Cepljenje (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


tinica -> Cepljenje (9.3.2005 13:21:07)

Končno je za nami še drugo cepljenje. Joj je bilo hudo :(. Naš Tin se je tako jokal :(( kot še nikoli komaj sem ga pomirila sem mislila, da ne bo prišel do sape tako smo ga presenetili z inekcijo v glavnem šok za njega.
Zanim me kam cepijo vaše :duda:? Tin-a so cepili v nogo in se mi je revček tako smilil, nevem se mi zdi da v nogo kar fajn boli, pomojem manj boli če bi ga cepli v roko. Ko so ga cepili v bolnici v ramo je spal in se ni niti za sekundo prebudil, tu pa sedaj takšen :((.
V glavnem rešenimo smo in imamo mir samo 6 tednov potem pa spet ponovno meni je že sedaj hudo za njega.
Zanima me še to koliko mora biti otrok star, da ga začnejo cepiti v ramo?

Hvala za odgovore pa Lp




piščanc -> Cepljenje (9.3.2005 13:45:45)

našo pa niso nikoli v nogo cepili :zmeden:, vedno v ramo

a je to spet neka nova stvar:ups:




tinica -> Cepljenje (9.3.2005 14:10:11)

Po mojem ni nova stvar samo očitno nimajo kakšnega pravila kam cepiti otroka:(.




D@isy -> Cepljenje (9.3.2005 15:46:06)

Hano so cepili dvakrat v rito.




itta -> Cepljenje (9.3.2005 20:27:17)

V porodnišnici so ga cepili proti tuberkulozi v PODKOŽJE rame, proti davici, tetanusu in oslovskemu kašlju pa se cepi v MIŠICO sprednjega stranskega dela stegna.
Torej, čez 6 tednov vaju čaka še eno cepljenje v nogico.

LP, itta




andrejaz -> Cepljenje (9.3.2005 22:38:17)

Še najmanj dvakrat bo cepljen v nogico.

Ker sem že prej na RR zvedela, da bo pri 3 mesecih cepljen v nogico, sem vprašala na pregledu če ga lahko cepijo v rokico, ker je imel naš :duda: tisti dan popoldne še pregled pri ortopedu in napovedan gibs na nogico.

Sta sestra in zdravnica navodila pred menoj brali, da to vrsto cepiva ni možno nikamor drugam cepiti kot v stegensko mišico.

Je pa kraj cepljenja tako najbrž odvisen od vrste cepiva.





Stran: [1]