lupinica maxi cosi (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


pikapoka55 -> lupinica maxi cosi (7.10.2008 22:13:14)

imamo lupinico maxi cosi z isofix-om in je res fajn. me pa nekaj zanima, če kdo ve. a imam samo občutek ali so imeli starejši modeli maxi cosi bolj ležeč položaj? zdaj se mi zdi, da je bolj dvignjeno naslonjalo, da je otrok bolj v sedečem položaju?




KT -> RE: lupinica maxi cosi (7.10.2008 22:23:29)

Ne, lupinice so ostale enake, le sedež (ne naslonjalo, ampak "sedalo" al kako se že reče [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden2.gif[/image]) v tvojem avtomobilu je verjetno nagnjen. Enako je bilo pri meni - v mojem avtu je mala skoraj pravokotno sedela medtem, ko je v avtomobilu moje mame, ki ima malce starejši letnik avtomobila, ležala.  




pikapoka55 -> RE: lupinica maxi cosi (7.10.2008 22:37:01)

ja ampak se mi ne zdi samo v avtu, tudi ko je npr. na tleh. ena kolegica ima strejši model in se mi zdi bolj da tamala bolj leži kot sedi. no ne vem, potem imam verjetno samo občutek.




Tisana -> RE: lupinica maxi cosi (8.10.2008 8:19:15)

Mi smo morali isofix odstraniti, ker imamo tudi tiste športne sedeže (rit v luknji), zaradi katerih je lupinica stala z isofixom tako, da je pupa sedela, namesto da bi ležala. Potem smo montirali brez isofix in pri naslonjalu podložili lupinico.




Stran: [1]