Zapravljanje (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


taj2004 -> Zapravljanje (15.3.2005 20:22:30)

Kaj ve tudi??? stalno kupujete oblacila za nase otrocicke. Jaz sem cisto opsedena:)-, kar ne morem mimo trgovine ce se v kaj zapicim:)-. Ker se bliza poletje sem mu nakupla ze par kratkih majck:ups:, pa pizamice itd.

Imamo pa ze toliko stvari, ki smo jih prerasli, da jih nimam vec kam spravljat, ker imamo mickino stanovanje:(( Ce pa tako hitro prerastejo da mi je pol kar zal da toliko zapravljam:ups:

Kako pa ve mamice ???


LP Petra:sloncek::sloncek:




urši* -> Zapravljanje (15.3.2005 20:35:59)

ja itak!!mi tudi!!smo bli včeri v Arielu, je šlo kr 6 jurjev, pol v dm.u , je šlo 6 jurjev...:)-
sam za malčka nam pa itak ni problem dat!!
moj vedno ko kam gre neki prvleče domom, tk da iz omar že kr kipi:)-:)-:)-!!!




taj2004 -> Zapravljanje (15.3.2005 20:40:06)

Mi imamo tudi premalo omar:)-:)-:)-. Res za Taja bi pa vse dala:love::love:ker sem cisto nora na njega.

Pa mi je usec da je lepo oblecen ,,pol pa akcije po trgovinah:)-:sloncek::sloncek:




HuAnita -> Zapravljanje (15.3.2005 20:49:08)

Fovš!
Dobivam tako mizerijo od porodniške in OD, da mi je ful težko kaj kupiti, no, pa tamali valda kupim, kar potrebuje, sebi pa nič...




Gina -> Zapravljanje (15.3.2005 20:52:28)

Upsi, jaz pa ne kupim skoraj nič. Recimo za 3000,-cunc na mesec, maksimum. Pa še to ne. A sem grozna? Če nimam od prej, sem pa dobila, potem mi je pa brez veze kupovat, če mam polne omare.:)




Anonimen -> Zapravljanje (15.3.2005 20:58:42)

Jaz tudi absolutno preveč zapravljam za Tiborja. Še dobro, da imam fanta in ne punčke.




Nejka1 -> Zapravljanje (15.3.2005 21:05:57)

Veš, jaz sem se že navadila ne imeti slabo vest, kadar zapravljam za našega malčka.
Samo smo pa ljudje zelo različni. En dogodek izpred par tednov- Z očetom sva šla kupovat, oziroma on je šel gledat neke čevlje zase.Ob tem sem pa jaz mimogrede videla ene ful dobre čevlje zase. Konec zgodbe- nisem si jih kupila, ker sem našemu miškolinu kupila cicibanove copatke.In še nekaj- čevlji zame so bili znižani in za par tolarjev dražji od copatkov.
Potem pa je prišla v trgovino zeeeelo urejena gospa, ki je svojemu sinu kupila najcenejše teniske- pa še eno številko večje, da mu bodo prav nekaj časa,ker mu noge hitro rastejo, je še pojasnila.
Verjetno komentar ni potreben.

Lep večer, Nejka




lin -> Zapravljanje (15.3.2005 21:12:58)

Jaz bom raje tiho,ker............sej me poznaš.
No jaz tudi ful zapravljam in moj mož mi pravi da sem že odvisna od trgovin:ups::ups::ups::ups::ups:Seveda največ za Lin
Njena omara že poka po šivih!Pol pa ko se lotim malo delat čistke se primem za glavo,ko vidim kolko stvari je tako hitro prerasla pa jih je mela samo parkrat oblečene.
Ma taka sem in rada vidim da je Lin lepo oblečena,čeprav vem da pretiravam z cunjami.
Se bom poboljšala,samo nevem kdaj,ravno danes je dobila nove jeans in majčko:ups::ups::ups::ups::ups:




Lunca1 -> Zapravljanje (15.3.2005 21:14:05)

Mi tudi na veliko zapravljamo.:)- Včeraj sva kupila nove roza teniske v Mercatorju, danes je pa spet dobila eno trenerko pa body. Babica ji je pa iz Dunaja prinesla en frajerski brezrokavnik, pa jakno, pa nogavice. Ima že toliko stvari velikosti 68, da bo pomoje vsak dan kaj novega imela.:)-:)-:)-




Gina -> Zapravljanje (15.3.2005 21:22:22)

Joj, lunca, a tvoja je pa že 3 mesece stara? Meni se pa zdi, da si ravno dobro rodila.:)




Magi* -> Zapravljanje (15.3.2005 21:53:43)

poznam, poznam ta "problem". midva z možem se še kar nazaj drživa, da ne kupujeva preveč. je pa moja mama čisto obsedena s cunjicami za našo pikico. čisto vsakič kaj prinese - pa pride okoli skoraj vsaki dan:) ne samo, da ne sfolgam vsega tega oprat in speglat, ampak se je že zgodilo, da smo prerasli še nenošene oblekice. upam, da bo katera od mojih sester kmalu rabla kaj te opreme:)




polona2 -> Zapravljanje (15.3.2005 22:04:53)

Uf, jaz tudi pretiravam, samo kaj, če so pa v H&m-u tako luštne stvari, da vedno nekaj kupujem, tudi če sploh ni potrebno, imam pa zanjo že dve kratki majčki in capri hlače, čeprav sem se dosedaj večkrat uštela, ko sem kupovala vnaprej :zmeden:.




babylove -> Zapravljanje (15.3.2005 22:07:38)

Kaj naj rečem? Moj mulc ima kompletno poletno kolekcijo pripravljeno že od lani, ko sem še noseča bila...




MIRNA30 -> Zapravljanje (16.3.2005 8:05:09)

Jaz sem tudi kar brez komentarja...Predstavljajte si, da delate v trgovini, kjer je tolk cute otroških stvari, da bi lahko dnevno domov nosila kupe oblekc, doma pa v omari ni niti milimetra več prostora, tako da sem mogla odstopit že dve polici v moji omari...obsedena, saj vem.
Dobro, da še ne vem, a bo druga :duda: punčka al' fantek, da se trenutno še lahko zadržim...




dory -> Zapravljanje (16.3.2005 8:07:17)

Pr nas je prou kriza...tamal ma tolk cunj za oblect,pol tega ne bo rabil:ups:..ampka si ne morem pomagat..morm it mal zapravit ;)




kaja11 -> Zapravljanje (16.3.2005 8:07:58)

Ja valjda, sam a se vam ne zdi včasih škoda denarja, ko potem določeno stvar samo 1x oblečejo. Moj lump raste k konoplja.... določenih stvari sploh ni oblekel, ker sem malo pozabila na njih.... pol so bile pa premajhne. Al pa pozabim kaj ima in mu skoraj identično stvar kupim še 1x.
Sem glih danes čekirala omaro.... štiri kavbolje z naramnicami št 74:zmeden:, tri platnene bež hlače št. 74..... kr neki.
Da ne govorim, da pa jst k klošar hodim okrog:grrr:




Stran: [1]