|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
26.9.2008 10:34:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Presnojedke
26.9.2008 10:38:15   
Anonimen
Poznam samo eno.
Pa ni debelauser posted image .....prej ful suha.
Drgač pa čist normalna punca. Zdrava k riba. Na maratone hoduser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Presnojedke
26.9.2008 10:43:50   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

Vsi so full notranje poduhovljeni, ampak dobre volje ni od nikoder. Ko končam kakšen pogovor z njimi, sem naravnost izčrpana in slabe volje. Nič pozitivnega o njih.
Ponavadi (ne vsi) nimajo službe in se s kakšnimi mambo đambo zadovoljujejo.... služba ni za njih user posted image



Ej, a veš da poznam eno podobno. Ni sicer prensojedka, je pa vegetarijanka, oz. ne je mesa, rib, jajc, pa ne vem kaj še druzga, hodi na jogo, kjer nabira "kondicijo". Prepričana je, da ima ona in njen otrok žnj alergij, zao ne uporablja E jev, veget, kock in ostalega sranja. Ne pije lakohola ni pod razno (včasih ohoho...je nisi mogel napojiti), ne kadi, včas je, samo to ni tako pomembno oz. je zdravo kao. Torta za otrokov RD je brez jajc, skoraj brez biskvita, skratka trda in nikakva.  Hrana neslana in brez okusa. O.K., dovolj nakladanja. Ženska je bleda, suha, postarana, ampak "zdrava". Dobre volje je zelo redko (pred leti, ohoho, baba in pol), ven se ji ne gre, vsi okoli nje so "pr.****njeni" oz. v vsaki stvari vidi negativizem.

Zdaj pa mene zanima: kaj ima človek od tega, da ne je normalno, da ne pije normalno, da se ne smeji, da ni za družbo, je pa zato "orto zdrav", ker je ima pač izredno zdrav način življenja.

meni se zdi, da je v vsaki stvari potrebno poiskati neko ravnotežje in se po tem tudi ravnati.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Presnojedke
26.9.2008 10:46:48   
mala maja
poznam enega in je skuh k prekla in kar zelen v facouser posted image , ter tako kto praviš poln negativne energije in prav tako brez službe, ker se njemu en da delati .Nimam pojam kaj ima od tega. So ga lansko leto pripravili da je je dva meseca jedel meso in je bil revež ves nesrečenuser posted image Od kolega en kolega pa ne sam da je presnojedec. Doma nimajo ne TV-ja, spi na tleh, vsak dan stoji 2 uri na glavo obrnjenuser posted image

Brat je pa že 8 let vegeterjanec (je jaca in ribe, ter pije mleko) pa je čist OK pa tud suh ni k prekla.

< Sporočilo je popravil mala maja -- 26.9.2008 10:48:35 >

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
26.9.2008 10:55:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Presnojedke
26.9.2008 10:55:48   
uwaga
Zanimivo. Torej bolj ko so zdravi manj energije in volje imajo.user posted image
Pri meni to poteka obratno.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Presnojedke
26.9.2008 11:01:21   
CatJa
Poznam, t.j. moj oče. Ne je samo oreščkov, je izredno vitek, ampak to je že celo življenje (šport pa to), zdrav je, sploh za svoja leta (kolker ga v križu kdaj ne štihne), res da je notranje poduhovljen ni pa niti slučajno negativc (razen če je ravno slabe volje, ampak to smo vsi občasno), službo ima (svoj čas imel celo tri, pa ne vse tri klasične, kot bi si kdo predstavljal), fotke pa ne bom objavljala, tako da žal ne bo mogoče preverjat, če imajo vsi presnojedci enak obraz user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Presnojedke
26.9.2008 11:06:00   
muki1
A ni to ortoreksija ali kaku že? Motnja hranjenja, obsedenost z zdravo prehrano.... se pa obravnava podobno kot anoreksija in bulimija. Uh, zdaj me bodo pa oreški napdli...komaj že čakam . Jih bom nazaj, s svojo mastno roko user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Presnojedke
26.9.2008 11:07:19   
muška
Poznam dva presnojedca, kuhinje sploh nimajo, ker je baje ne rabita. Ne pojesta in popijeta NIČ toplega, se pravi tudi čaja, juhe ali kave ne. Samo voda , sadje in ne vem kaj še.
V obraz sta SIVA in oba totalno uvela, brez energije za življenje, vidita samo črno in predavata, predavata, predavata,....  Ko prideta na obisk in dam kaj na mizo sledi predavanje o tistem ,ko dam na mizo sadje me vpraša kje sem ga kupila, ko jima dam vodo, vpraša katera je, ko..... eh, ma ne vem zakaj sploh hodita na obisk, ker ju imam že pol k.... . Jaz pri njima nisem bila že ohoho časa, ker me tovrstno nakladanje utruja!

Poznam pa tudi svežega (3 leta) vegetarijanca, ki je svoj čas v mesecu dni lahko komot pojedel celo svinjo. Zdaj je gospod poduhovljen, hodi po Pohorju in objema drevesa in se pogovarja z njimi user posted image  , baje dobi od tega zelo dosti pozitivne energije-kje se ta skriva nimam pojma .
Skratka zelo zelo zdravo se prehranjuje in zelo zdravo živi, kljub temu da kadi kot turk in ko gre s kolegi ven, se nalije do daske, pokadi še kakšen joint zraven.

(odgovor članu uwaga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Presnojedke
26.9.2008 11:10:20   
Hope2
pa tak lajfuser posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
26.9.2008 11:10:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Presnojedke
26.9.2008 11:10:57   
Naja30
Poznam ja. Mama in sin, mali je star 7 let. Oba debela. Sicer nista presnojedca, ampak vegetarijanca. Si pa ta mama malo narobe zamišlja vegetarijanstvo. Mesa ne jesta, pojesta pa tono sladkarij in maščob. Tofuja, soje in ostalega ne poznata na svojem jedilniku. Mali ne je ne sadja ne zelenjave. Bolj pice, špageti, razne fižolove juhe... Telovadba in gibanje je španska vas. Mali je v obraz ves rdeč od debelosti, vedno brez energije, nejevoljen... skratka, bogi otrok. Meni se smili.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Presnojedke
26.9.2008 11:43:12   
BibaMaJa
No, jaz tudi ne bila dobre volje oz. bila bi v globoki depresiji user posted image , če bi pila samo vodo in jedla korenček (beri zelenjavo) in jabolko (beri sadje).




(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Presnojedke
26.9.2008 11:47:39   
pufetta
Poznam enega gospoda, ki sam zase pravi da je frutarianouser posted image ...gospod je samo umrlo sadje in zelenjavo, se pravi tisto kar samo odpade iz drevesa. Sadja in zelenjave ne ubijauser posted image user posted image   user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Presnojedke
26.9.2008 11:48:04   
aprilčica07
No, jaz tudi ne bila dobre volje oz. bila bi v globoki depresiji , če bi pila samo vodo in jedla korenček (beri zelenjavo) in jabolko (beri sadje).



Si me prehitela, lih to sem tudi sama hotla napisatuser posted image

(odgovor članu BibaMaJa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Presnojedke
26.9.2008 11:49:49   
Anonimen
Mislim da je problem vseh teh vaših znancev v čem drugem kot presnojedstvu.

(odgovor članu aprilčica07)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Presnojedke
26.9.2008 11:50:49   
Zamima
jaz jem pa vse z E-ji vred, pa kockami, brez mesa si itak ne predstavljam user posted image , pa sem čist zadovoljna s svojim počutjem - zaenkrat user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu BibaMaJa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Presnojedke
26.9.2008 11:58:05   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija
Jst jih ne razumem.
Sej meni je super zdrav način življenja. Samo, da greš pa v takšno skrajnost, da posledično "trpijo" tudi otroci... no, to mi je pa mimo.

In vsi so tako zamorjeni
S prvim odstavkom si vse povedala. Enako mislim.
In še to te vprašam. A ti ne bi bila zamorjena? Jst takega lajfstajla ne bi mogla furat in ga niti ne bi hotela. Pa mi je vse to OK in športanje in zdrava prehrana, samo včasih se moraš sladkega najest pa pika!
user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Presnojedke
26.9.2008 13:48:11   
ZARA
Kaj zdaj, a so vse presnojedke okrog popadale? Naj se javi kakšna, da poda svoje mnenje, no. Mene zanima, kako vam gre.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
26.9.2008 13:50:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Presnojedke
26.9.2008 14:01:26   
Ploha
jaz pa mislim, da so zato (nekateri) tako leni, ker ne pojejo nič pametnega recimo meso, ki ti da energijo in moč. Probajte jest sam jabuka in hruške, nimaš energije, komaj sam sebe vlečeš po svetu, kaj šele, da bi kaj delal. Itak je pa to en maltretiranje sebe al kva jest vem,...pretiravajo fulll. Vega po malem pa je najbolj, ne pa neke trave jest,...a pejt u rit, to si skos lačen zato se pa nažirajo s sladkarijami, to je edini vir energije,...


(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Presnojedke
26.9.2008 14:03:09   
Anonimen
Jaz nobenega ne obsojam, naj živijo svoje življenje kakor želijo, ampak jaz tega tudi ne razumem, res neuser posted image  To "kao" zdravo prehranjevanje (kar se mene tiče ni, ker vsak človek, sploh otrok mora pojesti vsaj enkrat na dan topel obrok) opevajo na dolgo in široko, v resnici pa so celi shirani... Pred kratkim sem na morju spoznala družino presnojedcev in so bili točno taki kot vas večina opisuje, starši mislijo da vedo VSE o zdravem prehranjevanju, s tem so obsedeni, cel dan se ukvarjajo samo s hrano, njuni 3. otroci pa so samo žalostno gledali ko so naši otroci pojedli par bonbončkov.
Ne vem no, prvič se meni to sploh ne zdi zdravo, na koncu koncev bodo pa itak umrli tako kot vsi ostali. Jaz zase sigurno vem da se v tem kratkem življenju ki ga imam na voljo ne mislim ukvarjat samo s prehrano, telesom itd.. Se strinjam da je za zdravje treba skrbeti, ampak nekaj je normalna skrb za zdravo življenje, drugo pa pretiravanje na 100 in en način. Pa ne govorim samo o presnojedcih in vegetariancih, na splošno so v današnjem času ljudje pretirano obremenjeni s takimi stvarmi, sploh starši kar se otrok tiče, bože mili kaj vse zadnje čase lahko slišiš in vidiš, vse povprek škodi...

Samo moje mnenje!!

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Presnojedke
26.9.2008 14:04:39   
Ploha
aja pa še to: da otroke v to bašejo, mislm, bolj da mal E-jev pojejo, kot pa da ne dobijo nič konkretnega, mlado telo se razvija in rabi vse te vitamine in minerale, ki so v mesu, kuhanih stvareh,...človek je že od vsega začetka bolj mesojedo bitje.
Drugače pa naš profesor prehrane živali pravi, da taki ljudje kradejo hrano živalim, recimo prežvekovalcev, ki so v večini ratlinojedi,...tudi prebavila imamo (ljudje) prilagojena mesojedim.

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Presnojedke
26.9.2008 15:16:00   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Mislim da je problem vseh teh vaših znancev v čem drugem kot presnojedstvu.


Se strinjam. In mene nihče ne moti, vsak naj je kaj mu paše in če so zato zadovoljni ali nezadovoljni - so what. S takimi se pa res ne obremenjujem.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Presnojedke
26.9.2008 15:42:29   
Njuškalo
Jaz sem bila nekaj časa na presni hrani in imam to spet v planu, ampak nisem še čisto psihično pripravljena na to, silit se pa ne mislim.Sem veganka ene tri mesece, prej sem bila pa vegeterijanka več kot 15 let.Nisem nič zamorjena, prej nasprotno, enerije imam glih na presni hrani ful, tako da res ne vem,kaj počnejo ti vaši znanci,user posted image Ko se človek odloči za presno hrano, naj bi imel to fajn naštudirano, poslušal naj bi svoje telo maksimalno in se posledično fajn počutil.Če si siv in brez energije, nima smisla.Uni puding vegeterijanci so pa tudi bolj tako..sami sebi grob kopljejo,ker toliko cukra pojest je vse prej kot zdravo.Sama sem se odločila za veganstvo,ker sem bila tudi en izmed puding vegeterijancev in sem si rekla, da se bom malo bolj disciplinirala.Moj sin je od rojstva vegeterijanec, počuti se fajn.Je pa včasih v vrtcu probal meso, večkrat po tem tudi bruhal, ker je zanj to očitno težka hrana.Pa tudi tako ga zavrača, itak, če je tako vzgajan.V bistvu ne vem, kaj vas sploh zanima glede tega konkretno.Bolj se mi zdi, da bo to ena unih tem ,kako so veganci , presnojedci itd nori , slabotni, nezdravi bla bla...in v tem ne vidim smisla.No, če koga res zanima kaj, tako iz firbca, ne da bo potem polno zgražanja,pa lahko vpraša.

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Koga boste letos obdarovali?
Spark



Otroke (31%)

Moža/ženo in otroke (54%)

Starše (6%)

Prijatelje (3%)

Nikogar (5%)


Število vseh glasov: 329

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!