alergija (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


babuka -> alergija (2.9.2008 22:31:59)

Lepo pozdravljene.Imam eno vprašanje glede alergije.Imamo punčko,ki bo čez dva dni  stara 10m.Po telesu so se ji pojavile rdeče pikice iz tega so sledili rdeči fleki.To ji včasih zvečer tudi izgine zjutraj pa se spet pojavi.Bile smo tudi pri P in ta je rekla,da je to alergija,dobile smo fenistl kapljice.Zanima me,če je imela katera podoben primer,kajti včeraj smo bile pri P ,danes pa še ni nič boljše.




Doll -> RE: alergija (2.9.2008 22:37:41)

Zakaj vas ne pošlje na testiranje[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]
Zahtevaj da greste!!!
Kar tako pa ne gre,da se ignorira,saj morate potem iz prehrane izključit kaj je,sicer boljše ne bo,lahko je samo še slabše




biba26 -> RE: alergija (3.9.2008 7:31:23)

Tudi mi imamo probleme z mozoljčki,ki se pojavljajo pri eni samo okoli vrateka in po prsih,pri drugi pa še po trebuščku.Včasih so pikice ful blede,drugič rdeče so pa drobne in koža ful hrapava.To že zdaj traja kr nekaj časa,pa smo bile že enkrat prej pri zdravniku pa mi je bluzla o vročinskih izpuščajih,prejšni teden pa smo spet bile pa smo dobile samo sirup proti alergiji,spet bi ble naj samo na mleku za nekaj časa,napotnice pa od nikoder.
Pa sem se razjezla,ju naročla pri alergologu in poklicala pediatrinjo za napotnice,češ da sem ju že naročla.
Naenkrat sploh ni bil več problem.
Tako,da zgleda res morš vse sam!






Stran: [1]