Pa to ne moreš verjet (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Pika10 -> Pa to ne moreš verjet (8.3.2005 19:12:15)

Res ne moreš. Prvič sem dobila Pamperske Active Baby. Uporabljam drugače Lumpijeve. Moj sine je bil v treh urah dvakrat polulan do podpajske, še posteljo mi je zmočil. Preoblečt sem ga mogla kompletno. To se mi pa še ni zgodilo.A so tolk zanič,ali pa ne znam več previjat otroka.Pa zelo lepo so oblikovane, ampak kaj češ če ti je otrok moker povsod.




Anonimen -> Pa to ne moreš verjet (8.3.2005 19:19:49)

Jaz nisem imela nikoli, ampak res nikoli problemov z nobenimi plenicami. Čudno:zmeden2:

Pravzaprav moj sin:)




TARA in MAJ -> Pa to ne moreš verjet (8.3.2005 19:27:51)

Isto kot albina nikoli probleme z nobenimi planicami:zmeden2:




a.jda -> Pa to ne moreš verjet (8.3.2005 19:34:48)

Mi smo meli skoz pamperske, pa ni bilo problemov. od kar so pa te ta nove, pa tudi kdaj kej skoz pride. Jaz malo bol zategnem pleničko, pa je bolš.




Mateja17 -> Pa to ne moreš verjet (8.3.2005 19:44:29)

Lumpijeve plenice nam niso še niti enkrat premočile, pamperske pa non stop. Po 5x na dan smo jo v celoti preoblačili.

Če mi kdo plača, pampersk ne kupim.

lp,
Mateja:sloncek:




puncica -> Pa to ne moreš verjet (8.3.2005 19:44:32)

Mi smo jih zamenjal, ker je bla tamala vsako noč poscana do vratu in smo jo mogl ponoč preoblačit. Zdaj pa ni treba več. Te Activ Baby so za en drek.:grrr:




Pika10 -> Pa to ne moreš verjet (8.3.2005 20:01:53)

Maste prev, jaz bom ostala kar na Lumpijevih,ker so te nove Baby Active čisto zanič.Pa tako so lepo oblikovane, kar za pogledat.




HuAnita -> Pa to ne moreš verjet (8.3.2005 20:17:59)

Jaz pa Lumpijevim pravim - klumpi (da je nekaj narobe z njimi), pri nas sicer ne premočijo, nikakor pa ne vpijajo urina, tako da je mala hitro mokra ...
Pamperske pa ... tako-tako... Sicer pa čez dan uporabljam pralne od Štorklje.




andrej1 -> Pa to ne moreš verjet (8.3.2005 20:36:38)

Tud pri nas sicer uporabljamo štorkljine bombažne plenice, vendar smo sedaj čez dan začeli z navadnimi plenicami, ker se lahko otrok bolj prosto giblje.
Probali z novini pamperskami - katastrofaaaaaaaaaaa.
Nikoli več jih ne kupimo. Fixis so najboljše




*HONEY* -> Pa to ne moreš verjet (8.3.2005 21:07:03)

Še niti poskisla nisem drugih kot pampersk,ampak mi ni treba,ker so nam super.Je bla Nike že tako polulana,da je imela bodi moker do ziz,pa smo nabalvi večjo št.pa nič več.Suha non stop:bravo:

LP




Mina1 -> Pa to ne moreš verjet (8.3.2005 21:15:48)

Tudi pristašica PAMPERSK, nam so super fajn.

Je pa res, da pri :modri:, če je lulček gor obrnjen, včasih pride tudi čez:)-:)-:)-, ampak menim, da se to zgodi čisto pri vseh plenicah, tako da.

Smo v treh letih stestirali vse živo in ostajamo na Pamperskah tudi sedaj pri drugem. Kupujemo pa jih v Bipi v Celovcu.

pa-pa Mina1




žiža -> Pa to ne moreš verjet (8.3.2005 21:26:34)

Mi tud pamperske že od vsega začetka uporabljamo in smo zlo zadovoljni. kupujemo pa nemške, ki so fajn mehke, elastične. Res nimam pripomb.
S plenicami je pa itak tako, da denar skoraj dobesedno v smeti mečeš :)- :)- :)-




Anonimen -> Pa to ne moreš verjet (8.3.2005 21:34:32)

Mi smo imeli tudi skozi navadne Pamperske, p je bilo vse O.K. Edino med nogami ne sme biti lufta, pa je.




p@tricij@ -> Pa to ne moreš verjet (9.3.2005 8:54:28)

tudi mi uporabljamo pamperske pa smo z njimi zelo zadovoljni. nam še niso nobene pretonile.




Stran: [1]