nočno dojenje (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dojenje in dodajanje



Sporočilo


p&b -> nočno dojenje (10.9.2008 17:35:56)

Doma imam 10 mes.staro pupiko,ki mi ponoči ne da kaj dosti spati.Celo noč bi bila rada prisesana na moj zizek-kot da sem ji duda s to razliko da pri meni še teče mleko.Zvečer jo sicer dam po dojenju ob katerem zaspi v njeno posteljo,ki je zraven mene,vendar se ponoči zbuja in hoče zizati,dajem si jo ven pa spet nazaj noter v posteljo,vendar sem že tako utrujena,da jo pustim tam nekje od 2,3 ure pri meni.
Doma imam že 4 leta starega sina,pri katerem pa tega problema nisem imela,saj je že na začetku sprejel dudo in kasneje še flaško,ta mala pa noče ne enega ne drugega,kaj mi je storiti?

Hvala za nasvete.




klavdiy4 -> RE: nočno dojenje (10.9.2008 19:58:22)

hei..
Imam prijateljico, ki je imela podobne težave, le da ona [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] ni smela dajati več mleka zaradi alergije na mleko... , Drugače pa je ravno tako bila mala navajena , da je pila pri njej tudi ponoči... Ko jo je odvajala je bilo nekaj časa hudo vendar jima je uspelo...




Doll -> RE: nočno dojenje (10.9.2008 20:01:38)

Jaz sem malega dojila na pol ure kar več mesecev,saj ni bil lačen to je bilo crkljanje.Poskusite več vrst dud.
Pač ko se zbudi jo stisni ksebi ,božaj ipd.tako smo mi počasi potem že ukinili nočno crkljanje




lidija*** -> RE: nočno dojenje (11.9.2008 18:57:12)

Ponoči naj jo uspava partner, če je to možno. Ko se zbudi zavoha tvoje mleko in vem, da ji nič druga ne odgovarja. Če bo sedaj navajena spati pri tebi se bo to vleklo,...




Stran: [1]