Iščem zimsko vrečo za Traxx Jaguar 4 (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


Katharina -> Iščem zimsko vrečo za Traxx Jaguar 4 (9.10.2008 10:18:30)

Živijo!
Imamo zgoraj omenjeni voziček v rjavo/rdeči barvi. Vse superfinofajn, le en problem imamo: smo brez zimske vreče, ki pa bi jo nujno potrebovali. Ima mogoče katera rabljeno ali pa ve kje bi jo lahko dobila?? Kakršnakoli info dobrodošla!




moci -> RE: Iščem zimsko vrečo za Traxx Jaguar 4 (9.10.2008 10:50:29)

prodajali so jih v arielu, tam kot vozičke. a jih ne več?

drugače pa lahko naročiš na kikiwelt.de




iskanje -> RE: Iščem zimsko vrečo za Traxx Jaguar 4 (9.10.2008 12:19:53)

poglej na bolhi





lucika -> RE: Iščem zimsko vrečo za Traxx Jaguar 4 (11.10.2008 22:31:23)

že lani smo iskali isto zadevo...so pri traxxu menjali model, pa tega ni več za dobit...če najdeš, vsaka čast:)
mi smo potem kr eno vrečo kupili v arielu, pa je bila uz isto rdečo kombinirana (ni ravno rdeča, malo na roza vleče), pa je bila ok...
imel je pa jane en kup fajnih in ful toplih zimskih vreč, vsaj lani so bile enobarvne...pa probaj tam poiskat čimolj podobno barvo...

vseeno ti želim, da najdeš original...




Katharina -> RE: Iščem zimsko vrečo za Traxx Jaguar 4 (15.10.2008 11:00:37)

Tkole se je zadeva rešila: sem klicala dobavitelja, kateri mi je prijazno razlžil, da se mehka košara spremeni v vrečo, ko pobereš ven trdne dele! Zelo praktično in poceni [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




lucika -> RE: Iščem zimsko vrečo za Traxx Jaguar 4 (15.10.2008 20:51:46)

jap, teoretično se. praktično pa ne gre tak na izi... imajo svojo teorijo, ko niti probajo ne zadeve...
smo pobrali vse ven, obračali na vse strani...pa ne gre skup, da bi zgledalo na nekaj:(
no, probaj, mogoče izumiš položaj vreče, kot si ga je zamislil proizvajalec...nam ni uspelo.




Antigona -> RE: Iščem zimsko vrečo za Traxx Jaguar 4 (7.11.2008 18:55:11)

Jaz imam temno modro traxxovo zimsko vrečo, z flisom v notranjem delu in jo prodajam, ker je ne rabimo več. Če jo katera potrebuje naj mi piše ZS. Podam za 30 eur.




Stran: [1]