|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj na tleh?
16.3.2005 8:32:10   
kepa*
Naj bi bilo fajn, da bi bil otrok od 3 meseca cim vec na tleh.
Pa me zanima, kaj imate na tleh? Na cem je otrok?
Odejici, kaki blazini...?

Rada bi kupila kako ortopedsko blazino. Ve katera, kje bi se to dalo, pa da ne bi bile astronomske cene?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kaj na tleh?
16.3.2005 8:36:14   
Lunca1
Mi imamo puzzle, čez pa deko, pri meni doma pa blazino in most. Je čisto navdušena. http://www.soncek.si/shop/page/detail/id/2949/?WSHOP=4d9330548b72ce35041976e1ef446d80

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kaj na tleh?
16.3.2005 8:40:25   
Magi*
jaz mam airex blazino, čez pa pisano igralno odejico. airex je res super zadeva (tudi za telovaditi, če bi se mi dalo;)), samo malce draga - jaz sem oboje dobila.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kaj na tleh?
16.3.2005 8:41:36   
Anonimen
mi smo mel en čas kr eno peno oblečeno v blago, zdej dam pa kr deko na pol prepogneno da ma mal večjo površino. mamo pa na tleh leminat pa tepih pol pa še deko. je pa naša stara 8 mescov, pa se še n premika kej dost. k se bo jo bo pa itak polna bajta :)

lp, lara

(odgovor članu kepa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kaj na tleh?
16.3.2005 8:47:25   
tši
Jaz sem kupila 3 pakete pene-puzzli za na tla in spodaj dala še deko in ima pravo malo igrišče. Sin je star 6 mes in je veliko časa na tleh in full uživa. S tem tudi ni nevarnosti da bi kam padel.:sloncek:

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kaj na tleh?
16.3.2005 9:43:37   
tši
Še neki sem pozabila. Sešila sem velik valj v katerega sem natlačla svoje stare puloverje, na kar sem naredila še glavo in je ratala Biba. Položila sem ga tko da mu ne piha.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kaj na tleh?
16.3.2005 9:44:23   
puncica
Mi smo mel najprej kr deko na tleh, pa je gor ležala, potem pa smo kupl tiste puzzle, ki so zakon. Pri nas imamo ful mrzlo sploh po tleh, pač kurimo na drve in še to sam v kuhni in sobi, drugje pa je tako kot je če kroži zrak. Tako da so puzle zakon. Zdaj sicer ne obstane več gor, ker je treba vse pretaknat. Tako da jaz bi na tvojem mestu kupila puzle, se pa dobijo v šparu, BC,... So pa okol jurja 10 komadov. Mi jih imamo 20. Nekateri pa kr celo sobo s tega nardijo:)- kot pri mojem stricu, ko so mel bolj slab paket

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kaj na tleh?
16.3.2005 9:45:40   
ZARA
...jst sem imela kr deko,da se je igrala...kasneje je dobila puzzle za 1200 sit (Spar)!!
Zdej je pa itak vseen k ma na vse 4 pogon...;)

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?