Kaj naj naredim,nočem več dojiti mleka pa imam še vedno veliko. (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


alisson -> Kaj naj naredim,nočem več dojiti mleka pa imam še vedno veliko. (12.3.2005 10:35:13)

Dobila sem dobro ponudbo za v službo toda zjutri in zvečer še vedno dojim.Kaj mi priporočate ,da se mi bo mleko ustavilo.Poskusila sem že da nebi dojila en dan toda naslednji dan so me prsa zelo bolela.Bojim se vnetja , ker sem ga že imela in vem kako to boli..Lepo vas pozdravljam in se vam zahvaljujem za kekeršen koli odgovor.




mamsi -> Kaj naj naredim,nočem več dojiti mleka pa imam še vedno veliko. (12.3.2005 10:49:48)

Zdravniku povej, pa naj ti da tablete za ustavitev nastajanja mleka. Sicer sama ne vem, ker še dojim, ampak mende obstajajo.;)




barbara12 -> Kaj naj naredim,nočem več dojiti mleka pa imam še vedno veliko. (12.3.2005 11:06:02)

tUDI SAMA SEM IMELA PODOBEN PROBLEM. ENOSTAVNO SEM REKLA DOVOLJ. 2 DNI SEM SI V SLUŽBI IN DOMA ISTISKALA MALO MLEKA. RAVNO TOLIKO DA NI BOLELO IN DOJKA NI BIL VEČ TRDA. KO JE BILO PREMALO POVPRAŠEVANJA PO MLEKU, SE NI VEČ DELAL.




piščanc -> Kaj naj naredim,nočem več dojiti mleka pa imam še vedno veliko. (12.3.2005 11:28:51)

pij zelo malo tekočine, da boš bolj dehidrirana, če pa se še vedno preveč nabere, ga samo malo iztisni, toliko da popusti napetost


drugače pa, če dojiš samo zjutraj in zvečer v bistvu sploh ni problem. Ali boš imela takrat službo?




alisson -> Kaj naj naredim,nočem več dojiti mleka pa imam še vedno veliko. (12.3.2005 22:40:24)

Lep pozdrav:):hudicek::rozica:




Stran: [1]