|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vaše finte in navade ki gredo na živce pa...
12.9.2008 11:09:05   
lewinsky
- moji komentarji medtem ko vozi
- ko me raz.....,pol me pa sprašuje kaj je narobe jaz pa nočem povedat
- da nisem dovolj vztrajna pri nekaterih stvareh

Pa ziher je še kaj sam ga ni doma da bi ga vprašala. user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Vaše finte in navade ki gredo na živce pa...
12.9.2008 11:12:51   
sunny24
Ajoj...
- ko vidi da mi neki ni prov in me vpraša kaj je narobe, odgovorim da "nič", pa čeprav sem tik pred eksplozijo
- puščam kozarce pijače povsod po bajti...
- pa če mi reče naj naredim neko stvar rečem "čaki, bom pole"
- kaj nardim za jest, jst pa njemu nazaj "neki"

Pa še bi se kaj našlo, sam se zdej ne spomnem...user posted image

(odgovor članu majcci)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Vaše finte in navade ki gredo na živce pa...
12.9.2008 11:23:44   
Mijavček
Heh, ni dovolj prostora tukejuser posted image , recimo;

- če mu težim, da ne pospravlja za sabo
- ker ne ugašam luči za sabo po bajti
- ker puščam plastenke z vodo po bajti z 2 cm vode še notri (sej skoz mislim, d abom že spila, ampak ko se segreje, pol ni več...)
- ko začnem glancat stanovanje preden pridejo obiski
- če se tuširam pol ure ali več
- če zganjam paniko po nepotrebnem
.
.
.

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Vaše finte in navade ki gredo na živce pa...
12.9.2008 11:58:23   
Rubin.
Moti ga, kadar sem predolgo na računalniku, po njegovem mnenju, ne po mojem user posted image .  Ostalo pa ga več ne moti. user posted image

< Sporočilo je popravil Rubin. -- 12.9.2008 12:01:57 >

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Vaše finte in navade ki gredo na živce pa...
12.9.2008 12:10:06   
aprilčica07
- težim mu, da vozi prehitro, se skregava vsakič po parih km skupne vožnjeuser posted image

- puščam obleko ko pridem iz šihta domov na pralnem stroju, čeprav vem, da ga nervira..
- se razjezim in sprašuje kaj je in jst modro tiho ali pa odgovorim, da je vse ok..

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Vaše finte in navade ki gredo na živce pa...
12.9.2008 12:49:41   
Jančika_
Zanimivo, koliko postov je na tej in koliko na oni drugi temiuser posted image .

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Vaše finte in navade ki gredo na živce pa...
12.9.2008 12:53:38   
piščanc
da pozabljam ali pa rečem da bom pa ne
da ne pokličem takoj, ampka najprej premislim
da me ne motijo živali
da polivam povsod pri pomivanju posode
da pozabim brisače

...



_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Vaše finte in navade ki gredo na živce pa...
12.9.2008 13:26:26   
muška
moje mu gre naživce še to, da
- nimam orientacije, levo desno, zame ne velja user posted image  , 
- ko kaj delam in imam polno celo mizo (pisarne žal nimam) in potem on ubogi revež nima kam kaj dat,
- moti ga to, da sem občasno pesimist in imam ob njegovih genialnih idejah pomisleke
- baje me j.e.b.e. organizacija v stanovanju (trenutno renoviramo in imam kar 2 omari manj, torej dokler ne dobimo novih kam naj kam dam?)
- ful mu gre na živce, ker si želim na dopust v hotel (vsaj 1x bi rada, da bi nekdo drug kuhal in pospravljal)
- in ker sem ustvarjali tip, ga motijo moji pripomočki, sploh ko jih privlečem naprej in grem kaj delat, in potem še jamra kolko dnarja je šlo v vse to
- moti ga tudi to, da ga prosim za kakšno pomoč (npr. pospravila sem bazen, ker ni imel časa baje)
itd.itd

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Vaše finte in navade ki gredo na živce pa...
12.9.2008 13:39:07   
baguSka
V glavnem prav da sm edina ženska na svetu k rjovi možu naj se spravi ven na pir da bo mela mir


no, kr povej mu, da nisi edina... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Vaše finte in navade ki gredo na živce pa...
12.9.2008 13:40:37   
Ženkica
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

V glavnem prav da sm edina ženska na svetu k rjovi možu naj se spravi ven na pir da bo mela mir


no, kr povej mu, da nisi edina... user posted image user posted image user posted image


smo že tri user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Vaše finte in navade ki gredo na živce pa...
12.9.2008 13:45:44   
barika
ko se "skregama" se mulam še dolgo časa, ali pa se mulam brez veze (ker mi je dolgčasuser posted image )
dobim znoritis,če ga nekaj prosim pa to ni TAKOJ (in potem se derem)user posted image
levo, desno v prometu tud za mene ne velja (ali se peljem sama, ali pa naj kdo drug vozi)
preden gremo od doma morem še 1x pregledat, če je vse ugasnjeno, če so okna zaprta.... (če to ne nardim, se spomnim da sem kakšne pol ure likala, pa ne vem, če sem ugasnala likalnik, pa moremo nazaj domov...moja mami je istauser posted image )
če kej delam (kuham, "ustvarjam") rabim mir in veliko površino, da si vse gor zložim in jedilna miza ali pult sta vedno premajhna
ne pospravljam za seboj skodelic od kapučina
...

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Vaše finte in navade ki gredo na živce pa...
12.9.2008 13:53:39   
oka
No, če sem napisala finte našega očata, bom pa še svoje (jih je pa itak dosti manjuser posted image ):

-dostikrat moram vse za naprej splanirat. Npr. včasih si hočem splanirat vikende za 14 dni vnaprej in potem planiram in planiram...,
-veliko sprašujem, ker hočem vedeti vse v detajle,
-dostikrat se mi vklopi funcija "auto off", sploh kadar mi kdo razlaga kaj, kar me ne zanima,
-obsedena sem s točnostjo in to pričakujem od vseh okoli mene (da je to čista utopija mi še ni kapnilouser posted image ),
-predno povem bistvo govorim in govorim,
-moj je skregan z umazanim perilom jaz pa s čistim. Velikokrat čakam na čudež, da se perilo samo zložiuser posted image ,
-včasih znam biti prav šlampasta (redno izgubljam razne špange in podobne drobnarije)
-baje včasih smrčim (ampak jaz ne verjamem, da je to res).

To so stvari zaradi katerih naš oča včasih malo navzkriž gledajo, ampak jaz pravim, da so to napakice, ki me delajo "prisrčno", njegove pa njega "neznosnega"user posted image .



< Sporočilo je popravil oka -- 12.9.2008 13:56:49 >

(odgovor članu majcci)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Vaše finte in navade ki gredo na živce pa...
12.9.2008 14:24:37   
oka
Pozabila sem pa na tisto, kar mojemu najbolj dvigne pokrovko:nimam izpita za avto in ga tudi nočem it delat. Nikakor pa mu ne morem dopovedat, da je tako varneje za nas štiri in vse udeležence v prometu. Pravi, da me ne bo več vozil naokoli in zato tudi nimam pravice komentirati njegove vožnje skozi ovinkeuser posted image .

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Vaše finte in navade ki gredo na živce pa...
12.9.2008 14:32:42   
puncica
1. Ko mu težim da ni vredu kuhinje pospravil
2. da mu nos zapiram ponoč ko smrči
3. da mu težim za vsako stvar ko gre kam al pa gre samo delat v delavnico
4. ko mu težim kako je otroke oblekel
5. ko mu težim kaj naj z goro cot na peči a ven skoz okn vržem al jih bo v košaro za perilo vrgel
6. ko berem knjige o naravni prehrani o hujšanju
7. ko vidi da imam na polici kjer so zdravila neke alge pa probiotike,...
8. ko opazi da imamo doma same neke čudne gele za tuširat, za glavo prat in zobe umivat (valda naravna zadeva)
10. ko mu razlagam zakaj je dobro da uporablja naravne zadeve, ugaša luči, ne pušča vode vključene ko si umiva zobe,...
9. in najnovejša - ko je zagledal flaško s kisom v omari s čistili user posted image user posted image

Skratka imamo se fajn user posted image user posted image



_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Vaše finte in navade ki gredo na živce pa...
12.9.2008 14:39:39   
puncica
uh sem se jih še nekaj spomnila:
- ko gremo kam za dlje cajta moram v nulo vse splanirat in napisat na list papirja a4 format
- tudi jaz tu mač sprašujem, sama vedno ful podrobno vse razložim moj mož pa je bol na komot in pove le glavne stvari in pol valda je treba spraševat in ker pač stvari ne ve znori
- ko pospravljam pospravljam v nulo in če ni stanovanje pospravljeno (kar je zelo pogostokrat) sem totalno nesrečna in cele dneve pospravljam igrače in posodo in cote in ne vem kaj še vse, se tako utesnjeno počutim in bi mogl bit vse tipi top in ker ni sem čist tečna
- uuu pa še ena grozna povsod puščam kozarce ko pijem vodouser posted image
- pa ko nonstpo zlagam hrano ki je ostala v manjše posodice in jih dam v hladilnik, ne morem imet velikih posod v hladilniku, pa še placa ni
- ko mu kaj rečem naj naredi in ne naredi, potem začnem pa sama pospravljat je pa ogen v strehi user posted image
- ko v trgovini cincam al bi stvar vzela al ne in ga 10× vprašam kaj on misli, oh tu pa res kr pike dobi, pa če je to prašek za umivat al kakšna večja stvar.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Vaše finte in navade ki gredo na živce pa...
12.9.2008 14:41:11   
Anonimen
Ma mojega mislim, da (še) nič ne moti. Sma še bolj frišna. user posted image

(odgovor članu Shorty_)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Vaše finte in navade ki gredo na živce pa...
12.9.2008 15:21:03   
Majuska
hmmmm,

moti ga, ker kozarce puščam menda preveč na robu mize
moti ga, da hočem gledati TV istočasno kot on, ampak seveda drug program ;)
moti ga, kadar ne pospravim čisto TAKOJ za sabo (npr. kuhinjski pult, po kuhanju)
moti ga, da stalno iščem svoje ključe

drugega se pa zdajle ne spomnim user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Vaše finte in navade ki gredo na živce pa...
12.9.2008 16:09:10   
ursi
Joj, fini temi, se že dolg nisem tolk nasmejala ob temah tle gor user posted image user posted image  

Kaj gre mojmu na živce : No naj omenim samo nekaj malenkosti, za vse itak nimam cajta user posted image :
- da vedno spravim v omaro un "štoflc" za korito zamašit, ker meni gre pa na živce, ker ga on pušča v koritu
- da ne obrnem cunj na pravo stran, ko slečem otroka
- ja itak, da težim, če pravi, da pride, pa ga še kašno uro ni ( joj kolk sm čudna.....)
- da ga silim, naj gre spat, poteme ko on že pol ure spi na kauču (po njegovem je čist buden....)
.... user posted image

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Vaše finte in navade ki gredo na živce pa...
12.9.2008 16:16:31   
baguSka
- kaj nardim za jest, jst pa njemu nazaj "neki"


uff... tole pa mene pogreje, ko jaz njega sprasujem... user posted image user posted image user posted image

jao... res sta hudi debati tile dve...


in predvsem mu bom sla zdele na zivce, ker bi mogu bit ze doma, pa ga se ni... user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Vaše finte in navade ki gredo na živce pa...
12.9.2008 18:29:32   
Anonimen
Mojemu gre na živce, če za sabo ne pobrišem mokrih tal v kopalnici ali če puščam odprte šampone in tekoča mila.

(odgovor članu Shorty_)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Vaše finte in navade ki gredo na živce pa...
12.9.2008 19:56:23   
Anonimen
Nic, nema prava na glasanje user posted image .

(odgovor članu Shorty_)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Vaše finte in navade ki gredo na živce pa...
12.9.2008 22:33:44   
Shorty_
ja mojga mot še to k navlečem v tuš kabino ene 3 britvice, 3 tušgele, pilinge, šampon, balzam...... pa če ne splaknem tuš kabine in ostane pena notr....pa ko zjutri rečem sam še pet minutk bi spala pol pa pizdim da smo spet prepozno šli od domauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Vaše finte in navade ki gredo na živce pa...
13.9.2008 6:58:51   
noe
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Da pijem pijačo iz hladilnika kar iz plastenke (moram naskrivaj).
.


aaa,to moj tud dela, dobim kar kujo kožo, ko ga vidim. Samo  on ponavadi pije mleko.Potem pa tamal pride in komentira: Ati pije iz tetamanauser posted image

Drugače gre pa mojim tud na živce , ko rečem da me pol ure ne bo potem me pa dve uri ni.
In ko jamram kaj vse moram naredit, pol se pa vsedem in 1 uro pijem kafeuser posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Vaše finte in navade ki gredo na živce pa...
13.9.2008 7:11:39   
Kerensa*
Si mu kar ne upam reči, naj sam napiše user posted image , tako, da bom jaz...

  • "Ja, mucek, saj bom... takoj"... tako nekako mu npr. Playstation kupujem že skoraj 5 let, odkar sva skupaj... in velika večina ostalega gre po istem principu.
  • moje obleke so povsod drugje, samo v omari ne... če so pa po kakšnem čudežu tam, jih pa ni varno iskati... ko odpre mojo omaro (sicer ne vem, kaj išče tam, ampak po mojem to počne samo zato, da lahko potem pametuje), mora vse pobrati s tal, saj stvari popadajo ven.
  • med vožnjo v avtu vedno testiram moč zvočnikov... kot pristaš poslušanja glasbe na sobni jakosti zato zelo nerad potuje z mano... za doma mi je pa kupil slušalke.
  • čeprav sam ni dosti boljši, pa kljub temu zna povedati marsikaj o višini mojega računa za GSM.
  • moja kuhinja... ne kot prostor, ampak kot kuhanje... vztraja, da bo začel srati pakiran drek, ker naj bi bila hrana, ki jo pripravljam jaz, plastična... umeten pire, zmrznjen pomfri, čufti iz konzerve... naj kar on stoji 2 uri pri štedilniku in si kuha domačo govejo župco, če hoče.

Bo še kaj, ja... ga grem vprašat.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Vaše finte in navade ki gredo na živce pa...
13.9.2008 7:27:54   
Kerensa*
  • čeprav imam pepelnik pred nosom, pepel frči povsod naokrog... na črni klubski mizici je to čuudovito za videti, pravi.
  • prahu ne obrišem, dokler ga ne vidim... pa čeprav vem, da je... on samo pomisli nanj, pa je že ves penast... in ko ga potem sam pobriše, zraven nekaj čudno momlja sam pri sebi.
  • čevlje redkokdaj pospravim v omarico v predprostoru... pravi, da ne bo umrl na cesti za volanom (je poklicni voznik), ampak na domačem hodniku, ko se bo enkrat spotaknil in telebnil.
  • ni mu jasno, zakaj vsak mesec kupim novo torbico... tiste doma je že nehal šteti... včasih samo še komentira, naj kakšno kdaj tudi uporabim.
  • ko kavčirava pred TV-jem, toliko časa težim, da dosežem svoje - da me čoha po betici... kar mu sicer ni prav, ampak je pa potem ves vesel, ko vidi, da se mučim z razčesavanjem las.

Nisem vedela, da je tak prase*...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




jansa or turk?
gabb

which is a bigger fool - jansa or turk?

jansa (75%)

turk (25%)


Število vseh glasov: 222

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!