sprehod z dojenčkom, ki kašlja (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


vaney -> sprehod z dojenčkom, ki kašlja (28.9.2008 10:47:34)

Naš mali (8 mesecev)je prehlajen že več dni, čeprav pridno čistimo noska s fiziološko in baby vacom. Zdaj (včeraj) pa je začel še kašljati in posledično ni mogel spat. Ukrepe proti kašljanju izvajamo, ne vem pa, če gremo lahko z njim ven. Prej je bil navajen vsak dan preživeti več ur zunaj in do zdaj ni bil nikoli zares prehlajen. Mož pravi ne ven, jaz pa ne vem, ali lahko ali ne. Zaradi prehlada se zdaj že več dni zadržujemo pretežno noter in se nam počasi že meša, pa tudi boljše ni nič. Hvala.




Netopirčy81 -> RE: sprehod z dojenčkom, ki kašlja (28.9.2008 10:52:18)

Mi2 z mojo punčko, ki tut smrka in sem pa tja pokašlja, greva ven za kako urco in pol.Mislm, da če je oblečen dost da ni panike. danes itak ni slabo vreme.




J.L. -> RE: sprehod z dojenčkom, ki kašlja (28.9.2008 16:20:03)

dokler nima temperature, se lahko mirno sprehajata za kratek čas. 




Paštetka -> RE: sprehod z dojenčkom, ki kašlja (28.9.2008 19:40:15)

Seveda lahko gre ven. Saj je noter ponavadi suh zrak zdaj, ko so začeli kuriti, zunaj je pa lepo vlažen zrak in mu samo koristi. Zdaj še ni tiste zime, ko bi moral biti noter.




Intruder24 -> RE: sprehod z dojenčkom, ki kašlja (28.9.2008 19:43:56)

Moje mnenje je, da lahko greš mirno ven. Svež zrak koristi, lepo ga obleči pa je! Plus tega stanovanje vsake toliko fajn prezrači! Uživajte na svežem zraku! 




Naja30 -> RE: sprehod z dojenčkom, ki kašlja (28.9.2008 20:10:41)

Če nima vročine, gresta komot ven.
Moja je bila prejšnji teden tudi prehlajena in kašljala, pa sva vseeno šli za kakšno urico na svež zrak.




Stran: [1]