Izpuščaji na spolovilu 9 mesečnice (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


urssyy -> Izpuščaji na spolovilu 9 mesečnice (28.9.2008 22:42:34)

Moja princeska je pred 6 dnevi dobila živo rdeče izpuščaje,  na zunanjem delu ustnic na spolovilu. Izpuščajev ni nikjer drugje. Sva izključno na adaptiranem mleku, jajc, mleka in ostalih možnih alergenov ji še nisem dajala za jesti. Kar se tiče hrane je dajem vso zelenjavo (razen paradižnika, ..alergenov) in vso sadje (razen jagod, kivija..), jedli sva že tudi telečjo juhico in ni bilo nobenih reakcij in nobenih težav, zato sem mislila da so ti izpuščaji povezani z večjim izločananjem kakanja-zaradi uvajanje GH. Vendar nikakor nočejo stran??Mazala sem s kremo za ritko in z ribjio mastjo, pa nič. Ali ima katera izkušnje ali mnenje kaj bi to bilo?? Imam pa občutek, da jo to srbi, saj se poskuša praskati, ko je razvita. Vročine nima.
Ps sem pa ravno takrat kupila od nestla - vanilijev gris , nekaj podobnega se reče, mislite, da bi lahko to bila reakcija?? Kaj pa voda na pipi?? Imamo domačo vodo iz vodnjaka.......ni klorirana[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]
Please help




Doll -> RE: Izpuščaji na spolovilu 9 mesečnice (28.9.2008 22:46:08)

Verjetno glivice,jutri kar do P,da vam da recept za kremo




J.L. -> RE: Izpuščaji na spolovilu 9 mesečnice (28.9.2008 22:49:46)

če so mehurčkasti flekci so to glivice oz. sor. zdravi pa se s canesten kremo. najbolje, da greš kar do P, da potrdi in predpiše potrebno mazilo.




Anonimen -> RE: Izpuščaji na spolovilu 9 mesečnice (28.9.2008 23:06:11)

moji je tud ful dolg nazaj ko je mela ene 2 mes zej jih bo 12 mes, to ratal take rdeče pikce pol sva pa imeli kontrolo pri P in je rekla da so to glivice pa je napisala kremo daktarin




mala -> RE: Izpuščaji na spolovilu 9 mesečnice (29.9.2008 11:32:07)

Možno je, da je plenični izpuščaj, probaj z bepanthenom, nam pomaga.




smejčica -> RE: Izpuščaji na spolovilu 9 mesečnice (29.9.2008 12:31:06)

Tudi naša je dobila zdaj pri 9 mesecih in pol take izpuščajčke. Pa smo mazali z bebival, pa z bepantenom, pa ni nič pomagalo. Skoraj da je blo še slabše.

Nato pa smo šli v lekarno po canesten kremico, zdaj po 3 dneh pa so skoraj izginili. Namažem 3 krat na dan, prej lepo sčistim z vodo in nič drugega ne mažem. Tako, da...sem že mislila, da se jih ne bomo znebili. Zdaj pa je že skoraj ok. Kr po to kremico, pa ziher bo.




urssyy -> RE: Izpuščaji na spolovilu 9 mesečnice (29.9.2008 18:39:07)

Res so glivice, je potrdil P., je dobila kremico sem danes 2x namazala in je že bolje. Hvala punce, mamice[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]......




Stran: [1]