Sem jezna ... (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


alenkica -> Sem jezna ... (10.10.2008 17:55:22)

Naročili smo finstralova okna že v zač.avgusta. Dobavni rok je 5-7 tednov. Baje da se zavleče zaradi dopustov v avg. in naj bi prišle ta teden. Kličem, pogleda in reče: ja, so prišla ampak so pozabili še ena vrata.

Pa kdaj pridejo, ja 17.10

Kok je to podjetej nesposobno. Doma imam dojenčka in mi bodo sredi najhujše zime menjali okna. Za znoret. Še sreča da so to zadnja okna za zamenjat, pri tej firmi nikoli več.

Še to: ko smo prvič naročili, so falili barvo. Drugič: namesto da bi jih dobili sept. smo jih dobili konec decembra. Zdaj pa še to.

Na žalost ne moremo drugje naročit, ker ne more biti pol bajte take, pol take.

Držite pesti, da bodo prišle res 17.10.

Morali bi uvesti zamudnine. Potem bi verjetno bilo vse točno.






benika -> RE: Sem jezna ... (10.10.2008 19:38:03)

OK, prvič zgrešijo barvo. Naj jim bo. Drugič vas nategnejo za rok dobave. In vi ste šli potem pri taisti firmi še tretjič naročit okna[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] 




benika -> RE: Sem jezna ... (10.10.2008 19:52:58)

Na žalost ne moremo drugje naročit, ker ne more biti pol bajte take, pol take.


Uf, nisem prej videla tega. Ampak vseeno mislim, da oni niso edina firma s tako barvo oken.




alenkica -> RE: Sem jezna ... (11.10.2008 19:22:36)

Na žalost ja. Predvsem je problem barva rolet, smo se pozanimali.

Kvaliteta je pa zelo v redu, to je drugi razlog, da nismo menjali.

No, na koncu se je do zdaj dobro izšlo, upam da bo tudi zdaj tako.




ema79 -> RE: Sem jezna ... (11.10.2008 21:54:23)

Mi imamo pa same dobre izkušnje z Finstralom. V 7 letih, smo že trikrat naročal pri njih im sedaj smo naročili še eno dodatno okno in bojda pride ta teden. Vse je bilo zmeraj pravi čas, prave barve in še zelo uslužni so bili.




Anonimen -> RE: Sem jezna ... (12.10.2008 13:38:23)

A si naročila pri Matonu? Če si si se gadno zaj[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley35.gif[/image]




alenkica -> RE: Sem jezna ... (13.10.2008 17:51:59)

Ja, pri Matonu.

Ampak samo zdaj, prej je bil en drugi zastopnik.

A imaš kake slabe izkušnje?

Lahko pišeš na Z.S.




Stran: [1]