Copatki Superfit št. 19 (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Anonimen -> Copatki Superfit št. 19 (10.10.2008 12:56:22)

Pozdravljene!   Prosim, če mi lahko napišete kje v Ljubljani bi lahko kupila copatke Superfit št. 19? Sem bila včeraj na Rudniku v Humanicu (imajo samo velike številke), v Daichmanu (nimajo), danes bi šla pa pogledat še v Massa (kej veste, če imajo tam take male številke)?   Superfitke pa sem izbrala, ker jih na forumu zelo pohvalite, rabimo jih pa za v vrtec čez 1 teden, tako da se kr malo že mudi. Doma imamo Shoo Shoos, s katerimi smo ful zadovoljni in bi ji najraje te dala tudi za v vrtec, ampak otroci uporabljajo umivalnico (sicer ne sami, pa vendar se lahko zgodi, da je po tleh mokro) ti copatki pa žal na podplatu nimajo nobene zaščite. Če ste zadovoljne še s katerimi drugimi copatki, mi prosim napišite firmo in kje ste jih kupile (morajo pa biti mehke, upogljive, skratka take, da se otrok v njih ne lomi, ker naša še ne hodi).   Hvala za odgovore in lp!




Naja30 -> RE: Copatki Superfit št. 19 (10.10.2008 13:19:38)

Jaz sem jih vedno dobila v massu v MC Šiška.




gajči -> RE: Copatki Superfit št. 19 (10.10.2008 17:50:57)


IZVIRNO SPOROČILO: Naja30

Jaz sem jih vedno dobila v massu v MC Šiška.


Jaz sem jih ravno tu danes gledala, sem videla 18 in 20, verjetno imajo tudi 19. Imajo veliko izbiro teh copatkov.




tabi -> RE: Copatki Superfit št. 19 (10.10.2008 18:27:27)

naša ima 18 cifro in sva jih 2 dni nazaj kupile v Massu(med citijem in halo A) v Btc imajo izbire kolker češ tut s številkami[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




mojčca -> RE: Copatki Superfit št. 19 (10.10.2008 20:16:08)

Če kaj hodiš v Kranj, ti jih jaz lahko dam. Imam skoraj čisto nove, so modre barve, pa jih naš otroček ni hotel nositi, tako da nam ležijo v omari.




Anonimen -> RE: Copatki Superfit št. 19 (10.10.2008 20:45:52)

Punce hvala za odgovore, sm jih tud jst dons popoldne dubla v Massu v Btc-ju [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image], vzeli pa smo št. 18. so ful lušni, upam da jih bo v vrtcu rada nosila. 




Stran: [1]