RE: Aprilski srčki 2008 II. del (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Starši čvekamo



Sporočilo


Krista28 -> RE: Aprilski srčki 2008 II. del (24.10.2008 21:25:33)

Evo, naš dan je naokoli, mal sem poskusla pospravit, skuhala kosilo. Gledam kmetijo...pa tu se res sam kregajo, al ka?[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] do zdaj sploh še nisem gledala...

Je pa naša punca celo z užitkom jedla krompir in bučke...seveda krhelj jabolka zraven kuha...haha...je blo še men okusno...Sadno kašico za malici pa z užitkom zmaže.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]

nč, stuširana sem že, še brezkofeinsko kofico, pa kavč, pol pa pančevo....ketrin vsa čast da zdržiš. Mi zdanje dneve ne spimo, pa sm čist povožena. Kar nimam energije za kako orgn delo....popoldne pa itak še večjega mal animiram....haha...dons je Kristjan Nadji nogavico obuval - na sebu mu ne rata....[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]..pa je čist obupal in popenil, ker mala nič ne drži noge pri miru in mu je ful nagajala[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

Mirno nočko...




Ketrin -> RE: Aprilski srčki 2008 II. del (24.10.2008 21:32:16)

IZVIRNO SPOROČILO: Jo@n

IZVIRNO SPOROČILO: Ketrin

IZVIRNO SPOROČILO: NiLe

ko smo ravno pri tej temi : zdej bi bil pa že čas , da se kakšna srečka pojavi med aprilskimi čvekami, sploh tiste z enim ...  dejmo navijat, katera se javi, da bo prva???




IZVIRNO SPOROČILO: resnično srečna


no bejbe dejte...jaz bi tudi rada videla katero od vas s trebuščkom...tako pa samo jaz izgledam noseča he he...




Glej jih packe male... stare mačke nas tkole provocirajo[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] Cccccc [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] Jaz sem v letu 2008 že bila nosečka in ste me skoraj vse vidle s trebuščkom, tko da tutulo prepuščam kateri drugi[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image] [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]



Jaz tudi štafetno palico predajam naprej [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] , sicer res v teh dneh pričakujem obisk [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image] , ampak sem ziher (skor) da res pride[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image] . Upam, no[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] .

Drugače pa poznate eno aprilsko [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/nosecka.gif[/image] , ki sem jo pripeljala na plavanje in je in bo aprilčica, letnik 08 in 09 [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image] .




No, to je pa lepa novička.... Evo, pa jo imate aprlisko nosečko, zaenkrat je dovolj a na Joan? [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] Se pravi bo samo točno 1 leto razlike.... Hudo... Bravo, bravo[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]






NaTaŠa* -> RE: Aprilski srčki 2008 II. del (24.10.2008 21:34:50)

IZVIRNO SPOROČILO: Krista28

Gledam kmetijo...pa tu se res sam kregajo, al ka?[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] do zdaj sploh še nisem gledala...

Ja jest sm jo tud dons gledala in katastrofa. Pa kaj to vse delajo pa kako se kregajo. Mislim da to sploh ni ob tej ur za bit na TV. Kolk mora bit še otrok ki gledajo to svinarijo.




Ketrin -> RE: Aprilski srčki 2008 II. del (24.10.2008 21:35:16)

Posadka, uživaj v topli kopeli....pa upam, da odhitiš k možeku...

Violica, lepo potujte...

Krista... mogoče gredo pa noči pri vas po statistiki... Morda bo danes Kristjan 0x in Nadja 1x... Da bi le bilo tako... No, pri nas nobena terorija ne velja[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

Mirno in lahko nočko vsem skupaj....




Jo@n -> RE: Aprilski srčki 2008 II. del (24.10.2008 21:35:37)

Mislim da je za vzorec dovolj.
Ostale bomo že prišle na vrsto, ko bo v planu, prav?

Pa še malo za dobro voljo, nas Katka že dolgo ni nasmejala (hja, resna punca hodi v šolo, se bo enkrat samo prismejala gor na forum tako kot Ketrin[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image])


Ena starej
ša gospa gre h župniku, da se izpove in mu reče: "Joj gospod župnik kako pogrešam sex!" in župnik ji odgovori: "Na onem svetu boš imela toliko sexa, kolikor boš hotela." Ženska gre malo razočarana iz cerkve, pride do mosta, ko se ji porodi ideja, da bi se vrgla z mosta na avtocesto in tako prišla do sexa.
Zato spleza preko ograje in skoči.
Ravno v tistem trenutku se pripelje tovarnjak z bananami in ženska zleti na banane. Ko pride k sebi je vse temno okrog nje, zato začne otipavati okoli sebe in
reče:
"Počasi fantje počasi..., vsi pridete na vrsto,.......!"
.




NaTaŠa* -> RE: Aprilski srčki 2008 II. del (24.10.2008 21:37:53)

IZVIRNO SPOROČILO: Jo@n

eno aprilsko [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/nosecka.gif[/image] , ki sem jo pripeljala na plavanje in je in bo aprilčica, letnik 08 in 09 [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image] .

[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image] to pa je nekaj, ampak jest osebno ne bi imela zdaj otroka, mislim tako kmalu. Še kakšn let bomo počakal pol pa veselo v akcijo ane [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]





lepa posadka -> RE: Aprilski srčki 2008 II. del (24.10.2008 21:38:28)

Hej Krista... sem včeraj izvedla. Upam, da si že dobila. Še enkrat hvala.

Ja, sem se še nekaj spomnila... Naša ta velika je bila ta teden malo vročična, pa nobenih znakov... No, pa se je drugi dan izkazalo, da ima malo otečeno bezgavko... in sem ji zvečer in zjutraj namazala z Justovo materino dušico pa grlo sva špricali z Bimbi ApisGola... (notri je propolis, pa materina dušica...) in je bila čez noč OK. Mislim, da je Bela vrtnica spraševala ali katera o enem balzamu za lajšanje kašljev... Fitobalm... ta je tudi od kolekcije Bimbi... Jaz sem jo začela uporabljat pred dobrimi 14 dnevi za Tomaža... saj nekatere dobro poznate njegov kašelj... se mi zdi, da ga kar ne slišim več oz. veliko manj kašlja. Morda je to pomagalo in sedaj kar redno masiram vsak večer.  Na sploh se mi je zdela ta kolekcija FITOBIMBI super. Sem nabavila tudi en sirup za lažjo rpebavo Izilax in se mi zdi, da je super pomagal... Pri ans prodajajo v eni privat lekarni, pa v Sanolaborju... No, v LJ imajo tudi tam v Trnovem... v Oxyvitu... - je ista firma, kot so kapljice GasBimbi... Je vse zelo naravno, pa za normalen denar.
Evo EPP je konec.




Jo@n -> RE: Aprilski srčki 2008 II. del (24.10.2008 21:42:57)

Tale je sicer malo krut, po drugi strani pa prav prisrčen..


En broker vprasa drugega: "Kako kaj spis ponoci zaradi vsega tega, kar se zdaj dogaja?"
- "Kot dojencek."
"Kako kot dojencek?"
- "Saj ves, polovico noci jokam, vmes pa se dvakrat poserjem v gate
 




Jo@n -> RE: Aprilski srčki 2008 II. del (24.10.2008 21:44:54)

Čer Petty82[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image], long tajm no si!
Kako kaj Lukec?




darja33 -> RE: Aprilski srčki 2008 II. del (24.10.2008 21:46:38)

Večer!

Ja, prav vidite. I am back. Sem misla da ste obupale, pa sem se prestavila na celjanke. Danes pa je Bela vrtnica na našem forumu povedala da zdaj "delujete" pod drugim imenom.

No pa da povem.
29.4. sem rodila lepo deklico, 3930, 53 cm, Dominika.
Danes ima 76 cm in 10 kil!! Torej vidim vaš seznam in ugotavljam da je prava prvoligašica!

Ja, skozi sem dojila, zdej pa ji po malem že devam kašice. Danes sem ji prvič dala korenček in krompir...Bljek! Meni in tudi njej! Zaenkrat torej je samo sadje.. Ktero zečlenjavo naj še kaj ponudim? Pa kak naj nardim da bo bolj okusno? Sadne kašice so mi ful dobre, tole danes je blo pa res za kozlat.

Baje ste se enkrat srečale v Celju. Upam, da naslednjič (kjerkoli že bo) pridem.
Se slišimo!
Aja čestritke vsem mamicam in otročkom. Je z vsemi vse v redu?!




NiLe -> RE: Aprilski srčki 2008 II. del (24.10.2008 21:50:53)

Čer ... ma, sem se mogla oglasit [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image], preden se ruknem na kavč in z dragim pogledava kak dober film.

Vijolica, srečno pot!!!

Posadka, hvala za EPP in fino, da je tvoja posadka spet zdrava. Tudi sama uporabljam materino dušico in se mi zdi, da res pomaga. Uživajte v skupnih trenutkih in maximalno izkoristite počitnice! Pa prav fino te je brati, da še niste zaključili projekta otroci [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]

Jo@n, iiii, fino za prijateljico [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/nosecka.gif[/image] .... bo pa kar naporna, samo 1 leto razlike.

Dragi je nestrpen ... sicer je vprašanje, če bom zdržala do konca filma, ampak pomembno je, da se stisnem k njemu in uživava kot pa da sedim za tole kišto, ki me je zadnje dni tko al tko nervirala [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image].

Želim vam mirno nočko in lep vikend.






scorpiogirl -> RE: Aprilski srčki 2008 II. del (24.10.2008 22:03:07)

ojla, bejbe ... pa hvala za lepe besede [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley31.gif[/image]je takoj mal boljše ...
ma, en kup denarnih težav ... sicer sva že navajena stiskat pa kupovat samo najnujnejše ... samo bo dragi najbrž kmalu ob službo, poračun za elektriko je prišel tak, da naju je skor kap (pa res ne vem, od kod [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]), na elektro jim ne prideš do živega, moraš vsako stvar plačat ... subvencije za najemnino ne dobiva, ker za pa € presegava ... no, vsaj šolnine za faks niso dvignili, je že tko dost visoka [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] sej se trudim optimistično gledat na vse skup, samo je težko, ko je treba malemu AM (jst nimam skor nič več) pa kašice, k je vse drago kot [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image], midva bi si morala čevlje nabavit, pa bo še mal počakalo ... o frizerju tud sanjat ne upam, čeprav imam že sračje gnezdo na glavi [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] ... no, pojamrala sem (brat ni treba, je pa res malo boljše, ko komu pojamraš) [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley31.gif[/image]

khm ... še en [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] ... jst bi kar takoj še [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley9.gif[/image] pa smo projekt za par let prestavili ... da prej diplomiram pa dobim kej normalno plačanega za delat ... ker mi je najbolj hudo, če malemu ne morem kupit tistega, kar rabi [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]
tko, da smo zdej na mireni ... pa sem kar zadovoljna, edino [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image] je bla zdej full močna (pa še vedno ne tako kot pred [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/nosecka.gif[/image], se mi je prej vedno kar ulivalo), ima najbrž kakšna luna kremplje vmes.

naš mali je pa danes tud kar rad jedel piščančka ... je kar nekaj časa odpiral ustka, tko da upam, da smo nehali se branit žličke [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] bo pa najbrž kmalu še drug zobek spodaj se prikazal, je kar tečko na čase ... spi pa začuda že par dni kar fajn (no, se večkrat zbudi, pa ga duda uspava, ni treba lih skoz jest [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]) ... pa upam, da se ne pokvari, ko ga tkole hvalim [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

Srečka, super, da si že bolje [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] so naše pozitivne misli pomagale (pa tvoje tud, da ne bomo vseh zaslug zase pobrale [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]).

fajn, da ste se načvekale ... bi vas z veseljem v naše konce povabila (dopoldne ni gužve, tko da je kar blizu Lj), pa še razmišljam, kam bi se dale z vozički [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

no, en naš razgrajač že veselo drnjoha [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/9nebesa.gif[/image] ta vikend imamo končno tud tavelikega spet malo naposodo, pa se spanju še upira, da ne bi kaj pomembnega zamudil [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] ga bomo pa sedaj vseeno dali vodoravno, da bova z dragim imela še kaj časa zase [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

Violica, izkoristi tale dopustek tud za fajne stvari [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

imejte se krasno [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/metulj.gif[/image]




scorpiogirl -> RE: Aprilski srčki 2008 II. del (24.10.2008 22:05:54)

tole je pa še treba ... Darja, super, da si spet z nami [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] pa [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image] za težkokategornico, je pa res že velika dama [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

zdej pa šibam tud jst pred tadrugo kišto ... MM že končuje projekt "uspavaj otroka" [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




zolika -> RE: Aprilski srčki 2008 II. del (24.10.2008 22:10:27)

Hej hej,....preden se pdoam v deželo san - še pogled na RR! Ne gre brez![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

Danes sva imela z [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] športni dan! Sva ga v Celje mahnila skupaj z mojo prijateljico in njenim dečkotom (3.meseci) - je bilo kr naporno....kaj hočemo - naš otrok je pač zahteven in njen tud.

In kaj je najbolj smešno ... v City parku naletim na družinico...Jakob, Anže in Katka! Se veselo sprehajajo...se Katka in dečkota prisedeta malo poklepetamo...naš fant in od kolegice na polno JOK!!!! Mi2 jima tiščima ona joško jaz žlico in mlečni riž ter keks...ne pomaga! Katka pa mirno nardi flaše - se fanta najesta podreta kupčka in mirno (!) ležita v vozičku, da se je še mami lahko najedla, da so potem odšli po atija (pridnega) v službo! Pa naj še kdo reče, da dvojčki niso eni fajn otroci..strpni! Pri našem pa mora bit vse takoj!!![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image] Kaj čemo...tak je život! [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] Katka pa lepo vse v miru....[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image] punca!

Še enega???? Pa kaj ste ja hecne...vsaj še leto dni streljamo prazne naboje![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] Sedaj najprej si moram križ poštimat...pa bomo potem čez leto in pol razmišljali o še enem...sedaj pa no way!!!

Kmetija: za bruhat je letos tole...pa kako izražanje...tile se bodo ubili tam na 1000m nadmorske![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image] Grozno - in to kažejo ob 20ih??????? Kam gre ta svet?


Jo@n: dobro nadomeščaš Katko! [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]

Si iščem sedaj frizure po netu...grem jutri (končno) k frizerju! bo moj imel malega...uro imam ob 7:30 pa me vpraša če bom ob 9ih že doma?!?!?!?[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] o ne! Jutri je dopoldne MOJE!!! Se bosta že znašla...a ne?[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]





Majček28 -> RE: Aprilski srčki 2008 II. del (24.10.2008 23:25:50)

Evo mene, da se mal javim

Večerna doza AB je uspešno ubrizgana v ustka in to kar v spanju, samo tekočine nič čez ne spije...upam, da to ni hudo narobe [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]

Ketrin, hvala lepa za dobrote [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] pa res ne bi blo treba

Posadka, frizurca tolk pomaga, da se boljš počutm v taki koži...pa dalj cajta imam mir...po tvoji posadki sodeč imaš ti prav fajn frizurco [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]

Darja, dobrodošla nazaj in čestitke za težkokategornico...ima zelo lepo ime

Scorpio, upam da se tale vaša recesija čimprej popravi in da bo kmalu tud kakšen € za razvanjanje na razpolago

...sem čist brez idej kaj nej še kaj napišem....ementalet pa to [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

grem se stiskat, nočko




clericv6 -> RE: Aprilski srčki 2008 II. del (25.10.2008 8:35:53)

Dobro jutro! [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/kava.gif[/image]

Včeraj pa ni bilo neke debate [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] Je že bil dan za kaj drugega, hehe.

Darja: [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image] za Dominiko, sem najprej mislila, da sem narobe prebrala! [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] To pa je velika punčka in je res podrla vse rekorde pri aprilčkih. Aja, mene sicer ne poznaš, ker sem se pridružila kasneje (a ne, JOAN!!!), sem vas pa brala še celo nosečnost. Sem pa tudi iz Celja drugače.

Joan: lepo, da malo nadomeščaš Katko. Si še na grenivkah? [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley2.gif[/image]

Nataliteta: mene kar preskočite, lepo prosim! Sploh mi je pa Novopečena naredila nek "test" ali kako naj temu rečem in je pokazalo, da bom imela samo Kiaro, kar mi čisto ustreza. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]

GH: včeraj smo imeli posvetovalnico in nam je P rekla, da naj kar začnemo uvajati meso (piščanec, puran), dala pa nam je tudi zeleno luč za gluten. Vprašala sem jo tudi za jogurt, skuto ipd., pa je rekla, da se s tem začne pri 8. mesecih. Pa ima res vsak drugačen sistem... Punce, kar po občutku.

Kaj še.... ničesar se ne spomnim, bom kasneje dodala, če sem kaj spustila.




Krista28 -> RE: Aprilski srčki 2008 II. del (25.10.2008 9:23:06)

Dobro jutro punce,

Lepo si privoščite kavico in imejte lepo soboto. Pri nas je še tako sivo, verjetno bo tako tudi ostalo[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] . Jaz sem dons cel dan sama z mojima škratoma, tu v Kresnicah imamo eno razstavo fotografij - Kresnice včasih in danes- pa zraven še ves kulturni program - verjetno gremo pogledat.

Katrin, ja današnja noč je bila sicer boljša, ampak tvoja teorija odpade...[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] ...malemu je očitno fora hodit po stanovanju ko se ponoči prebudi - počasi bom morala pokazat, da ponoči ni veselice[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley4.gif[/image]

O Darja33, dobrodošla nazaj...joj veš kolk strani si spustila?[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image] Bog ne daj se spravit brat za nazaj[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] Kako pa kaj tvoje kuharske mojstrovine? Vem da si takrat pravila, da ti ni preveč do kuhanja in si se ful trudila, pa sama kuhala....

Joj Scorpio....tale recesija...se že kaže...upam da vaju ne prizadene težko....tudi pri nama se pozna, ampak že prej....teli ouroti kar izginejo...smo že kar zmanjšal. Je pa moj v privat firmi - komerciala in zna kar udarit.....v moji službi je pa itak obsedeno stanje - odhajajo, ne jemljejo novih, ti delajo tudi do 8h -9h zvečer...kukr se pač Evropska centralna banka spomni.... Sem bila včeraj tam, pa sem kar knedl v želodcu čutila...joj gre ta Pd hitro ....

Otročki - pri nas bosta dovolj dva....upam da se ne ugriznem za jezik glede na to, da ne prenašam tabletk, mirene mi G. ni še hotla vstavit zaradi CR[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image], torej smo na gumici, in pazi varianta...na naravni cikel se ne bi preveč zanašala, ker nisem imela točnih menstruacij in obe s sestro sva zanosili izven tistih okvirov oz. plodnih dni....no mogoče so bili pri meni mal premanknjeni glede na m. pa čeprav ovulacijo sem vedno čutila, ampak tale naša pupa je morala bit prej....no sej razumete...

Nč, se kasneje še kaj oglasim...





Katja 271 -> RE: Aprilski srčki 2008 II. del (25.10.2008 9:25:05)

Aprilčice, pozdravljene.
Jst sem ena izgubljena duša, saj od nosečnosti nisem klepetala z vami. Nekaj časa sem se trudila biti na tekočem in sem vas vsaj občasno prebrala, potem ste pa kar naenkrat prestavile v 6., pa tudi to ni bilo več mogoče. Skratka, po prebranih zadnjih straneh je videti, da ste ene super cvetke, da uživate z vašimi malčki in da imate več ali manj vse pod kontrolo. Bravo za vas!
No, pri nas smo se tudi super ulaufali v to družinsko življenje. Z Nikom se še dojiva in sva na enem zelenjavnem obroku dnevno. Vidim, da ste ostali že kar precej zobkasti; pri nas na mojo srečo še nič. Noči smo imeli že skoraj prespane, zadnji mesec pa imamo po trikrat "happy hour". Je pa pravi mali tajfl postal tudi čez dan, saj mi že odpira predale, oblačenje je pravi podvig, vedno ima neko muho, da se ali noče v vozičku vozit, ali noče spat v vozičku, ali noče jest po žlički ampak "piti" iz skodelice.. jah, takle mamo... pa važno da smo zdravi!
Pa da obgrizem še par zadnjih tem:
Ponovna nosečnost - ja, sliši se fantastično, ampak me, ki smo rodile s CR imamo izgovor, da ne smemo zanosit, dokler ne bodo tile škratki stari vsaj eno leto. Potem pa na juriš :P
Avtosedež - pravijo, da je zaradi varnosti fajn, čim dlje vztrajat v lupinicah, pa do 9 kg nas loči tudi še 1,5 kg. Pa vseeno imam nagledanega Maxi cosi-ja.
Ruzak - ravno te dni smo nabavili tega Vaude-ja (jolly comfort), ki ga omenja Posadka - prodajajo ga pa v Promontani in Igluju.

... ups, bi še kaj gofljala, pa slišim eno čivkanje iz posteljice...

Bodite fajn še naprej, pa lep sončkast vikend!!!




Ketrin -> RE: Aprilski srčki 2008 II. del (25.10.2008 10:17:06)

Dobro jutro....

Hvala za kavico....

No, HB ni prav preveč za pokomentirat...je bil očitno pri vseh škratek zaspanček na delu[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

Darja, ja kje hudiča pa si se res ti obirala... smo te že parkrat omenjale in pogrešale...tebe pa od nikoder...no, pa super da si se javila in upam, da nam boš odslej kak post več namenila... Super za tvojo dojenčico, prava gospodična mora že bit... in ja.. res ima lepo ime[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]

Katja, tudi tebi gre skoraj enako kot Darji... Kje za boga se potepaš[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] Skratka, super da si se javila in da je pri vas vse BP[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]

Krista, vsaka noč bo boljša.... No, to si jaz vsako jutro govorim in enkrat bo že res.... Upam, da boste imeli lep dan in da ne bo preveč naporno....

Recesija: ja povsod se kaže.... žal je tako... saj veste... gospodarstvo je sinusna funkcija, tako kot življenje... enkrat gre na dol... ampak vsekakor gre prej ali slej tudi na gor...in tega se dajmo veselit... saj bo...

Posadka: ja tile izdelki Bimbi so res fini. TUdi meni so všeč predvsem ker so naravni... pa tudi Fidimed kolekcija je super....

No, naša noč je bila danes v znamenju prebujanja na 2 do 3 ure...torej smo od prejšnjega meseca izredno napredovali.... No, po moje bomo ravno prišli na 0 kratno prebujanje, pa bo nov dojenček v hiši[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

Evo, mam že obisk, tko da grem....




JABOLKO3 -> RE: Aprilski srčki 2008 II. del (25.10.2008 11:50:18)

Živijo!

Včeraj mi ni uspelo, da se javim, sem imela enega bolj takih pestrih dni - ati je že zjutraj odrinil v Mb nekaj predavat, midva z Jurčkom sva pa zjutraj najprej starejšega v šolo odpeljala, potem domov ravno toliko, da sva se podojila, nato v Domžale k pediatrinji na sistematski pregled, nato v Lj. na čvek s plavalkami (Ketrin - najlepša hvala za pogostitev), nato na Vič po srednjega v vrtec, nato domov po večjega v šolo, nato nazaj v Lj. v Šentvid, kjer ima ta večji 2 uri trening plezanja, s srednjim in z Jurčkom medtem v mercator po špecerijo, časopis, v lekarno... potem smo pobrali večjega in domov, kjer smo ravno spekli kostanj, ko se je vrnil ati - ma res ne vem, od kje mu ta sposobnost, da vedno tako natančno zadene, kdaj se je najbolje vrnit... No, je pa na srečo danes bolj miren dan, že zjutraj sem 'malo potegnila' zraven Jureta, potem miren zajtrk ob branju časopisa, sedaj čakam moža, ki je šel nekaj iskat v Črnuče, potem se jaz sprehodim da tistega mlinarja, ki smo ga zadnjič omenjale, potem skuhamo kosilo in se ob 3h odpravimo v Lj. - jaz in ta srednji na Lumpi tek, ati in starejši pa na tekmo v plezanju, z njima bo šel pa tudi Jurček, bo zanj najbrž bolje, kot v tisti gužvi v mestu. In potem spet miren večer doma - menda bomo igrali Enko - če si vmes že kaj ne premislijo, ha ha...

Aja, nove mere so pa take - Jure ima pri 6 mesecih 9650g in 72 cm - sem debelo pogledala cifro na tisti vagi, pa vprašala, če je kaj pokvarjena, pa pravijo da ni... nekaj enakega je tudi z mojo vago doma...

Včeraj na čveku smo se pa res nasmejale, sem se še na poti od tam smejala v avtu... pa še nekaj me zanima - tiste, ki ste tudi pile kakav - a nam je tip kaj noter dodal - se mi je že med pitjem zdelo, da zna bit kaka sled ruma zraven, pol sem pa še nekaj časa imela taka sumljivo rdeče obarvana lica... ne vem, no... je bil pa tisti kakav res dober...

Darja in Katja - dobrodošli nazaj, res škoda, da sta toliko časa pavzirali, se imamo tukaj res fino...

Zdaj pa le grem počasi v akcijo... pa lep dan vsem!




bela vrtnica -> RE: Aprilski srčki 2008 II. del (25.10.2008 12:19:50)

Halo!

No, pa je vikend in počitnice so tu. Hura! Čeprav nimamo kakšni načrtov (ker smo še kar brez avta) bomo maksimalno uživali. Že to, da je ati doma je super (se bo mami malo odpočila[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]).

Darja in Katja dobrodolšle nazaj. Darja tvoja lepotička je pa res velika punca. Drugače pravijo, da je Zara zelo velika (70cm), ampak tvoja je še večja. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image] Upam, da se kmalu spoznamo.

Naše noči pa so ponovno pestre. Se je danes vsaj 4x zbudila. Lahko, da so spet zobki na pohodu. Tudi flaška je ne pomiril. Pol pa se moramo igrati in jo božati (tako da ponavi od 1 oz. 2 naprej spi pri nama). Upam, da bo kmalu bolje.

Tudi jaz sem naročila olje in kremico od Justa (materina dušica). Res vsi pravijo, da je dobra zadeva.

Uživajte v vikendu in počitnicah.




zolika -> RE: Aprilski srčki 2008 II. del (25.10.2008 12:30:34)

Bela vrtnica: Berem za tele od Justa? Kaj je to? Proti čemo? Za kaj je dobra? Nisem sledila vsemu - sem tole lekcijo izpustila...sem pa prebrala (katka) da maže na stoplca, ob prehladu?!?!

Kje pa se to nabavi?

lp

p.s. sma sebe bom pohvalila, da imam lepo frizuro![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




clericv6 -> RE: Aprilski srčki 2008 II. del (25.10.2008 13:34:35)

Zolika: zelo lepo frizuro imaš! Da se ne boš sama hvalila. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

Bela vrtnica: kako je z Zaro, je že kaj bolje???? Me zanima, če so kremice kaj pomagale, držim pesti, da se čim prej poceli.


Katja: dobrodošla nazaj. Glede zobkov si pa res lahko vesela, da jih še nima, še posebno, ker ga še dojiš.

Če se že hvalimo- jaz sem že 2,5 dni brez čokolade! [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image] [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image] Saj vem, da se smešno sliši, ampak meni je res grozno brez. Madona, pa če pomislim, da sem nehala kaditi.... [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

GH: no, zdaj pa, ker je nektarina v redu, pa ringlo ni. Sicer ima res nekam kisel okus, ampak se ne dam! Saj ji ni treba pojesti cele kašice, ampak 3 žličke pa lahko. Moram reči, da jih vseeno poje, ampak obrazek pa tudi pove svoje, hehe.




bela vrtnica -> RE: Aprilski srčki 2008 II. del (25.10.2008 17:14:59)

Zolika: baje je celotna kozmetika od Justa ful fajna. Res, da je nekoliko dražja, ampak če pomaga super. Materina dušica je nasploh proti prehladom. Sama sem tokrat prvič naročila, tako da ti bom pol več povedala, ko dobim. Olje 31 pa proti glavobolom, za kopeli,... lahko daš kapljico olja v vlažilec prostora...Ti bojo še druge punce kaj več povedale (tiste, ki že uporabljajo).

Eva: Danes je tretji dan odkar mažemo in se mi zdi, da je nekoliko bolje. Rdečica je skoraj popolnoma izginila, znamenje pa se nekoliko manjša, tako da upam, da se bo zacelilo. Mogoče pa bo ta antibiotik pomagal, ker po onem je bilo samo huje. Rdečico se mi zdi, da je dobila tudi zaradi cepljenja, ki sva ga imeli v ponedeljek. Sem brala, da lahko cepivo poruši ravnovesje v telesu in vpliva na takšne stvari.
Čestitam za preživete dneve brez čokolade. Čeprav saj veš , da čokolada ima tudi svoje pozitivne lastnosti, tako da ti kar uživaj v njej. Glede kg pa tako nimaš problemov. Men se zdi, da je bolje pojesti čokolado in biti dobre volje kot pa, da si sam sebi tečen.

[img]http://shrani.si/t/1O/bA/BZUhUdI/2/chocolate1.jpg[/img]
Ker ne vem katero čokolado imaš rada, ti pošiljam različne (tokrat samo na računalniškem zaslonu, drugič pa v živo[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image])

LP




trnuljčica -> RE: Aprilski srčki 2008 II. del (25.10.2008 19:13:26)

Darja in Katja zopet dobrodošli.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
Darja me firbec matra, a ime je po Dominikanski rep... Mi skoz gre tole po glavi, da sta jo morebiti tam naredila???




Stran: <<   < Prejšnja stran  128 129 [130] 131 132   Naslednja stran >   >>