Kje spijo (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


arijana.. -> Kje spijo (9.3.2005 12:43:13)

vaši princi in princeske? Ko smo Ano prinesli domov, smo jo dali lepo v zibelko. Po treh mesecih je zibelka postala premajhna in prestavili smo jo v njeno novo posteljico. Zdaj, ko je stara 6 mesecev, pa vsako noč manj spi oz. spi le, če je na sredini med nama. Saj poskušam njen jok tu in tam preslišat in jo potolažit z dudo, a dolgoročno neuspešno.
In kakšne so vaše izkušnje, jih imate kar na sredini...?
Jaz si želim, da bi jo navadla na svojo posteljo, ker imam kolegico, ki otroka pri 6. letih ne more spravit iz družinske postelje, kaj šele v svojo sobo.
Lp




ZARA -> Kje spijo (9.3.2005 12:45:21)

V svoji postelji od 3.5 mes!!




Gina -> Kje spijo (9.3.2005 12:54:20)

Najprej je bil v košku v spalnici, potem pa od nekje 4. mes. v svoji sobi v svoji postelji.




lin -> Kje spijo (9.3.2005 12:56:32)

Od rojstva dalje(zdaj ima 8 mes.) v svoji posteljci.
V našo postlo jo dava samo zjutraj ko se zbudimo da se malo pocartamo(no ponavadi je to s tatijem)da se mama prištima




Anonimen -> Kje spijo (9.3.2005 12:56:41)

V najini postelji od 9. mesca. Se je zvečer tako lepo stisnt k njemu:-))

Me ne skrbi, da ne bi odšel iz naše postelje. Ko bo dovolj star bo že odkorakal:-((




nejcko -> Kje spijo (9.3.2005 13:03:33)

Hja, imam dva... Prvega smo navajali najprej na zibelko, potem na posteljico, ki smo jo v roku enega meseca zamenjali za pravo posteljo (pri 10-ih mes). Ker pa je zelo slabo spal že od rojstva, je večkrat končal pri nama. No, ker je kmalu shodil, je pač ponoči začel kar sam iz svoje sobe prihajat k nama. Zdaj ima malo več kot tri leta in skoraj vsako noč pride k nama na sredino.
Tamalo smo pa tudi imeli v zibelki do 6. mes, zdaj pa je v svoji posteljici in trikrat hura za nas - že štiri dni se ponoči ne dojimo več, tako da prespi celo noč v svoji posteljici, ki zaenkrat še stoji pri nama v spalnici.




viv_ -> Kje spijo (9.3.2005 13:10:13)

Od prvega dneva v svoji posteljici!




Anonimen -> Kje spijo (9.3.2005 13:10:58)

V svoji postelji od 1. dne, ko smo ga prinesli domov. Noče spati pri meni, mulc!




piščanc -> Kje spijo (9.3.2005 13:11:34)

vztrajnost pri navajanju na posteljico, če želiš da tam spi,

počasi pa bo, 6 mesecev je še zelo prilagodljiv

naša je spala v posteljici, včasih pri nama (bolezni..), pa tudi če se je zvečer crkljala, je potem zaspala v posteljici - ni ji bilo všeč, da ima tako malo prostora, zdaj spi v svoji postelji, imamo pa skupno spalnico, včasih se pride pocrkljati zjutraj

Žiga pa sedaj v posteljici




puri -> Kje spijo (9.3.2005 13:26:21)

Že od vsega začetka v svoji posteljici:)




ajf -> Kje spijo (9.3.2005 14:01:03)

od 9.meseca na sredini pri naju




pegy -> Kje spijo (9.3.2005 14:08:45)

Naša 3mes.punčka spi v svoji posteljici starejši sinko pa je star 5 leett pa še vedno gdaj pri mamici in očku vsredini.Pa smo mislil da bo zdaj odnehal ko bo vidu sestrico da lepo panča v svoji posteljici pa to pri njemu ne pali še bolj fajn se mu zdi.
Začel je pa tako da če smo ga dali v pojsteljico se je še pri enem letu zbujal na 3 ure ,ko je bil pa v sredini je pa spal cele noči in to smo takrat zelo prakticiral in vedo govoril da se bo že odvadil ampak se žal še ni .




nejcko -> Kje spijo (9.3.2005 14:19:13)


Ej, pegy, si lahko podava roki.





dory -> Kje spijo (9.3.2005 14:22:14)

Cez dan v svoji postelci ponoci pa pri mamici :)




Bejba -> Kje spijo (9.3.2005 16:12:36)

Do 2 mesecev in pol je spal v zibelki pri nama v spalnici (v obdobju krčev včasih pri nama v postelji), od 2,5 meseca naprej pa v svoji posteljici v svoji sobici in ni šans, da bi zaspal pri nama - noče. Pocrkljamo se edino zjutraj, ko se zbudi :love:.




Tashaia -> Kje spijo (9.3.2005 16:24:04)

Vseh 16 mesecev spi pri nama na sredini. Pa ne, da on ne bi mogel sam spat, ampak jaz ne morem brez njega.
In, ker nismo več tako veliko skupaj čez dan (služba), mi je najlepše, ko se zvečer lahko stisnem k njemu.




Anja167 -> Kje spijo (9.3.2005 21:26:48)

Dokler ne greva z očijem spat, spi v svoji posteljici, potem sem pa preveč komot, da bi ga vsakič po hranjenju dajala nazaj v posteljico in spi pri nama. :muca:




Pajaca -> Kje spijo (9.3.2005 22:13:52)

Skoz v svoji posteljci, sploh ne mara med nama spat (smo na morju zadnjo noč sprobal, ko je bila postlca že spakirana.... groza, nismo celo noč nič spali)




Stran: [1]