Umivanje zobkov (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


stela -> Umivanje zobkov (12.3.2005 13:34:11)

Moja desetmesečna :duda: pa ne pusti umiti svojih par zobkov, pa bi vas prosila za kakšen nasvet, kako to ve storite?




ancika20 -> Umivanje zobkov (12.3.2005 13:47:24)

Živjo!
Moj sinek je star 13 mesecev, pa smo pri 10 mesecih meli tud take problemčke.No sicer midva sva jih rešla tako, da si je pač začel umivati zobke sam.In sicer dala sm mu zobno ščetkico, da si je sam drgnil zobke oz. dlesni, malo sm mu še sama pomagala, pa obvezno sem si jih js tud isti čas, tak da postopoma mu je vse to ugajalo, še posebej ker je vedel da on to lahko tudi sam opravi.:bravo:Prej ko slej bojo to stvar naši :angel: obvladali:)-.

Pa lep pozdravček!:rozica:




TARA in MAJ -> Umivanje zobkov (12.3.2005 14:11:32)

Tudi mi že uporabljamo zobno ščetko stari pa smo 13 mes. vendar jo naš malček le grize navade pa bodo ostale,saj bo za prihodnje veliko lažje ko bo vedel da mora redno umivati zobke.
To počneta skupaj s sestrico in je kar stroga do njega in čiščenja ne pozabita nokoli.
LP.:sloncek:




Janeja -> Umivanje zobkov (12.3.2005 15:22:12)


Jaz sem si na začetku pomagala z zobno ščetko, ki jo daš na prst. S to sem mu lahko umivala z navadno pa mi ni pustil. Ko sem mu jaz umivala, sem mu u roko dala pravo zobno ščetko in je še sam malo probal. Potem se je pa počasi navadil, vendar smo še vedno zobke umivali z dvema ščetkama - eno je imel u roki Jan eno pa mami. :)-





lin -> Umivanje zobkov (12.3.2005 18:47:21)

Kdaj ste pa začeli s tapravo ščetko,mi zdaj uporablajmo tisto ki si jo mami da na prst!(8 mes.)




Stran: [1]