|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Spol otroka
5.5.2010 21:59:56   
Aninchy
IZVIRNO SPOROČILO: PTKA

pozdravljene,

zanima me,če mogoče katera ve in sicer obstaja še en pravilni izračun glede spola otroka in sicer ženska letnica in moška letnica...nekaj se izračuna pa se ne spomnim točno. Meni je pokazalo prav, ko sem leta 2008 rodila punčko. Zračunala mi je pa neka gospa na forumu na ringaraja.

hvala za pomoč.

lp petra


http://www.mama.si/bo-puncka-ali-fantek

Tole ti mogoče lahko pomaga. user posted image

< Sporočilo je popravil Aninchy -- 5.5.2010 22:00:13 >


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu PTKA)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Spol otroka
6.5.2010 8:30:06   
m_o_i
user posted image  kiara24 pa daj noooooooo user posted image
pies: tvoje teorije podrem v vsaki tocki user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Spol otroka
6.5.2010 10:47:29   
Martinčka
user posted image te teorije so kar nekaj pa izračuni tudi... včasih pridejo prav, včasih ne... sej nimaš dost falit.. 50% možnosti da imaš pravuser posted image

midva nisva želela vedet spola pa se je ginekologinji zagovorilo.. tako da zdaj vemo da nosimo pupouser posted image ... drugače pa sem želela da je presenečenje...
plačaj si UZ kjerkoli samoplačniško pa pojdi da ti pogledajo spol... dr.Strahova res ni tako blizu ampak ona ti bo znala zelo dobro povedat! gorenjske žal ne poznam da bi ti znala svetovat...

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Spol otroka
6.5.2010 10:59:46   
zinchy
Živjo user posted image
Jest sem tut še ena radovedna nosečkauser posted image Pregledala že vse teorije in zdej čakam pregled 19. da vidim, če mi bo gin. že razkrila spol...user posted image Bom v 19. tednu in upam ,da bo še bebica dobre volje in bo prav obrnjenauser posted image

lp

_____________________________

13.10.2010 Mai Peter

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?





sindarin

Poznate kakšnega slovenskega proizvajalca igrač?

da (56%)

ne (44%)


Število vseh glasov: 173

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!