|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   diafit aspirator
9.10.2008 21:05:26   
urskavaup
Pozdravljeni!

Imam eno vprašanje za vse tiste, ki uporabljate Diafitov aspirator za čiščenje nosa. Mi smo ga pravkar kupili za našega 2 mesečnega sina. Aspirator sicer lepo posesa smrkelj, vendar ne potegne ven tistega, kar ima zadaj v nosu. Ko sinu sčistimo nos se pri dihanju še vedno sliši, da ima nekaj notri, ki pa zlepa ne gre ven. Sedaj pa me zanima, če kdaj čistite tako, da ob čišenju ene nosnice, drugo zaprete. Z možem sva poskusila zapreti drugo nosnico in je šlo več ven, vendar nisva upala nadaljevati tako, ker ne vem, če lahko.
Moje razmišljanje je namreč tako: do sedaj smo uporabljani Nuk-ovo pumpico, ki dejansko deluje na enakem principu (ko čistiš eno nosnico, zapreš drugo). In če sedaj tukaj na hitro zaprem drugo nosnico, da potegne ven še tisto, kar je bolj zadaj v nosu ne bi smelo biti nič narobe.
Kako prakticirate vi?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: diafit aspirator
10.10.2008 7:00:44   
veja21
Na začetku sem se držala navodil, a ko sem opazila, da ne posrka vsega,sem si pomagala ravno tako, kakor vidva! Zatisenme ji drugo nosnico za par sekund!

(odgovor članu urskavaup)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: diafit aspirator
10.10.2008 7:57:57   
Anonimen
dobro jutro.nam je pediatrinja rekla da nikakor ne smemo zatiskati ene nosnice medtem ko iz druge izsesavamo smrklje.drugače pa nimamo problemov s tem da bi kaj noter ostajalo.jaz našima dvema našpricam z fiziološko in to pošteno v vsako nosnico da se smrklji zmehčajo,pol pa pustim par minut in ko začne samo lezt ven vzamem aspirator pa je.in to pač nevemkolkokrat na dan je treba.

(odgovor članu urskavaup)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: diafit aspirator
10.10.2008 8:22:41   
nia5
Tudi mi ga imamo, vendar nisem bila zadovoljna, saj kot praviš ni posesal vsega, kljub fiziološki. Pol pa sem nabavla baby-vac in sem ful zadovoljna, pa še 3x cenejši je, zdaj pa aspirator uporabljamo le ponoči, če je potreba.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: diafit aspirator
10.10.2008 8:27:43   
Šaki
fest nalit v eno nosnico fiziološko in bodo sami ven prišli.

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: diafit aspirator
10.10.2008 11:37:17   
Tajska
V kakšnem položaju pa imate otroka, ko mu dajete fiziološko?

(odgovor članu urskavaup)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: diafit aspirator
10.10.2008 12:45:13   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: Tajska

V kakšnem položaju pa imate otroka, ko mu dajete fiziološko?









V sedečem-pokončno.

(odgovor članu Tajska)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: diafit aspirator
11.10.2008 9:49:42   
urskavaup
Sin je star komaj 2 meseca pa ne vem, če mu lahko v nos nalijem več fiziološke. Jaz mu kanem le kapljico ali dve. A lahko več?
A pri baby-vac-u ni potrebno ene nosnice zapreti, ko sesaš smrklje v drugi nosnici?

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: diafit aspirator
11.10.2008 9:50:43   
rija
ne, pri baby vacu tega ni treba delat

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu urskavaup)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: diafit aspirator
11.10.2008 10:02:38   
sxy
mi imamo tudi diafitov aspitaror in pa tudi baby vac. S prvim nismo iz nosa spravili nič,nič,nič. Z baby vacom pa nam kr gre, edino imamo mal "fauš lufta", ker imamo vorwerk in ni okroglega nastavka.

Z baby vacom nam gre kar dost ven, vendar še vedno slišim da mu nekje bolj odzadaj še vseeno ostane, ker mu hrope v nosu pri dihanju.

RIJA... pa se obračam na tebe, kako bi mu spravla vse ven, še tisto tazadnje???

Namočim s fiziološko, počakam, potem sesam, a še vedno ostane notri.

Aja pa iz ene nosnice mu gre full iz druge pa nč, a je možno da ima samo eno zafilano???

Koliko časa lahko sesaš nosnico??? vem da par sekund, ampak koliko je to par: 5, 10 15, več... Kolikokrat na dan pa lahko in kolikokrat na dan lahko močiš z fiziološko, ker se mi zdi da sem prebrala da ni predober prevečkrat s fiziološko???

Rija in ostale hvala za odgovore!!!



_____________________________

When we wake up in the morning, we have two simple choices. Go back to sleep and dream, or wake up and chase those dreams.
Choice is yours...




(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: diafit aspirator
11.10.2008 10:06:31   
rija
ja, tak pač je. nikoli ne gre čisto vse ven, zato pa je potrebno postopek ponavljati. tudi mojemu kdaj kaj ostane noter ali gre v eni več, v drugi manj ven.

kako dolgo sesati?
po občutku. se pravi dokler gre kaj ven sesaš, ko neha pač nehaš.
in ponoviš postopek s fiziološko. če je otrok bolan, lahko to ponavljaš dokaj pogosto. odvisno od prehlajenosti.

ne vem, jaz se nekak zanašam na svoj občutek.....user posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu sxy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: diafit aspirator
11.10.2008 10:18:06   
sxy
RIJA... hvala...

sicer ne vem a je moj škratek prehlajen, ali ima samo zamašen nos, mogoče zaradi zraka, čeprav nimamo tako suhega (55%vlage).

Oz.ali je samo zamašen nos znak prehlada, ker drugih znakov nima, niti ne kašlja (mogoče 1do2 krat na dan, pa še takrat se mi zdi da se bolj poafna z nekakšnim pokšljevanjem), nima temparature, je normalno živ,... user posted image

Za zdaj mu sesamo nos zjutraj in zvečer. tudi s fiziološko močimo 2krat.



_____________________________

When we wake up in the morning, we have two simple choices. Go back to sleep and dream, or wake up and chase those dreams.
Choice is yours...




(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: diafit aspirator
11.10.2008 10:29:18   
rija
ne, to je verjetno res samo prehlad....moj ga je imel včasih 2 tedna skupaj, tak, da mu je lilo iz nosa....vse ostalo pa normalno....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu sxy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Norice oz. vodene koze
Michonne RR

Koliko so bili stari vaši malčki, ko so preboleli norice oz. vodene koze?

0-1 leto (19%)

1-3 leta (19%)

3-5 let (14%)

5-10 let (7%)

10 in več (2%)

Jih še niso (38%)


Število vseh glasov: 42

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!