škiljenje (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Natas@ -> škiljenje (9.3.2005 8:18:10)

Še nekaj me zanima. Naš (5 mesecev) je začel tako škilit (bolj na levo oko), da ga je včasih prav čudno pogledat. Sicer ne škili zmeraj, ampak zelo velikokrat. Sej vem, da naj bi vsi otroci malo škilili, zato me zanima do kdaj naj bi se to popravilo, se popravi samo od sebe ali bo potrebno it k okolistu. Prav zaprav me zanimajo vaše izkušnje s tem.
Lp




NIN@ -> škiljenje (9.3.2005 8:49:29)

DO 1 LETA JE TO NORMALNO, NIČ HUDGA:)-

LP
NIN@




p@tricij@ -> škiljenje (9.3.2005 8:49:59)

jaz sem vprašala zdravnico zaradi škiljenja. naša tamala, zdaj je stara 8 mesecev je tudi kar škilila in je zdravnica rekla, da otroci imajo pravico škiliti do 1 leta starosti. in res je, kot opažam je vsak mesec boljše. sedaj še samo škili, če kaj gleda bolj blizu, na daleč pa nič več.




tinadvojčica -> škiljenje (9.3.2005 8:51:44)

Isto vprašanje sem jaz postavila en mesec nazaj ko se mi je to tudi dogajalo tako da lahko malo pogledaš nazaj.Je pa naša tudi ful škilila ampak je bilo že naslednji teden bolje.Lahko pa še pediatra vprašaš glede tega če te skrbi!




lin -> škiljenje (9.3.2005 13:10:45)

Naj bi do enega leto to bilo normalno,samo jaz bi na tvojem mestu vseeno vprašala pediatrinjo za napotnico za okulista,saj od viška glava neboli,pa tudi ti boš bolj mirna




tinca_25 -> škiljenje (9.3.2005 17:12:26)

Moj Nik je pri 6 mesecih ko sva bila v posvetovalnici malce zaškilil pa ga je pediatrinja takoj poslala okulistu, ker je bolje , da ga pogleda okulist in on pove svoje mnenje. Ni vedno res, da je normalno, če do 1 leta škilijo!




Suza -> škiljenje (10.3.2005 20:06:14)

Tudi mi smo bli pri starosti 6 mesecev pri okulistu zaradi škiljenja. Pokazal nam je pogledne vaje, ki smo jih tudi delali. Zdaj smo stari 14 mesecev in ne škilimo več.




Stran: [1]