|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čeveljčki
30.9.2008 22:51:27   
Anonimen
Danes em prelaufala vse trgovine z otroškimi čeveljčki.
Rada bi ene lepe čevlje za jesen za mojo punčko (št.21), na ježka in pa da ima gumo spredaj, ker drugače so takoj obtolčeni. Nikjer ni bilo nič pametnega (Ciciban, Chicco, Geox, Mass, Ecco).
Še najbolj so mi bili všeč eni cicibanovi, ampak so na vezalke - to me moti. A kej veste a je v vseh cicibanovih trgovinah enaka ponudba? Ker se mi je zdelo, da so imele druge trgovine še veliko drugih cicibanovih čeveljčkov.

No zanima pa me predvsem to kej naj kupim ene lepe čeveljčke (da niso kot ene "gojzarji", glomazni, in naredijo nogico veliko) da gredo lepo na hlačke in na krilce. Jaz res ne vem al mam tako srečo ampak ko jaz kupujem obutev nikoli ni nič lepega, kolegica pa vedno utrofi kaj fajn.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čeveljčki
30.9.2008 22:58:11   
NADA79
Pri nas v Celju imajo zelo lepo itbiro v Mass-u. Ne vem od kod si. Če imate Mass pojdi pogledat se splača!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čeveljčki
30.9.2008 23:19:31   
kaya2007
mi smo točno take kot si opisala kupili v geoxu, full so cute in za obuvat so fenomenalni! so pa kljub gumi spredaj že malo opraskani user posted image  ampak kaj čmo, tamala še ne hodi najboljše.
smo jih pa dobili v centru lj (šubičeva), v nekaterih drugih trgovinah jih niso imeli ali pa niso imeli tako majhne številke.

< Sporočilo je popravil kaya2007 -- 30.9.2008 23:20:44 >

(odgovor članu NADA79)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čeveljčki
1.10.2008 9:19:21   
ZmajTolovaj
Jaz sem včeraj v Deichmannu gledala tele čeveljčke in so mi takooooo cart, čisto mehki in nič okorni, prav luštni. 

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Čeveljčki
1.10.2008 10:34:54   
Anonimen
Nada bila sem v Massu v BTC-ju, pa mi ni nič potegnilo. Ni bilo nič pametnega z gumo.
kaya bila sem v City parku in so imeli sao ene v Geoxu, bolj kot supergice pa ni bilo dost gume spredaj. Bom mogla v center. A imaš kako slikico teh ki si jih kupila user posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Čeveljčki
1.10.2008 11:50:01   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

Jaz sem včeraj v Deichmannu gledala tele čeveljčke in so mi takooooo cart, čisto mehki in nič okorni, prav luštni. 


Mogoče veš, kje je Deichmann v Lj? user posted image  Teli čeveljčki so res super.

Drugače pa jaz vedno dobim kaj v massu. V Celju imajo res dobro izbiro.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Čeveljčki
1.10.2008 12:02:10   
Anonimen
Naja v Lj je deichman v Supernovi na Rudniku in v TUŠ centru v Btc-ju.
So pa lepi čeveljčki in tudi tu sem si jih ogledala samo ni blo št.

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Čeveljčki
1.10.2008 15:55:59   
kaya2007
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Čeveljčki
1.10.2008 20:12:05   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: nogica

Naja v Lj je deichman v Supernovi na Rudniku in v TUŠ centru v Btc-ju.
So pa lepi čeveljčki in tudi tu sem si jih ogledala samo ni blo št.



Ja. Jaz sem bila na Rudniku, tam imajo sigurno na zalogi, najbrž pa v BTC-ju tudi.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Čeveljčki
1.10.2008 20:36:04   
Anonimen
kaya lepi. Koliko si pa dala?A 55 eur? So mi všeč ker je samo en pašček na ježka če prav vidim. Samo gume spredaj pa ni prav veliko a ne?
Ma sem tečna user posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Čeveljčki
1.10.2008 20:44:36   
kaya2007
guma je nekje do sredine čevlja, ni ravno all starka, je pa višje kot pri normalnih čevljih user posted image  cene se ne spomnim točno, mislim da je bilo res okoli 50€...ježek je pa res en in full se odpre vse skupaj, se ubuje še lažje kot poletni sandali user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Čeveljčki
1.10.2008 22:16:34   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

IZVIRNO SPOROČILO: nogica

Naja v Lj je deichman v Supernovi na Rudniku in v TUŠ centru v Btc-ju.
So pa lepi čeveljčki in tudi tu sem si jih ogledala samo ni blo št.



Ja. Jaz sem bila na Rudniku, tam imajo sigurno na zalogi, najbrž pa v BTC-ju tudi.



Hvala obema za odgovor. Bom šla pogledat.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Čeveljčki
2.10.2008 10:59:57   
*tajda*
Definitivno elefanten čeveljčki,imajo gumo spredaj,so usnjeni in ful mehki.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Čeveljčki
2.10.2008 18:18:00   
Anonimen
O kok je lep čeveljček. Bom šla pogledat.

(odgovor članu *tajda*)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?