejanja v zvezi z vdiranjem v ZS-je zasenči. 

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Čvekarije
12.10.2008 16:32:04   
puncica
Tudi jaz sem šokirana ko mi je Volga na ZS sporočila kdo dejansko je brskal po njenih sporočilih, ker sem pa še vedno upala da pa je mogoče volga sama kako tole izklopila pa sem se očitno motila. Me pa ne preseneča da me ni hotela v njen forum pa kljub temu da sem se 3× poskušala prijavit odgovor pa je bil da kdor ne sodeluje je brisan, jaz se pa še niti prijavt nisem mogla, mislim zdaj ko pa berem kaj se tam dogaja pa sem srečna da tja sploh nisem prišla, ker del tega pa res nočem bit.

Sama imam gesla enih 4 uporabnic ker jim spreminjam slike-avatarje oz. so hotele kakšno spremembo v albumih skratka težave ki jih z veseljem rešujem in mi NIKOL niti na kraj pameti ni padlo da bi brskala kje drugje kot tam kjer sem dobila dovoljenje.

Tole od SQ je pa res od dna duše grdo. Se strinjam s splišni da kako lahko tale virtuala vara, sama si nikol ne bi mislila kaj takega o njej, ker se je tud men zdela vedno prijazno dekle dokler mi ni kot obrazložitev dala da na njen forum ne morem ker ne sodelujem, kar je bilo čist za lase prevlečeno. Očitno me ne mara ker se družim z Volgouser posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Čvekarije
12.10.2008 18:00:31   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: muki1
Kerensa, ogabno se obnašaš.  A te res tako boli, da te niso marale? Taka nevoščljivost in škodoželjnost veje iz tebe, da še vsa dejanja v zvezi z vdiranjem v ZS-je zasenči. 

Veliko bolj mi je všeč, da se moje obnašanje označi za ogabno, kakor pa, da bi jaz naredila nekaj takega, kakor SQ... mislim, da obstaja malo morje RR-ovk, ki lahko potrdijo, da ni nikoli nič od tistega, kar so mi napisale na ZS ali e-mail (ali pa zaupale po telefonu ali osebno) prišlo v javnost... brez skrbi, znam biti "ogabna", kakor ti praviš, ampak tako podla pa definitivno ne... da bi se pa sekirala, ker me ni marala ena taka ženska, kakor je SQ (in nekaj njenih privrženk), mi pa na kraj pameti ne pade... nimam razloga, da bi ji bila nevoščljiva, škodoželjnost pa - hja, sama si jo je nakopala na grbo in to ne od mene, tako, da lahko z mene tudi to izbrišeš... ali pa pusti, če ti je tako bolj všeč... in moje osebno mnenje zagotovo ne zasenči njenega kaznivega dejanja, brez skrbi... če želi, me lahko tudi toži... potem bo šele luštno, kajti med Volginimi ZS-ji so bila tudi moja. user posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Čvekarije
12.10.2008 19:03:59   
Pikapolonica_
eno vprašanje - a to je tista punca, ki je imela prav prijeten e-dnevnik? 

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Čvekarije
12.10.2008 19:08:49   
amaya
kaj je to SQ? user posted image

en teden me ni, pa je že cel kažin user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Čvekarije
12.10.2008 19:24:33   
Ribica **
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
mislim, da obstaja malo morje RR-ovk, ki lahko potrdijo, da ni nikoli nič od tistega, kar so mi napisale na ZS ali e-mail (ali pa zaupale po telefonu ali osebno) prišlo v javnost...


Nekaj pa je moralo priti neki uporabnici na nos, ker ni imela tesnejsih stikov s tistimi, katerim sem jaz kaj povedala .. in tebi sem in je nato vedela se ona, tako da. Cudno, ne?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Čvekarije
12.10.2008 19:34:31   
Kerensa*
Fight med njo in tabo je bil na RR javen, poleg tega pa jaz nisem imela čisto nič pri tem, da je šel on z njo "na kavo" tačas, ko je bil že s tabo.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Čvekarije
12.10.2008 19:47:14   
Volga
No, no, pomirite se. Zdaj ste pa že nekje drugje, tam, kjer jaz čisto nič ne razumem.

Muki, karnisa ni tukaj nič ogabna, vsaj meni se ne zdi. Uf, nikoli ne bi milila, da bom kdaj zagovarjala karniso na Rr? user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Čvekarije
12.10.2008 19:56:15   
Pobalami
A mi lahko kdo napiše link od tega foruma. Jaz bi tudi rada spoznala kraljico in bila popularna.
Branje mojih ZS ni problem.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Čvekarije
12.10.2008 19:59:00   
Šarki
IZVIRNO SPOROČILO: Pobalami

Branje mojih ZS ni problem.

user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Čvekarije
12.10.2008 20:05:17   
puncica

IZVIRNO SPOROČILO: amaya

kaj je to SQ? 



SQ je sunqueen uporabnica RR-ja ki se je že pred časom izbrisala iz RR, ustanovila svoj forum ČVEKARIJE kamor so šle skoraj vse stare uporabnice RR in se vrnila nazaj kot tinkula če se ne motim, gledala Volgina ZS in so jo razkrinkal, tolk jaz vem. Ja pa da ima trgovino tud vem in probleme z zaposlenimi, ja pa da me ni marala na svojem forumu tud vem user posted image drugače je pa ne poznam.

IZVIRNO SPOROČILO: Pobalami

A mi lahko kdo napiše link od tega foruma. Jaz bi tudi rada spoznala kraljico in bila popularna.
Branje mojih ZS ni problem.


Forum prvi in drugi trenutno zdaj ne delata, to ne vem najbolje da jo kontaktiraš privat pa jo vprašaš kako je s tem in kako se pride na njen forum, ker linkov do drugih forumov ni dovoljenov dajat gor.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Čvekarije
12.10.2008 20:06:08   
Pobalami
O škoda.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Čvekarije
12.10.2008 20:11:14   
Šarki
IZVIRNO SPOROČILO: puncica


pa da me ni marala na svojem forumu tud vem user posted image


user posted image user posted image user posted image  mene tuuuud neeeeuser posted image user posted image  jest pa v jok pa na drevouser posted image  pa kišto pira sabouser posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Čvekarije
12.10.2008 20:11:53   
Kerensa*
Forum in ednevnik sta dostopna samo "najožjim" prijateljem (kateri so to, lahko pogledaš na ednevniku)... za ostale je pa na voljo njen e-mail, ki je bil javno objavljen.

Volga, ti se pa sladko je*i, če hočeš... marsikaj imam na grbi v svojem lajfu, ampak podla pa nisem... mene ti sploh ni treba zagovarjati - bo čisto dovolj, če stojiš za svojim mnenjem, ki je pa čisto slučajno enako mojemu (in še od koga na RR)... zagovarjaš torej samo svoj gnev nad SQ in njenim dejanjem... jaz pa tudi, čeprav te sploh ne poznam.

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Čvekarije
12.10.2008 20:19:09   
kjava
user posted image user posted image user posted image user posted image  Glej in se čudi

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Čvekarije
12.10.2008 20:27:52   
spacey
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

marsikaj imam na grbi v svojem lajfu, ampak podla pa nisem...

Khm, khm.user posted image

Nekaj o dobrodelnosti, pa pogrebu in potemkajšnjim zapravljanjem "odvečnega" denarja...pa mogoče še kaj.

Ja no, o tebi in podlosti bi se dalo še kaj napisat.

Ampak jaz sem vse to izvedela od drugih.


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Cepljenje pri 1 letu
busklca

Kakšne stranske učinke so imeli vaši otroci pri cepljenju pri 1 letu (mumps, ošpice, rdečke)?

Nobenih (50%)

Vročino, tudi nad 38,5 (7%)

Vročino do 38,5 (7%)

Izpuščaj brez vročine (4%)

Samo sitni oz. zaspani, brez vročine (9%)

Nismo še bili cepljeni (23%)


Število vseh glasov: 130

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!