|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako kupujete živila
19.9.2008 22:42:10   
Anonimen
Pozdravljene.
Mene pa zanima, kako kupujete živila?
Ali naredite spisek doma (in ga ponavadi pozabiteuser posted image )?
Zanima me, ali kupujete v več trgovinah ali greste v trgovino in kupite ne glede na akcijo, ker pač potrebujete?
Kupite res samo tisto, kar potrebujete in koliko na zalogo?
Ne vem če smem to vprašanje postavit? Katera trgovina vam je nekje najbolj ugodna in kvalitetna? Spar, Mercator, Lidl, Hofer...
Kupujete pogosto njihove blagovne znamke npr. meni je všeč riban Sparov riban sir, V Mercatorju pa majoneza, jogurti...
Kako mislite, da se da pri hrani privarčevati?
Sem zahtevna, kaj?user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako kupujete živila
19.9.2008 22:48:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

Pozdravljene.
Mene pa zanima, kako kupujete živila?
Ali naredite spisek doma (in ga ponavadi pozabiteuser posted image )? Mam spisek v glavi, kaouser posted image
Zanima me, ali kupujete v več trgovinah ali greste v trgovino in kupite ne glede na akcijo, ker pač potrebujete? Kupujem več ali manj v isti trgovini.
Kupite res samo tisto, kar potrebujete in koliko na zalogo? Samo tisto kar potrebujemo jauser posted image .....niti približno. Se pa trudim. Na zalogo sam kkšne makarone, tune, pelate....
Ne vem če smem to vprašanje postavit? Katera trgovina vam je nekje najbolj ugodna in kvalitetna? Spar, Mercator, Lidl, Hofer... Hodim večinoma v hofer, po stvari ki jih tam nimajo(rio mare ipd.), pa hodim v spar.
Kupujete pogosto njihove blagovne znamke npr. meni je všeč riban Sparov riban sir, V Mercatorju pa majoneza, jogurti...Kupim tisto kar mi je dobro, ne glede na znamko.
Kako mislite, da se da pri hrani privarčevati? Da se ful privarčevat. Moja mami da trikrat manj za hrano kot midva. Kuha pa razne mineštre, rižote, testenine, veliko krompirja(ki je domač). Ko gre v trgovino ne kupi še ene čokoladce k ji je zapela, pa un sok da ga proba, pa uno k je novo da proba....kupi res sam tisto kar rabi.
Žal ni dednouser posted image
Sem zahtevna, kaj?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako kupujete živila
19.9.2008 22:50:39   
Paštetka
ko grem z možem, kupimo samo tisto kar tisti trenutek rabimo. Če pa grem sama, pa kupim še vse kar ne rabimo in tisto kar je nujno pozabim

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako kupujete živila
19.9.2008 22:51:50   
ZmajTolovaj
Ob torkih kupujem v Mercatorju za cel teden, naredim seznam, tako da kupim samo tisto, če pa je kakšna akcija, jo izkoristim in kupim na zalogo (največkrat testenine, konzerve, vložene zadeve, mehčalce, cet).
Da se privarčevat, ja. Jaz dosti kupujem njihovo znamko, mi je OK. Pa če se bolj ali manj držiš seznama, je tudi v redu. user posted image
Aja, drugače mi je pri srcu tudi Spar, ampak pri nas ga ni, tako da pač hodim sem.


< Sporočilo je popravil ZmajTolovaj -- 19.9.2008 22:52:53 >


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako kupujete živila
19.9.2008 22:56:53   
lex
Glede na to, da smo šele sedaj dobili pametne trgovine v bližino, prej sva se vedno vozila v Slovenj Gradec, Maribor,... sem se navadila da si naredim spisek, tam je gor itak tisto kar nujno rabimo, ampak ponavadi se v vozičku najde še kup stvari ki jih ne rabimo, bi pa bilo fajn, če jih imamo doma. No pri nas bi se dalo prišparat, samo kaj ko ne znamo. Kupujem pa stvari v akciji, v hoferju, Tušu, šparu,............. pač kaj mi je bližje. Ko imam namen kupit plenice grem v hofer in tam kupim to kar rabim, ko pa nimam plenic in je na vrsti meso pa grem v Tuš (ker ti sproti narežejo meso)

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako kupujete živila
19.9.2008 23:17:05   
Anonimen
Vecinoma kar sproti, med sluzbeno malico, kupim stvari, ki pasejo v "malico".
Sadje, kaksno zemljo, orescke, sadni sok. Vcasih se jogurt in cokolado.

Enkrat do dvakrat na mesec pa se druge stvari, mleko, riz, makarone, kavo....vecinoma tisto, kar drzi in nimam gusta med malico kupovat. Obicajno je to Spar, vcasih Hofer, Lidl ali Mc.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako kupujete živila
19.9.2008 23:19:04   
Mijavček
Kupujem takrat ko rabim in samo tisto kar rabim. Razen, kadar je po kakšni slučajnosti mož zraven izkoristim in kupim večje zaloge, ker jih on lažje troga v avto in iz avtauser posted image
Kupujem tam, kjer mi je spotoma. Na akcije se sploh ne oziram. Razen v Lidle in Hoferje ne hodim, ker nimajo tistih znamk na katere sva navajena.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako kupujete živila
19.9.2008 23:21:03   
rija
evo....ravno danes sva s tamalim imela tedenski nakupuser posted image  bila sva v treh trgovinah in nabavila kar pač rabimo....se mi ne ljubi letat vsak dan v trgovino...sploh špar sovražim, ker je prevelik....user posted image


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako kupujete živila
20.9.2008 7:37:02   
lelaval
ko grem z možem, kupimo samo tisto kar tisti trenutek rabimo. Če pa grem sama, pa kupim še vse kar ne rabimo in tisto kar je nujno pozabim


user posted image user posted image sva že 2 enaki user posted image user posted image


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako kupujete živila
20.9.2008 8:25:32   
diva 4
Jaz kupujem brez spiska.Ker delam mesečni nakup, moram itak po celi trgovini.Večinoma kupujem pri "sosedu". Kruh pa take malenkosti , ki morajo biti sveže pa na dva dni , tudi brez spiska. Redkokdaj se v vozičku najde kaj, kar ne potrebujemo.Meni se splača tam kupovat, saj dobim pike, ki jih potem koristim. V prejšnjem obračunskem obdobju( 6 m) sem tako imela dobropis za enkrat 40 € in dvakrat 11€. To je skupaj 62€.Toliko pa drugje tudi niso ceneje, da bi tam kupovala.Edino ,kar kupim drugje je zmrznjena zelenjava v hofferju.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako kupujete živila
20.9.2008 8:30:53   
barika
Ko je moj zraven kupujemo samo po seznamu (pa ja de), ko sem pa sama, pa samo nujne stvari (po večini peš z otr. vozičkom).
Največkrat špar, mercator, v tuš-u meso (reeeedko kdaj), v hoferju čokolade (one zeleneuser posted image , a kej zmrznjenega), v lidlu pa koker kdaj.

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako kupujete živila
20.9.2008 8:39:10   
FLASK_A
Vedno kupujem po spisku. Se pravi, ko kaj zmanjka, si napišem na listek in 1x na mesec (ali manj pogosto) nabavimo VSO robo (navadno leclerc ali špar). Zapravimo pa itak celo premoženjeuser posted image Imamo veliko špajzo, pa not pospravim, meso pa v skrinjo.

Za sproti (mleko, kruh, sadje, jogurt) pa se iz službe ustavim pa sem tik tak zuni. Sovražim štacune, tako da je to edini način, da se jih res hitro rešimuser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako kupujete živila
20.9.2008 10:15:29   
Vrtnica79
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

ko grem z možem, kupimo samo tisto kar tisti trenutek rabimo. Če pa grem sama, pa kupim še vse kar ne rabimo in tisto kar je nujno pozabim


user posted image user posted image user posted image user posted image  pri nas je isto.



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako kupujete živila
20.9.2008 10:17:40   
Šaki
Po spisku.

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako kupujete živila
20.9.2008 12:33:43   
urbancek
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

Pozdravljene.
Mene pa zanima, kako kupujete živila?
Ali naredite spisek doma (in ga ponavadi pozabiteuser posted image )? Spisek + dolgi seznam stvari ki niso na spisku
Zanima me, ali kupujete v več trgovinah ali greste v trgovino in kupite ne glede na akcijo, ker pač potrebujete? največ kupujem v šparu, hodim pa tudi v Hoffer (wc papir, zelje, čokolada, bonboni) in mercator (sir, sadje)
Kupite res samo tisto, kar potrebujete in koliko na zalogo? grem kar mimo vseh polic in se sigurno še kup stvari spomnim, da bi jih bilo prav imeti doma
Ne vem če smem to vprašanje postavit? Katera trgovina vam je nekje najbolj ugodna in kvalitetna? Spar, Mercator, Lidl, Hofer... špar in hoffer
Kupujete pogosto njihove blagovne znamke npr. meni je všeč riban Sparov riban sir, V Mercatorju pa majoneza, jogurti... odvisno kaj kupujem, tudi trgovinskih znamk se poslužujem
Kako mislite, da se da pri hrani privarčevati? če bi res spremljal vse akciji in kupoval samo to, potem se da, ampak meni se velikokrat ne ljubi skakati iz ene trgovine v drugo in kupim vse v eni
Sem zahtevna, kaj?user posted image nisi zahtevna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako kupujete živila
20.9.2008 19:44:31   
čaki
ko grem z možem, kupimo samo tisto kar tisti trenutek rabimo. Če pa grem sama, pa kupim še vse kar ne rabimo in tisto kar je nujno pozabim



tud pri nas je tko...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu urbancek)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako kupujete živila
20.9.2008 21:06:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka
Ali naredite spisek doma
Pri večjih in načrtovanih nakupih- obvezno.
 
Zanima me, ali kupujete v več trgovinah ali greste v trgovino in kupite ne glede na akcijo, ker pač potrebujete?
Osnovne in vsakodnevne stvari kupim v trgovini, ki mi je najbližja.
Drugače mi druge trgovine niso tuje, predvsem za večje nakupe.

Kupite res samo tisto, kar potrebujete in koliko na zalogo?
Ponavadi kupim, kar potrebujem. Na zalogo še nisem navajena kupovati. Mi je vse preveč na dosegu roke.

Ne vem če smem to vprašanje postavit? Katera trgovina vam je nekje najbolj ugodna in kvalitetna? Spar, Mercator, Lidl, Hofer...
V Sparu rada nakupujem zaradi velike izbire, v Lidlu zaradi ugodnih cen(predvsem sadje, sladkarije,...).

Kupujete pogosto njihove blagovne znamke npr. meni je všeč riban Sparov riban sir, V Mercatorju pa majoneza, jogurti...
Teh ne kupujem pogosto. Sem navajena na nekaj Sparovih izdelkov(pur natur al neki takega- eko izdelki) in na Mercatorove testeninske omake(predvsem tista z olivami).

Kako mislite, da se da pri hrani privarčevati?
Z premišljenim nakupovanjem(to, kar resnično jemo, potrebujemo) in s tem, da se ne vrže preveč hrane stran, v nič(da skuhaš le toliko, koliko se resnično poje).


< Sporočilo je popravil aspirinčica -- 20.9.2008 21:08:02 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako kupujete živila
20.9.2008 21:27:06   
Alfabeta
Spisek si delam vsak teden posebej, ob torkih pa kupim v Mercatorju kar se je pač nabralo. Sprotno, kar mora biti sveže, torej kruh, sadje pa še kako malenkost pa kupujem vsak drugi dan. Meni se splača kupovat v Mercatorju. Ob pol leta dobim 120€ za pike!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako kupujete živila
20.9.2008 21:29:32   
Marogica
 
Ali naredite spisek doma (in ga ponavadi pozabiteuser posted image )? Da.

Zanima me, ali kupujete v več trgovinah ali greste v trgovino in kupite ne glede na akcijo, ker pač potrebujete? Smo se čisto preusmerili na LIdl, tako, da kupujemo mogoče samo še 10% v Sparu. Da bi skakala od ene do druge trgovine, ker je neka stvar za 10 centov cenejša, druga zopet v drugi trgovini.....ne toliko skuriš za bencin, da o mojih živcih sploh ne govorim...

Kupite res samo tisto, kar potrebujete in koliko na zalogo? Kupim po potrebi, sem spada tudi zaloga, če je potrebna. Torej nekje 2x mesečno veliki nakup, ostalo so stvari, ki jih potrebujemo dnevno ali na dva dni...

Ne vem če smem to vprašanje postavit? Katera trgovina vam je nekje najbolj ugodna in kvalitetna? Spar, Mercator, Lidl, Hofer... Lidl, kot sem rekla, smo ga zamenjali za Spar.

Kupujete pogosto njihove blagovne znamke npr. meni je všeč riban Sparov riban sir, V Mercatorju pa majoneza, jogurti... Kupujem tiste, ki so mi všeč po okusu. Pa naj gre za njihovo blagovno znamko ali blagovno znamko nasploh. Je pa res, da gledam na ceno in če mi je cenejši prav tako všeč, sigurno ne bo vzela dražjega, ker je ****-znamka.

Kako mislite, da se da pri hrani privarčevati? Da se privarčevati ravno s  seznami, ki se jih moraš držati in da ne hodiš nakupovat lačen...takrat se ti namreč seznam kar zdaljša....user posted image



_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kako kupujete živila
20.9.2008 22:14:36   
amaya
Če sem v formi napišem seznam in potem dodam še 1'000000000000000000 stvari zrave. Če se mi ne da pisat seznama, pa grem lepo po vrsti, kot so hiše v Trsti in šopam iz polic v voziček. Odkar pa jem po Montiju, pa prebijem ful časa v trgovini in je moj voziček pol prazen. Se pozna! Prej sem res brez veze vse neki metala notri, zdej pa le tisto, kar res rabim.
Akcij ne gledam. Če pa jih že opazim, pa valda vzamem izdelek ki je cenejši. Predvsem pri salamah user posted image Mojemu je res vseeno kaj je, samo da ni mortadela  user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kako kupujete živila
20.9.2008 23:23:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta

Spisek si delam vsak teden posebej, ob torkih pa kupim v Mercatorju kar se je pač nabralo. Sprotno, kar mora biti sveže, torej kruh, sadje pa še kako malenkost pa kupujem vsak drugi dan. Meni se splača kupovat v Mercatorju. Ob pol leta dobim 120€ za pike!


Ja koliko pa potem zapraviš 250 pik = 40 Eur

(odgovor članu Alfabeta)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kako kupujete živila
20.9.2008 23:35:02   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka
Ali naredite spisek doma (in ga ponavadi pozabiteuser posted image )?

Ne.
Zanima me, ali kupujete v več trgovinah ali greste v trgovino in kupite ne glede na akcijo, ker pač potrebujete?

Hrano, pijačo, čistila in ostalo za gospodinjstvo kupim v eni trgovini. Ponavadi v Spar-u.
Kupite res samo tisto, kar potrebujete

Ne.
in koliko na zalogo?

Zaloga za max. 3 dni.
Katera trgovina vam je nekje najbolj ugodna in kvalitetna?

Spar.
Kupujete pogosto njihove blagovne znamke

Ob vsakem nakupu, cca. 1/4 kupljenega.
Kako mislite, da se da pri hrani privarčevati?

Ješ pri tašči.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?