Ležalnik (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Lu -> Ležalnik (15.3.2005 22:52:06)

Čer!

Zanima me koliko časa so lahko majhni dojenčki v ležalniku:zmeden: Jaz imam mojo tam nekje od 12 pa do 19 zvečer. No ne non stop. Leži pa na hrbtu edno glavico obrača levo in desno. A je to OK:zmeden:

lp Lu




BUČKO -> Ležalnik (16.3.2005 7:49:10)

Če imaš ležalnik čisto v ležećem položaju potem lahko.Jaz sem mojga:duda::modri:mela tut skoraj cel dan tut spal je čez dan notri.Sedaj pa ga probam imeti čim več na dekci zaradi gibanja:sloncek:




Magi* -> Ležalnik (16.3.2005 8:45:15)

ležalnik se je pri nas pokazal za nakup desetletja. nekje od enega meseca dalje jo imam notri (ne skoz), prej zaradi polivanja, zdaj se pa pogovarjava, berem ji pesmice in pravljice in ona preprosto uživa in gruli tam notri. sigurno bolje kot v avtosedežku, kjer je dojenček not zapakiran. vsaj naša donda je čisto nesrečna tam notri.




Natas@ -> Ležalnik (16.3.2005 9:09:26)

Naš je tudi il zelo rad v ležalniku, včasih je notri tudi spal, drugače pa sem ga imela notri kosem kaj delala,da me je gledal. Sedaj pa je notri samo pe ko je oz. se prehranjuje. Res super zadeva.
Lp




Anonimen -> Ležalnik (16.3.2005 9:30:34)

Tudi mi se odločamo za nakup ležalnika! Me pa zanima katere imate? Imate tiste z lokom ali se to ne obnose?

Hvala

Bojana




Lu -> Ležalnik (16.3.2005 16:59:05)

Nam je babica kupila ležalnik od ABC Design tudi z lokom kjer so igračke gor in se ga da odstraniti.




Lu -> Ležalnik (16.3.2005 17:50:30)

V album sem dala slikco Maje v ležalniku. V bistvu je telo čisto naravnost edino glavico je malo višje. Je lahko tako???

lp Lu




Stran: [1]