|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Packa na wc-ju...
11.9.2008 9:43:49   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Skret je pri nas svetinja.


Se posebno ce na njem prezivis veliko svojega casa... user posted image  S cajtngom v roki...


ja, to pa res user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Packa na wc-ju...
11.9.2008 11:18:16   
zlatolaska
ja tko je pri nas v službi mamo tud take primerke...lepa, urejena, fina, parfuma se vsake 15 minut da pol vse vdihavamo cev dan to kemijo....grem pa slučajno na WC za njo....bi pa rajš do doma počkala....ker se mi tako gabi.

Tko da dostikrat drži : BOLJ JE FINA BOLJ JE SVINA user posted image user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Packa na wc-ju...
11.9.2008 11:54:28   
Šaki
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

KAKO HUDIČA NE MORE SPUCAT ZA SABO!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , pa taka fina baba, vedno upedenana v nulo.




ja, ja taki so ponavadi največji packi kar jih je..heheeh.se skrivajo za fasado.

sicer pa bi ji povedala ja tko na kulturen način....če bi se lahko vzdržalauser posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Packa na wc-ju...
11.9.2008 11:58:07   
tina a
Mi smo imeli tudi eno tako. Pa smo na vrata od wcja (na notranjo stran) nalimali napis:

"Kjer se osel valja drek pusti!! Ščetka ni samo za okras!!"

user posted image user posted image user posted image user posted image

In je palilo ... Nikoli več ni bilo svinjarije.

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Packa na wc-ju...
11.9.2008 12:18:55   
NevenkaP
Mene pa čudi, da napis pomaga. Saj vsakemu normalnemu je jasno brez napisa, da se skret spuca za sabo. Ker tistemu, ki mu to ne vleče, dvomim, da pomaga en napis, res dvomim.

(odgovor članu tina a)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Packa na wc-ju...
11.9.2008 14:08:07   
BAMBINA_
Ma jaz bi pa tako v pogovoru, ko bi bila dotična prisotna, rekla nekaj v stilu, da res ne razumem, kako nemarne in packaste so lahko nekatere ženske, ki pustijo tako svinjski cekret za seboj, kot je bil npr. danes dopoldan (oz. takrat ko je pač bilo..)


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu NevenkaP)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Packa na wc-ju...
11.9.2008 15:00:48   
Zamima
Zakaj pa ji tega ne poveš? user posted image  

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Packa na wc-ju...
11.9.2008 15:15:46   
puncica
Sej drugač s tole "gospo" nimam nič opravit, še pozdravljamo se ne, je neki čudna, pa čist v drugi firmi je, le to je da smo v istem štuku in si cekret delimo, in danes sem končno izvedela oz. videla katera packa je to in me je skor na rit vrglo, je pa takrat ni bilo več v wc-ju. Bomo neki gor napopal, če ne drugega bom jaz napopala, mogoče se ji pa v buči kej premakne baba nemarna.

< Sporočilo je popravil puncica -- 11.9.2008 15:16:18 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Packa na wc-ju...
11.9.2008 15:19:52   
Anonimen
No, imamo pa pri nas na zalogi eno še bolj čudno ženšče. Ena namreč prav vsakih, ko gre na WC, besno obrne papir, da se odvija v drugo smer user posted image  Ampak to res vestno počne, vsak dan najmanj 2x dobim rolo obrnjeno... In jo seveda besno obrnem nazaj user posted image  Po mojem da sva ful jezni ena na drugo, pa še veva ne, kateri dve sva user posted image

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Packa na wc-ju...
11.9.2008 15:29:02   
puncica
To pa tud jaz delam, ne maram da se listki trgajo ob steni, zato kolut vedno obračam, pa ne maram da je držalo brez papirja in tud nov kolut gor tlačim, pa pospravljam porabljene kolutke v smeti, pa ko si umijem roke še na hitro umvalnik (vodo) pobrišem s papirnato brisačo ko grem ven mater sej sem že napol čistilka user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Packa na wc-ju...
11.9.2008 18:55:07   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

To pa tud jaz delam, ne maram da se listki trgajo ob steni, zato kolut vedno obračam, pa ne maram da je držalo brez papirja in tud nov kolut gor tlačim, pa pospravljam porabljene kolutke v smeti, pa ko si umijem roke še na hitro umvalnik (vodo) pobrišem s papirnato brisačo ko grem ven mater sej sem že napol čistilka user posted image

Od prve do zadnje črke, delam povsem isto user posted image
Je pa možno veš, da je ona samo prišla za "the real" packo, pa se ji je graužal pucat za drugim in je zato opravila svoje, potegnila vodo in šla ven. A si potem ti sčistila? Ker jaz obvezno, če naletim na tak cekret in, da je sila (kakala sem na šihtu v 5 letih itaq samo 1x) in moram lulat, potem sčistim;
1. zato, ker bi se mi graužalo lulat v takšni svinjariji,
2. pa zato, ker bi me bilo sram zapustiti tak wc, da potem tisti, ki bi prišel za menoj ne bi mislil, da sem jaz takšno pustila...


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Packa na wc-ju...
11.9.2008 19:57:32   
Anonimen
jst hodim v službi na moški wcuser posted image včasih se malo čudno gledamo, samo kaj....vedno je čisto, ma brezhibnouser posted image
medtem ko o ženskih wcjih raj nebiuser posted image pa same pisarniške babe, ena bolj opedenana k druga, pa same pr.asice nemarne....deska je vedno poscana, posrano tud dostkt, včas še voda ni potegnjenauser posted image user posted image da o vložkih in tamponih ne govorim....
samo če naletim na kakšno, ji kar zasikam, da jst pr njej na obisku že neb šla scat, kakršno svinjarijo pušča za sabouser posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Packa na wc-ju...
11.9.2008 20:07:49   
LoCa
ma menibi blo tko nerodno, zato vedno za sabo skrbno popucaam user posted image . je pa en nekoč razlagal o eni bejbi, ki niti ni vode spustila, ne vem al ji je blo ogabno al kaj...
mi na srečo imamo ful čisto, smo pa same babe (OK 99%).
napiši na vrata ja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Packa na wc-ju...
11.9.2008 20:11:08   
Anonimen
O, bljak.
Pri nas so pa kar lepo cisti. Ze trkam.

(odgovor članu LoCa)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Packa na wc-ju...
11.9.2008 20:25:08   
mehurčica
Meni pa ni jasno, kako sploh serjejo to, da pride kakec na pokrov oz. do vrha???user posted image user posted image user posted image Pa to si ja more najprej piksno pretresenega pira not potisnit, da tak ven vdari.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Če na kakem javnem WCju vidim tako štalo, niti lulat ne grem. user posted image


_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Packa na wc-ju...
11.9.2008 20:41:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mehurčica

Meni pa ni jasno, kako sploh serjejo to, da pride kakec na pokrov oz. do vrha???user posted image user posted image user posted image Pa to si ja more najprej piksno pretresenega pira not potisnit, da tak ven vdari.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Če na kakem javnem WCju vidim tako štalo, niti lulat ne grem. user posted image



je ena enkrat razlagala, da se nikoli ne vsede na javni wc, pač pa stopi na školjko, počepne in naredi svojeuser posted image

ne si preveč predstavljat, samo verjetno si pa lahko po tem, od kje drek na deskiuser posted image

(odgovor članu mehurčica )
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Packa na wc-ju...
11.9.2008 20:43:02   
Anonimen
je ena enkrat razlagala, da se nikoli ne vsede na javni wc, pač pa stopi na školjko, počepne in naredi svoje


O šit.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Packa na wc-ju...
11.9.2008 20:43:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

je ena enkrat razlagala, da se nikoli ne vsede na javni wc, pač pa stopi na školjko, počepne in naredi svoje


O šit.


šit jauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Packa na wc-ju...
11.9.2008 20:46:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

je ena enkrat razlagala, da se nikoli ne vsede na javni wc, pač pa stopi na školjko, počepne in naredi svoje


O šit.


šit jauser posted image user posted image user posted image


Kvaliteten user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Packa na wc-ju...
11.9.2008 20:46:44   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: puncica
Zanima me naslednje a bi bile tih al bi ji kaj zabrusile ko jo vidite spet na wc-ju al hodniku. Ker jst bi ji zdejle trenutno tisto njeno lepo glavo zabila v školjko pa naj poliže tist drek mater ji packarsko!!!!! Uh sem jezna....

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image definitivno bi ji povedala svoje pa še na glas da bi vsi slišali,ker tole je pa nagnusno ogabnouser posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Packa na wc-ju...
11.9.2008 21:00:07   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: mehurčica

Pa to si ja more najprej piksno pretresenega pira not potisnit, da tak ven vdari.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


O madona, kako nazorno user posted image No, jaz wc-ja v takšnem stanju še nisem doživela, če ga pa slučajno kdaj bom, se bom definiivno obrnila na petah, četudi bo neznosna sila...


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Packa na wc-ju...
11.9.2008 21:02:37   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80
pa same pisarniške babe, ena bolj opedenana k druga, pa same pr.asice nemarne....deska je vedno poscana, posrano tud dostkt, včas še voda ni potegnjenauser posted image user posted image da o vložkih in tamponih ne govorim....

OMG user posted image user posted image kje pa ti delaš, da imate takšne superiorne dame?


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Packa na wc-ju...
11.9.2008 21:12:05   
mehurčica
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

je ena enkrat razlagala, da se nikoli ne vsede na javni wc, pač pa stopi na školjko, počepne in naredi svojeuser posted image



Pa je še povedala, kolikokrat ji spodrsne in se sama valja v lastni svinjariji?user posted image Bljak...


_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Packa na wc-ju...
12.9.2008 7:36:59   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

A si potem ti sčistila?


NE ker sem šla na sosednga imamo 3 cekrete skupaj in to vedno naredim, če pa se že ravno slečem in vidim umazanijo šele potem pa valda spucam, ker mi je grozno srat v tak cekret, mam kr eno fobijo da se bom še jaz umazala user posted image , pa še nočem da bi veljala za packo in bi drugi misli da sem sama to naredila, če to nisem, sigurno pa vmes takrat vedno na glas komentiram kake ženske imamo user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: mehurčica
Meni pa ni jasno, kako sploh serjejo to, da pride kakec na pokrov oz. do vrha???


Ma sej pri nas (še) ni bil posran po deski ampak tam spodaj ko je voda, sem pa že tole doživela na javnih wc-jih to pa ja, ampak takrat je bilo: na levo krug in sem šla raj v naravo lulatuser posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Packa na wc-ju...
12.9.2008 7:42:04   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: mehurčica

user posted image user posted image user posted image Pa to si ja more najprej piksno pretresenega pira not potisnit, da tak ven vdari.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?