JOK! (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


NIN@ -> JOK! (14.3.2005 7:12:47)

SINOČI SE JE NAŠ MALI BOR NEUTOLAŽLJIVO JOKAL " GROZA KAJ TAKŠNEGA ŠE NISEM DOZIVELA"
IN NIKOLI VEČ NOČEM. VREŠČAL JE NA GLAS 20 MIN BRES PRESTANKA JAZ SEM MISLILA DA MU BO ZRAKA ZMANKAL.....FUL PANIKA.
PA POJMA NIMAM ZAKAJ? MOGOČE ZARADI OLEOVIT KAPLJIC?
NIMAM IDEJ ZAKAJ TAKŠEN GROZEN RES NEUTOLAŽLJIV JOK.


NIKOLI VEČ:(( KEJ TAKEGA DRGAČ ME BO KAP


LP
NINA

TAKO SEM SE ZNERVIRALA DA CELO NOČ NISEM SPALA




LIALIA -> JOK! (14.3.2005 7:19:27)

Mogoče mu pa zobki raztejo.




kaja11 -> JOK! (14.3.2005 7:46:48)

Verjetno so bili krči?? Pri nas smo jih imeli samo dvakrat.... jokal se je tako, kot da ga iz kože dajemo... upam, da tega ne doživim več.




dory -> JOK! (14.3.2005 7:49:12)

Pr nas je tkole jokal prve tri mesece,ko je mel hude krce...zjutraj par ur,popoldne par ur in se ponoci...po treh mesecih,ce se ne bi koncalo bi jaz pomoje glih sam se znorela...pa ne tolk zarad njegovega joka ampak tiste nemoci,ker mu nisem mogla kej dost pomagat...

Ampak mine..se dobro...aja spali pa mi ze enajst mesecev nismo...najprej krci,pol zobki,zdej neki sanja in se v kricanju zbudi..skratka pestro :(:((




NIN@ -> JOK! (14.3.2005 8:01:25)

Joj zobki pa menda ja ne sej je šele 2,5 meseca star. Mogoč so res to krči, sam me čudi da prej kdaj ni nič bilo???? Tak jok oz.neprestano kričanje pa še ne sej sploh nisem vedla kaj naj, tud ko sem ga nosila je vpil neprestano. In ni hotel ne čaja ne zize ne dude nič.......

Res šok za mene...

Kako dolgo pa lahko taki maleki jokajo mislim časovno????

Pa kako ukrepati??

lp
nin@




Anonimen -> JOK! (14.3.2005 8:32:53)

A mogoče piješ sezam zaradi mleka?
Pri meni je mala vreščala in ni spala en teden, zaradi tega. Sedaj ko sem ugotovila da je to razlog, ga ne pijem več, in problemov ni več. POleg tega pa tudi mleka nisem imela več, kot sedaj. Preprosto nisem mogla razumet, kako da 6 tednov star dojenček čez dan spi največ eno uro.
lp
Tasha




Urška* -> JOK! (14.3.2005 9:01:29)

Verjetno so bili res krči.

Bogi Bor, pa ti seveda. Vem kak je to.Moj je samo enkrat 5 min neprestano jokal, pa si ne morem predstavljat da bi to dlje trajalo.:( Meni so se kar solze nabirale, ko mu nisem mogla nikakor pomagat.:((

Jaz sem Žana ko ga je šraufalo odvila, da je lahko brcal in se skrčil, obračala sem ga na trebušček, masirala trebušček, tepkala po ritki - to mu je zelo pasalo. Pa mirila sem ga, aja šuškala sem mu-govorila ššššššš. To je tudi malo zzaleglo.

lp:)




Anonimen -> JOK! (14.3.2005 9:24:15)

Pri nas se je to tudi ene parkrat zgodilo. Ne vem, kaj naj bi to bilo. Če se ne ponavlja, potem to verjetno niso krči. Nimaš kaj, nosiš da sem in tja, ga objemaš in mirno prigovarjaš, da bo bolje. Zato pa smo mamice.




Stran: [1]