prosim za nasvet izkušenih mamic (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Jutra -> prosim za nasvet izkušenih mamic (16.3.2005 21:24:12)

Čez nekaj dni bo v našem vrtcu informativni sestanek za vpis novih otrok. Kaj mi izkušene mamice svetujete, da moram izrecno vprašati oz. se pozanimati:zmeden: Ker gre za mojega prvega :duda:, se mi niti ne sanja, na kaj moram biti pri vrtcu izrecno pozorna:zmeden: Pa nočem nič komplicirati.





frutka_ -> prosim za nasvet izkušenih mamic (16.3.2005 21:40:23)

Morda se pozanimaj za delovni čas vrtca. Kaj naredijo v primeru, če je potreba po daljšem varstvu (npr. vrtec je odprt do 4-ih ti pa rabiš varstvo do pol petih), poglej malo jedilnike, zunanja igrala, ...

To so v bistvu take čisto splošne stavri, infrastruktura vrtca, mislim da boš sproti imela največ vprašanj in takrat se ne boj vprašati ali izpostaviti zadeve pred vzgojiteljico.
Imej zaupanje v jaslice pa bo lažje.
Po mojih izkušnjah se imajo otroci v glavnem lepo v vrtcu.:bravo:




Anonimen -> prosim za nasvet izkušenih mamic (16.3.2005 21:52:33)

Mogoče bi bilo dobro vprašati, kdaj gredo spat, da se bosta že doma lahko začeli počasi prilagajati njihovemu ritmu.




karmy -> prosim za nasvet izkušenih mamic (17.3.2005 8:51:18)

pozanimaj se pri drugih mamicah kakšna je tista vzgojiteljica, ki bo imela tvojega malčka...




Jutra -> prosim za nasvet izkušenih mamic (17.3.2005 11:04:17)

Karmy, ko pa nobene ne poznam:((:(( Tudi nobene take, ki bi sploh kdaj imela svojega otroka v tem vrtcu:((




a&m -> prosim za nasvet izkušenih mamic (17.3.2005 12:45:52)

Tudi jaz imam par vprašanj, še posebej ker ga nameravamo dati v jasli.

LP:)




karmy -> prosim za nasvet izkušenih mamic (17.3.2005 14:29:07)

kam ga boš pa dala? u kater kraj?




Jutra -> prosim za nasvet izkušenih mamic (21.3.2005 21:47:20)

Se pardoniram, ker se šele danes zahvaljujem za vaše nasvete. Hvala vam:)

Karmy, če boš tole še brala:zmeden: Moja :duda: bo v Viškem vrtcu Na Jamovi v Ljubljani.




Stran: [1]