|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Laski pri novorojenčku
12.9.2008 15:36:09   
anckabancka
Naš fantek se je rodil z bujno frizurco. Ker velikokrat laski odpadejo, me zanima ča bodo tudi njemu.

Zanima me ali so vsem vašim "čupastim" novorojenčkom laski odpadli in potem zrastli novi? user posted image


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Laski pri novorojenčku
12.9.2008 16:23:42   
fricka
Naši niso odpadli. Je imela skoz zelo bujno frizuro. zdaj pri reh letih ima lase do srede hrbta.

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Laski pri novorojenčku
12.9.2008 16:36:17   
želva
naši niso, ima še kar isto frizuro, sam svetlejšo

_____________________________

Vedno več nas je!

(odgovor članu fricka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Laski pri novorojenčku
12.9.2008 16:43:23   
Anonimen
Naši tud niso odpadli.

(odgovor članu želva)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Laski pri novorojenčku
12.9.2008 16:46:10   
Paštetka
Deklicam ponavadi ne odpadejo, fantkom pa.

Moj se rodil s pravo čupo. Pri 5 mesecih so mu vsi odpadli.

Pri hčerkici pa niso odpadli. Malo že, ne pa vsi in ima že zdaj pri 1. letu precej goste. Sine pa zdaj komaj pri 3 letih ima lepe lase.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Laski pri novorojenčku
12.9.2008 16:54:08   
Nasy
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Deklicam ponavadi ne odpadejo, fantkom pa.




A res al kajuser posted image

Moja sestra se je rodila ful čupasta in s temnimi lasmi, pa so ji lasje postopoma odpadli in zrasli novi, svetli. Isto se je zgodilo moji princeski, rodila se je s temno rjavo čupo, je imela irokezo, kakorkoli si jo počesal, so lasje stali v luftuser posted image , potem so ji začeli lasje postopoma izpadat in je sedaj, pri 6 mesecih bjondica, k mamiuser posted image

< Sporočilo je popravil Nasy -- 12.9.2008 16:58:12 >


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Laski pri novorojenčku
12.9.2008 17:00:54   
Paštetka
Nasy, moja dva sta tudi bila ko črnca, zdaj sta pa blondinca user posted image . Moji so laski čisto malo odpadli, V bistvu tako, da se skoraj ni opazilo, ker so novi hitro rasli. Pri fantku so pa vsi skoraj naenkrat odpadli in zeloo počasi novi rasli. tak, da je bil skoraj plešast. user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Laski pri novorojenčku
12.9.2008 17:16:17   
lana8
Tudi naša user posted image se je rodila z zeloo dolgimi in temnimi laski, kateri pa so ji postopoma odpadli in ji spodaj zrasli novi, svetlejši. Sedaj bo stara 5 mesecev in ima skoraj vse laske že nove. lp 

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Laski pri novorojenčku
12.9.2008 18:22:49   
Gordana-3
valjda je že sedaj odvisno od kvalitete las user posted image . moja druga pupa se je rodila s pravo čupo, niti niso bili toliko dolgi, ampak gosti so bili pa tako, kot jih kakšen 2 letni otrok nima. že ginekologinja mi je na zadnjem ultrazvoku dejala, da vidi ful drobnih pikic, da so to lasje. lasje ji niso nič izpadli, le malo posvetlili so se. poglej album, sem dala sliko od rojstva in ko je bila stara 2 leti.

(odgovor članu lana8)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Laski pri novorojenčku
12.9.2008 18:53:54   
Gordana-3
ne morem pripet slike user posted image

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Laski pri novorojenčku
12.9.2008 19:06:29   
Gordana-3
 
 
 

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Laski pri novorojenčku
12.9.2008 19:09:07   
mala
Naš tretji user posted image je imel zelo goste in dolge črne laske, mu pa niso odpadli le malo so se posvetlili oz. so se laski sproti menjavali, tako, da smo ga že 4x strigliuser posted image -star je pa 10.mesecev.
Tudi drugauser posted image -punčka je imela  veliko temnih las, je postala pa poleti taprava blondinkauser posted image
Naš ta prvi štrukejčekuser posted image je imel pa komaj kaj lasuser posted image .
Ja vsi so si različniuser posted image

_____________________________

Sem ponosna mamica štirim čudovitim sončkom:)

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Laski pri novorojenčku
12.9.2008 19:10:22   
mala
user posted image aja sej jih lahko vidiš-laske, na sliki pod mojim nickom

_____________________________

Sem ponosna mamica štirim čudovitim sončkom:)

(odgovor članu mala)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Laski pri novorojenčku
12.9.2008 20:35:31   
tabi
Našmu tavečjemu so vsi laski odpadli po kakih 2 mesecih pa so začeli rasti novi zlo gosti laski,tamali pa so odpadale vendar so spodaj že nove spodraščale tko da ni bila nikoli pleška.Zdej pa sta oba prava čupavcauser posted image

_____________________________

Moder je človek,ki se uči od drugih.Mogočen je tak,ki je zadovoljen s tem kar ima.Bogat pa je ta,ki prave prijatelje ima.

(odgovor članu mala)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Laski pri novorojenčku
12.9.2008 21:17:46   
vcugmas2
Našemu niso odpadli. Nečakinji lani pa so!

(odgovor članu tabi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Laski pri novorojenčku
12.9.2008 21:20:00   
kjava

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Deklicam ponavadi ne odpadejo, fantkom pa.



Ja, pa deklice prej shodijo, pa prej začnejo govort, pa prej so suhe...ane?

Mojima dvema niso izpadli, vsaj ne tako količinsko, da bi bilo vidno.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Laski pri novorojenčku
12.9.2008 21:25:47   
timoteja
Naši prvorojenki so pri 3 mesecih odpadli vsi laski in ji nato zrastli novi, zelo gosti, ful lepi, bravo, druga bo pa skodranček, ji pa nič laski niso odpadli.

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Laski pri novorojenčku
12.9.2008 22:12:32   
CatJa
Moj starejši sinko se je rodil z orng čupico, temno, potem so mu sicer na sredini (od ležanja) izpadli, vendar so mu tud takoj novi zrasli. Pri cca. 7 mescih sem mu odstrigla 8 cm dolg pramen za v albumček user posted image  Sem ga prav zmerila user posted image   Ko je bil star 10 mesecev je bil prvič pri frizerju, po tistem je dobil še bolj goste in močne lase.

Ta mlajši ima pa nasprotno čist svetle in redke laske, pri 3 m so mu sicer začeli bolj intenzivno rasti, kakšen pa še bo in ali mu bodo še kaj izpadali pa ne vem.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Laski pri novorojenčku
12.9.2008 22:53:40   
pia2007
ko se je rodil moj 1 sin je imel čisto malo lask
in to bele in tudi zdaj ko je star 5let ima blond lase in plave oči
moja punčka ki pa je stara11 mescev pa se je rodila s frizuro
in je bla čist črna.laski ji niso izpadli.zdaj pa ima dolge skodrane pa blond in
tudi plave učke
oba sta lepa ko dve lutki v izložbi.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Laski pri novorojenčku
12.9.2008 23:57:29   
sirenetta
Že ko je govora o laskih, a se lahko jaz malo uštulim, pa vprašam, kdaj se pa "definira" barva las oz kako je bilo s tem pri vaših malčkih?

Pa še odgovor na vprašanje: moj mišek se je rodil z zelo temnimi črnimi lasmi, že po nekaj tednih (po prvem kopanjuuser posted image ) so mu znatno posvetleli, pri treh mesecih je bil rošast, zdaj pri petih pa je blond (pa nima po komu bit, ker smo vsi temniuser posted image ). Izpadli pa mu niso šedo sedaj, edino malo ob straneh, tako da je mali pankič user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ob straneh skoraj gol, na vrhu pa ima še zmeraj dolge približno tko kot ob rojstvu.
Glede na to, da so že tri krat spremenili barvo, predvidevam, da mu skozi sproti odpadajo in rastejo novi.

(odgovor članu pia2007)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Online Shopping


Ali nakupujete oblačila preko spleta?

Da (28%)

Ne (72%)


Število vseh glasov: 3346

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!