Stekleničke proti krčem (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


ANIME -> Stekleničke proti krčem (7.9.2008 10:54:06)

Pozdravlljene,

v kratkem pričakujemo dva mulca v naši družini in me zanima za katere stekleničke ste se ve določile.

Na trgu jih je kar nekaj - zanima pa me, če so katere res boljše od drugih. Vem, da najbolj razširjene so AVENT, kaj pa z ostalimi.

Ali je res možno z izbiro prave stekleničke preprečit oz. zmanjšat krčke.

Izkušene mamice bi res prosila za nasvet.

Hvala in LP






CUKRČEK -> RE: Stekleničke proti krčem (7.9.2008 11:00:02)

jaz sem ju seveda dojila, kolikor sem pa mogla dodat, sem pa jima dajala v Aventovih navadnih stekleničkah. Pa nista imela nikoli krčev.

JAz mislim, da če ima otrok krče, mu ne pomaga nobena "šmeki peki" flaška




simin -> RE: Stekleničke proti krčem (7.9.2008 11:44:45)


JAz mislim, da če ima otrok krče, mu ne pomaga nobena "šmeki peki" flaška

[/quote]

res je! krče imajo dojeni in nedojeni otroci, tko da izbira flaške nima veze.




Naja30 -> RE: Stekleničke proti krčem (7.9.2008 13:36:25)

Po vseh izkušnjah z različnimi vrstami flašk ne verjamem več v njihove "magične" sposobnosti. Kot je že napisano, če ima otrok krče, jih pač mora dati čez. Drugače pa sem bila najbolj zadovoljna z nukovimi, vsaj kar se tiče tega, da so malo manj puščale.




matic0105 -> RE: Stekleničke proti krčem (7.9.2008 14:34:26)

Nam so bolj ustrezale aventove. Nukove se tko čudno "ukrivijo" - sploh nimajo prave oblike, ko dojenček vleče. Vsaj pri nas je
tako.




Dashenka -> RE: Stekleničke proti krčem (7.9.2008 14:47:17)

Ne vem ali so pomagale stekleniške in culji od Aventa in pa adaptirano mleko (moja hči je gor zrasla na Aptamil Comfortu) - krčov oz. kolik ni imela niti en sam dan.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (7.9.2008 14:53:06)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




jajula -> RE: Stekleničke proti krčem (7.9.2008 15:24:28)

naša [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] je tud mela krče čeprav smo uporabljati aventove airflex cuclje, tko da mislim da nima veze s flaško. drgač pa ne preveč zaloge flašk delat ker mogoče tvojim dojenčkom aventov cucl ne bo odgovarjal in boste moral menjat.




ANIME -> RE: Stekleničke proti krčem (8.9.2008 9:38:46)

Hvala za pomoč in odgovore ... tole me je malo potolažilo :)






xerox -> RE: Stekleničke proti krčem (8.9.2008 11:51:01)

IZVIRNO SPOROČILO: jajula

naša [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image]  je tud mela krče čeprav smo uporabljati aventove airflex cuclje, tko da mislim da nima veze s flaško. drgač pa ne preveč zaloge flašk delat ker mogoče tvojim dojenčkom aventov cucl ne bo odgovarjal in boste moral menjat.


Se podpišem!
Sedaj imam doma tommee tippee, avent in nuk flaške in rezervne cuclje, ker je bil tok zbirčen da mu nič ni pasalo[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]. Pri avent flaškah je pa najbolj protestiral.




Stran: [1]