Navajanje na posteljico (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dojenje in dodajanje



Sporočilo


lion -> Navajanje na posteljico (4.10.2008 21:42:51)

Čer,

ne vem če sodi tema ravno sem...

doma imamo tri mesečno pupo, ki je do sedaj poznala samo zakonsko posteljo. Dojenje se počasi ukinja, ker mi zmanjkuje mleka...

Kako jo navaditi na svojo posteljico? Ko jo zvečer položim vanjo se joka pa čeprav je najedena in previta. Krčkov nima. To počnemo že 4 dni zaporedoma pa ni nič učinka. Na koncu popustim in spi pri meni vso noč. Srce se mi trga ko jo dlje kot 10 minut puščam v joku. Tudi čez dan jo večkrat položim v posteljico, da bi se jo navadila. Skupaj opazujeva igračke, ki visijo dol in poslušave glasbo. Čez dan je zaspala v njej za kake pol ure, zvečer pa nikakor ne.

Kako naj ukrepam.  Prosim za kakšen nasvet.




Ayo -> RE: Navajanje na posteljico (4.10.2008 22:03:42)

Ja verjamem, da ti srce ne pusti...veliko potrpljenja je potrebnega, vztrajanje in vztrajanje. Poizkusi z bozanjem, neznim govorjenjem, petjem.
Pri 3-eh mesecih se se ni navadila tvoje postelje, tako da imas se nekaj casa, bo pa vedno tezje.
Kje pa cez dan potem spi?
Kaj pa ce jo uspavas na rokah in jo potem polozis v posteljico? Nekeko jo moras nauciti obcutka varnosti, mogoce zato joka.
Pa veliko srece!




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (4.10.2008 22:23:48)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Mišni -> RE: Navajanje na posteljico (4.10.2008 22:28:25)

A pa te moti, če spi pri tebi?




mlinar -> RE: Navajanje na posteljico (5.10.2008 9:04:08)

Vem da ti je težko in verjemi še ti bo težje če ne boš ukrepala tudi sama sem imela takšne probleme ki so se končno rešili pri 3 letih ko me je presenetila in rekla mami hočem spati v svoji postelji do takrat pa rabiš veliko mero potrpljenja[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/kava.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/sad.gif[/image]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (5.10.2008 20:51:09)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Mišni -> RE: Navajanje na posteljico (6.10.2008 13:22:08)

Vem da ti je težko in verjemi še ti bo težje če ne boš ukrepala


Zakaj? Saj eni pa čisto fajn funkcionirajo, če skupaj z otroci spijo. Meni je to ful v redu, če obojim paše.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (6.10.2008 17:32:08)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Stran: [1]