O, žabice (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


nesy -> O, žabice (9.3.2005 12:37:41)

Pri temi Ali jo preveč oblečem sem videla, da vse omenjate žabice. Jaz jih imam kar nekaj (sem jih dobila), pa ne pogruntam uporabne vrednosti. Sem vprašala nekaj prijateljic, pa jih nobena ni uporabljala.

Mal so sitne pri previjanju, a niso? Jaz svojo dvomesečno cukrco oblečem v bodi, pa pajacka plišastega čez, pa nogavičke in volnene copatke (za notri). A se vam zdi premalo? Temperaturo imamo pa 21,22 stopinj. Ko greva ven, jo dam v kombinezon in pokrijem z dekco. Aja, pa bombažno in eno toplejšo kapico (pri čemer vedno protestira).





Anonimen -> O, žabice (9.3.2005 12:38:40)

Jst žab nisem nikoli uporabljala, oblačila isto kot ti. Brez problemov:-))




NinaŠ -> O, žabice (9.3.2005 12:40:02)

Meni so prišle prav pomladi, ko je bilo pretoplo za kombinezon. Pa se mi niso zdele nevemkako nerodne :zmeden:




niki5 -> O, žabice (9.3.2005 12:41:44)

jaz imam mojega doma samo v bodiju in hlačkah in potem nogavičke, zato mu potem za ven raje dam še žabice, da mu je bolj toplo, da mu recimo hlače ne zlezejo got in ni gole kože.

Sem ga pa tudi imela samo v bodiju in žabicah, se mi zdi da je potem bolj gibčen, kot kakšen telovadec je :)- Pajackov pa ne uporabljam, ker bi mu bilo pretoplo, imamo malo topleje kot pri vas. Pajacek imam samo za spanje.




bini -> O, žabice (9.3.2005 12:42:20)

mi smo se jih pa navadli in ker je naša bolj 'mrzle sorte' jih kar prakticiramo pod hlačkami - če je pa kje/kdaj bolj vroče, je pa sam v žabicah :duda:




ZARA -> O, žabice (9.3.2005 12:43:08)

Zara pa po stanovanju ponavad leze samo v zabicah in volnenih nogavicah...ko je bla pa stara 2 meseca ji isto nisem nikol dajala zabic...tud nikol problemov!




Gina -> O, žabice (9.3.2005 12:55:36)

Enako kot niki.




lin -> O, žabice (9.3.2005 12:59:14)

Doma jo imamo ali samo v žabicah no in bodi in kakšna tanka majica ali pa brez žabic ,pol pa ma hlače in nogavičke,za ven pa ji zmeraj dam žabice+hlače+zimska vreča na vozičku,če pa res zebe dam še dekico.
Nevem zakaj bi bile žabice nepraktične,saj jih glih tako kot hlače moraš oblečt,no saj jaz nimam s tem nobenih problemov




lin -> O, žabice (9.3.2005 13:00:23)

Aja,Lin je bila rojena poleti tako da smo žabice začeli prakticirati enkrat oktobra-novembra ko je mela že dobre 4 mes.




kaja11 -> O, žabice (9.3.2005 14:19:20)

Jaz ga imam doma samo v bodiju, majčki, žabicah in nogavičak. Se mi zdi bolj gibčen kot v hlačah. Žabe sem mu začela oblačit, ko sem ugotovila, da ima skos gole nogice... hlačnice so mu gor zlezle. Pajacke imamo pa mi tudi samo za spanje.




nesy -> O, žabice (9.3.2005 15:21:39)

Ja, zdaj mi je malo bolj jasno. Naša ima tako modo, da je vedno v plišastih pajackih ali pa plišastih hlačah, v katerih ima tudi nogice pokrite. Hlač ne prakticiram veliko. Se mi zdi še premajčkena.

Hvala za odgovore.




Jutra -> O, žabice (9.3.2005 16:17:57)

Mi se isto oblačimo kot pri tebi nesy, pa je vse OK.:)




BONI* -> O, žabice (10.3.2005 18:30:45)

Jaz sedaj uporabljam žabice, ker je Luku zimski pajac že pretesen in smo ga zamenjali z kompletkom iz termoflisa (hlače in jakna). Ker pa tudi to ni ravno širokega kroja, mu spodaj ne morem dati hlač ali pajaca, zato mu oblečem žabice, čez termo nogavičke in copatke, zgoraj pa bodi in majčko, čez vse to pa že omenjeni komplet iz flisa.
Žabice so se mi zdele tako praktične, da sem šla kupiti še ene, tako da imamo sedaj dvoje. Doma pa imam tudi kar nekaj Clarovih bombažnih (ala hlače varianta), s katerimi pa trenutno res ne vem, kaj naj počnem. Za spodaj so preširoke, za dsamostojno nošenje pa pretanke

Lp, Boni




Pika? -> O, žabice (10.3.2005 21:58:37)

Meni so pa žabice tako praktične, si sploh ne predstavljam kako bo, ko bo topleje in ne bomo imeli žabic - nogavičke skoz vleče dol ali pa same dol padajo...




Stran: [1]