Kako neboleče odstraniti ... (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Vittel -> Kako neboleče odstraniti ... (9.3.2005 19:37:24)

Danes smo bili prvič cepljeni in prav nič jokali :bravo:. Zdaj pa je druga težava in sicer kako naj mu neboleče odlepim mikropor s katerim je imel prilepljeno gazico? Je pa prilepljen skoraj okoli cele nogice.




ZARA -> Kako neboleče odstraniti ... (9.3.2005 19:41:19)

...jst sem vedno cist pocas,med igro in tud opazila ni,saj vidt ni bilo...




Alina -> Kako neboleče odstraniti ... (9.3.2005 19:42:08)

Poskusi mikropor zmočiti s kakšno krpo. Malo bo lažje, stvar ni res nič prijetna.

Držim pesti,da vam bo uspelo urediti brez bolečin.





*biba* -> Kako neboleče odstraniti ... (9.3.2005 20:54:09)

:bravo::bravo:
svetujem ti da namočiš z vodo tisto kar je polepljeno in postopoma odstraniš.




Marjetka K. -> Kako neboleče odstraniti ... (9.3.2005 21:08:53)

kaj še vse ne boste debatirale. En obliž pa menda ja spraviš z nogice! Uf!




Anonimen -> Kako neboleče odstraniti ... (9.3.2005 21:12:58)

KAJ VSE JE PA TREBA SPLUVAT PA OZMERJAT? A NE MOPRŠ DRŽAT JEZIKA ZA ZOBMI?

najbolje se tega rešiš če naslednjič ečeš da gazice ne zalimajo na nogico. vsaj pri nas tega sploh ne delajo.

lp, lara




Anja167 -> Kako neboleče odstraniti ... (9.3.2005 21:37:12)

Hecno, ne, kako jih v ZD polimajo. Briga jih, a to otroka boli a ne, ko vlečeš dol. Jaz sem enkrat vlažila z vodo, pa je bilo še hujše. Nič, počasi vleči dol. Za obkladke pa obstajajo povoji, ki se sami sprimejo (prodaja Sanolabor).




lin -> Kako neboleče odstraniti ... (9.3.2005 22:12:32)

Ali pa ga kr skpaj v banji z obližem da se zmehča pol pa počasi dol vleči.Kako to da ma kr okoli cele nogice?mi smo meli samo malo zalepljeno




Bejba -> Kako neboleče odstraniti ... (10.3.2005 9:02:10)

Tudi mi smo ga dali z obližem in gazico vred zvečer v banjo in v vodici neboleče vse odstranili. Sploh ni trznil. Je imel pa tudi naš skoraj okoli cele nogice zalepljeno :grrr:.




Blanka77 -> Kako neboleče odstraniti ... (10.3.2005 14:38:02)

Pri nas pa tega sploh ne lepjo gor, ampak mormo samo malo podržat. Če bo pa mulota mal zabolel, pa bog pomagej. Če so preživel cepljenje, bojo preživel tud to, da jim bomo odlepl flajštr.
Marjeta K., se strinjam s tabo.




Pika? -> Kako neboleče odstraniti ... (10.3.2005 21:38:00)

Jaz ji pa raje kar na hitro dol potegnem, pa sploh nič ne opazi, se mi zdi da če ji bi počasi dol vleka se bi hitro začela pritoževat ker bi jo dlje bolelo.




Stran: [1]