2 vprašanja (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


PIAF -> 2 vprašanja (10.3.2005 8:23:36)

Hojla...

Prvo vprašanje je glede vozička - marela. Zanima me iz vaših izkušenj:
- kako dolgo (do katerega leta) se otroci v njem vozijo
- ali je bolje kupiti takega,ki ima spredaj čez obroč (ne vem, kako naj napišem) ali le s pasovi brez "obroča" - da se lahko otrok sam vsede v voziček in ga ne rabiš dvigovat potem ko je že večji

Drugo vprašanje pa je glede stolčka za hranjenje:
- kako dolgo so otroci v njem, da lahko že sami sedijo za mizo, kot odrasli?
Razmišljam,da bi kupila čisto enostavnega kovinskega brez nastavitev,ki ga imajo v Toysu za 39 eur, a se bojim, da bom "mimo vsekala", zato vas prosim za nasvet!

Hvala in baj,baj!:kuza:

Piaf




Teni_ -> 2 vprašanja (10.3.2005 8:35:37)

Kako dolgo uporabljajo marelo še ti ne znam povedat, tisti obroč pri vozičku pa je snemljiv(po moje povsod?). Na naši mareli je bil, ampak sem ga vzela dol.

Mi imamo lesenega, ki se potem razstavi v mizico in stolček. Stane okoli 9.000,00. Uporabljamo pa ga še vedno, Teja je stara dobrih 14 mesecev.

LP,
Mojca:nosecka:




lin -> 2 vprašanja (10.3.2005 8:54:44)

Jaz ti negovorim iz lastnih izkušenj(ker je Lin stara komi 8 mes)ampak iz izkušenj drugih.
-marelo lahko praktično uporabljaš tudi do 3 letače se otok hoče do takrat vozit,seveda kar ni naš cilj da bomo voziček vlekel do 3 leta,nekateri pa nočejo več v voziček takoj ko shodijo
-glede stolčka pa je pomoje odvisno kakšnega imaš.Jaz imma primo pappo od PP insem ful zadovoljna .Moja prijateljica jo ima tudi in sicer njena punčka bo mela zdaj 3 leta in jo šezmeraj uporblja.Je odstranlča mizico in jo posede kar za mizo,saj ima stolček 7 različnik višin.
Ma pa ena druga prijateljica stolček od cam-a(nevem kateri model)in ga nebo mogla tako dolgo uporabljati ker je manjši.(no vem da ma cam tudi take modele podobne prima papi)
Upam da sem ti kaj pomagala.
kaj pa če bi kupila stolček rabljen,rcimo prima papo dobiš zelo dobro ohranjeo že za 15.000 (nova cca.30.000)




Pi-kica 1 -> 2 vprašanja (10.3.2005 10:36:59)

Ja, to tudi mene zanima. Ga jaz tudi kupim takoj!

LP

Pi-kica




Stran: [1]