Suho sadje - ponovno (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Titty -> Suho sadje - ponovno (14.3.2005 9:53:21)

Oprostite, da zopet težim :ups:

Bila sem v Mercatorju,kakor ste mi svetovale za nakup suhih marelic brez konzervansov - in žal vam morem sporočit,da niti ene marelice (od enih 8 proizvajalcev) nisem našla,ki nebi imele konzervanse notri. Enako velja za slive. (pa v Intersparu tudi ne obstaja suho sadje brez konzervansov!)

Več med vami pa vem,da suhe marelice zmiksate v kašice in je to zelo okusno - ampak vas ne skrbi,da nebi tej konzervansi otroku škodili??

Hvala,lp :rozica:




malika -> Suho sadje - ponovno (14.3.2005 10:08:39)

Kje pa sploh ni konzervansov?
Ne vem, jaz nisem nikoli gledala na te konzervanse(mogoče delam narobe???). Poskusi čimmanj komplicirat in konec koncev, saj ne uporabiš dosti marelic naenkrat.




Anonimen -> Suho sadje - ponovno (14.3.2005 10:12:35)

Saj če so konzervansi v suhem sadju, misliš, da jih v svežem ni? Ampak res, kot pravi Malika... najbolje kar glavo v pesek potišat in se delat, da te ni :)




malika -> Suho sadje - ponovno (14.3.2005 10:13:25)

:)-:)-:)-

:ups::ups::ups:




Lenny -> Suho sadje - ponovno (14.3.2005 10:14:01)

Titty, jaz sem gledala na to, da so bile sušene brez pomoči žvepla. Žal pa je tako, da se vsem konzervansom ne moremo izogniti. Morda še ena ideja - jaz sem veliko sadja in zelenjave kupovala na Eko tržnici. Slive so imeli, marelic pa ne.
Lp




jagoda -> Suho sadje - ponovno (14.3.2005 10:41:35)

Js tud nič ne gledam na konzervanse:zmeden::zmeden: Kaj pa pol sploh lahk kupiš??? In kdaj bi potem lahko otrok začel jesti pri skupni mizi isto kosilo z ostalimi??? Ne vem, no! Ne preveč komplicirat!




D@isy -> Suho sadje - ponovno (14.3.2005 11:43:16)

Moja mami slive, hruške in jabolka doma posuši :).




Stran: [1]