|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kakšna številka cotk
29.8.2008 13:15:07   
tancho
jaz bi morda kupila ene 2 bodya št56 iz H&M, ker bo čez 2 mes. že bolj hladno, pa bi user posted image  dala št.56n spodaj in pa kompletek št. 62 čez. Tako oblečen je šel iz porodnišnice domov, pa mu ni nič okoli viselo. Naš poba, ki je imel ob rojstvu  3570g in 53cm je nosil 56 iz H&M največ mesec in pol, nekatere oblekice št.56 iz drugih trgovin pa so mu bile premajhne tudi že po 2 tednihuser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: tosja
IZVIRNO SPOROČILO: abc100
H&M je pa znan po tem, da ima kar velike številke, zato ti priporočam, da kupiš vsaj kakšen kos oblačila številka 56.

Mi smo veliki 64, pa še vedno nosimo 62 iz H&M user posted image



tudi mi smo sedaj veliki 64,5 cm pa nosimo št.68 ter pidžamice št62 iz H&M

LP

< Sporočilo je popravil tancho -- 29.8.2008 13:18:20 >

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kakšna številka cotk
30.8.2008 10:03:57   
xerox
Moj user posted image  je imel 4300g in 57 cm,ko se je rodil in je prvi mesec nosil 56 iz H&M.
Zdaj je pa velik 69cm pri 3 pa pol mesecih, pa mu še vedno oblačim kakšne stvari 62 iz H&M in BC. Čeprav mu zdaj za jesen in zimo kupujem v H&M kar od 6-9 mesecev in celo od 9-12user posted image , čeprov bo takrat star 6.

(odgovor članu tancho)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kakšna številka cotk
30.8.2008 10:07:11   
Anonimen
pa vseeno prosim za vaše mnenje


Meni so novorojencki v prevelikih oblacilih nemarnih.

Jaz sem kupila tako stevilko 56 kot 50. Ce je za sedem dni, je pa za sedem dni. Greh mi je bil, da bi tako lepo bitje, kot je novorejencek, oblacila v prevelika oblacila.

Kasneje mi to ni bilo pomembno, saj se razlika izgubi, pri majhnem pa so mi predolge in zavihane obleke prav grozne.

(odgovor članu Polynesia)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kakšna številka cotk
30.8.2008 12:09:59   
livia
Jaz ne bi kupovala 56.
Osebno sem imela kar nekaj cotk 56 pri prvi punčki (49 cm, 2870g), ker je bila res mala in je zelo počasi pridobivala.
Pri drugi sem te cotke rabila le 2-3 tedne. Veliki in težki ob rojstvu sta bili enako, a je ta druga veliko hitreje pridobivala na teži.

Dojenčki povprečno zrastejo 3-4 cm na mesec, tako da ti je lahko jasno, da boš tudi te cotke 62 rabila le kak mesec, mogoče dva.
Raje kupuj večje, za dlje časa, pa malo zavihaj rokave, če pa žabice gledajo malo čez podplat, pa tudi ni panike, saj še ne hodijo.

Pa srečno pri porodu in navajanju enega na drugega.

(odgovor članu Polynesia)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kakšna številka cotk
30.8.2008 15:54:21   
Kaja08
Jaz sem imela na začetku samo en bodi št.56, ki sem ga dobila v dar, ostalo sem kupila 62. Hvala bogu za prijateljico, ki mi je posodila bodije 56, ker so mu 62 vsi viseli in bili veliko preveliki. Rodil se je 51 cm velik in smo potem št. 56 imeli skoraj cel mesec! Če mi prijateljica ne bi posodila, bi šla definitivno kupit manjše bodije!

_____________________________

Žiga je car!


(odgovor članu N.SI)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kakšna številka cotk
30.8.2008 16:01:23   
*Naja
Naša pupa se je rodila 15 dni pred pdp-jem in je merila 48cm in 2730g. Mi smo nosili št. 50 debel mesec in če bi še enkrat rodila, bi si ravno teh tamajčkenih cotk kupila več, sploh bodijev na preklop, ker je naša ful polivala in sem jo mogla veliko preoblačiti. Za iz P sem imela kompletek št.50, pa je plavala v njem. Meni se zdi št.62 za začetek ful prevelika.

_____________________________

"Čim bolj izkoristi sleherni trenutek tistih prvih mesecev- nikoli se ne bodo vrnili!"

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kakšna številka cotk
30.8.2008 23:49:37   
valči
Jaz ne bi več take napake naredila,kot prvič,pri sinu,ko sem druge poslušala in kupila vse 62 in iz porodnišnice je šel taki revček,mu je vse viselo.Je pa bil velik 51 cm.
Pri puncah pa sem kupila 56 in sta kar 4-6 tednov nosili.

Ni lepšega,kot novorojenček,ki so mu oblačilca lepo prav.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu *Naja)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kakšna številka cotk
31.8.2008 19:57:16   
Anonimen
Jaz bi na tvojem mestu tudi kupila kakšno št. 56, sploh če imaš večino oblekic iz H&M-a. So večje številke, vsaj po mojih izkušnjah.

(odgovor članu N.SI)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   [Brisano sporočilo]
1.9.2008 12:00:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kakšna številka cotk
1.9.2008 19:46:31   
danana
Tudi jaz sem večino stvari kupila oz. dobila od prijateljic stevilko 62,   potem pa me je dojencek presenetil (rojen s 36 tedni, (47cm, 2500g)) in sem na vrat na nos letela kupovat majhne cotke (se 50 mu je bila vcasih prevelika) Sedaj je star dobrih 6 tednov pa se vedno nosi stevilko 50,vcasih 56. H&M 56 mu je se prevelika. Dobro je imeti tudi kaksno manjo oblekico na zalogi.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kakšna številka cotk
2.9.2008 12:57:43   
Naina
Ja vsi skozi nabijajo naj kupujemo št. 62 in zato sem tako naredila tudi jaz. Imela sem samo1 pajac, 2 bodya in 1 hlačke s stopali št. 56, ker sem mislila da itak za novorojenčka pa res ne rabiš tolik cotk pa kao itak je vseeno, če mu mal visi dol. No, realnost je bila taka, da je bil velik 53 cm in tehtal 4040, cunjice št. 62 pa so res grdo visele iz njega. Potem pa pridejo obiski (dedki, babice, tete, strici ...) in vsi se hočejo slikat z otrokom, on pa v tistih megalomanskih cotah. Poleg tega je bil moj otročiček skozi pokakan, in sicer od prstov na nogah, do vratu. Vsak dan je bil vsaj 3 krat komplet preoblečen. No, zgodba se zaključi tako, da sem šla kasneje dokupiti cunjice št. 56. Počakaj do poroda, pa boš kasneje vidla koliko jih boš rabila oz. če jih boš sploh rabila. 

(odgovor članu Polynesia)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




S KOM ŽIVITE
nataly33

S kom živite v skupnem gospodinjstvu?

sami s partnerjem/možem in otroci (81%)

sama z otroci (5%)

živimo staščo in tastom (13%)


Število vseh glasov: 113

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!