Igra na tleh? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


julči -> Igra na tleh? (27.8.2008 20:12:22)

Živ,

razmišljam kaj bi kupila naši [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] dojenčici za igro na tleh. Tisti igralni lok že ima, ampak se mi zdi da bi blo fajn dat še kaj spodaj. A ima ktera tiste blazine za telovadbo- sicer so kar drage, kako pa se obnesejo puzzle,...? Rada bi kupila enkrat in kvalitetno.
Prosim za nasvete kaj kupiti in kje kupiti.

Aja še to bi vprašala- kaj pa te žoge za telovadbo z dojenčkom ki jih majo v razvojnih, a ktera prakticira, kje ste kupile, koliko stane?

Hvala vsem, lp




April -> RE: Igra na tleh? (27.8.2008 20:15:32)

za začetek so puzzle super. So tople, pa fajn pisane. Mogoče so malce nerodne edino kasneje, ko začnejo črke ven dajat, pa je hitro vse razmetano. Žoge se dobi v športnih trgovinah, sanolaborju...tam imajo tudi rodyja-gumijasti konjiček za telovadit-fajn zadeva.




Alfabeta -> RE: Igra na tleh? (27.8.2008 20:16:29)

Mi imamo na tleh v dnevni tepih, na njem imam okoli igralnega centra puzzle, ampak kaj ko gre hitro preko njih na tepih. Tako da meni so brez smisla. Sicer so pa fajn




želva -> RE: Igra na tleh? (27.8.2008 20:19:57)

mi imamo na tleh kar armafleks, tak dvojno širok. Je topel, mehak in poceni.




Naja31 -> RE: Igra na tleh? (27.8.2008 20:50:13)

Jaz sem pri prvem sinu kupila te puzzle in nikoli več. Sem se zmotila in kupila tiste, ki se jih da razstaviti na milijon manjših in potem sem vsak dan povečkrat sestavljala. So mi šle prav na jetra.
Trenutno imamo na tleh samo igralno blazino, mlajši sin je povsod samo ne na njej. Sicer je pa še toplo, tako da ga na tleh ne zebe.
Načrtujemo nakup tepiha, pa ne zaradi dojenčka na tleh. Itak ga rabimo.




Vrtnica79 -> RE: Igra na tleh? (27.8.2008 21:52:51)

Puzzle so super, čeprav pri nas niso več aktualne. Zdaj je naša v fazi raziskovanja in plazi tam ko ji ni treba.





saša80 -> RE: Igra na tleh? (27.8.2008 22:07:34)

airex blazina

evo link[ http://www.vitacenter.si/sl/Airex_blazina_za_vadbo_treapijo_rehabilitacijo_prosti_cas/Blazina_Airex_Corona_zelena/?vitacenter-frontend=0ubh4gcrod1j31rkqa7nv4qvl7]

mi smo jo dobili na recept ker hodimo na fizioterapije. je pa res fajn zadeva..res da je draga ampak je pa vredna cene.otročka sta full rada na njej pa če pade se ne more poškodovat ker je res mehko,..kaj je pa meni najboljše je pa to, da je še za na vodo

so ap to tiste blazine, ki jih imajo v ravojni ambulanti, in an fizioterapijah..pač v zdravstvu povsod




tana13 -> RE: Igra na tleh? (27.8.2008 22:30:58)

IZVIRNO SPOROČILO: želva

mi imamo na tleh kar armafleks, tak dvojno širok. Je topel, mehak in poceni.



Kje si jo pa kupila?




Klaudia -> RE: Igra na tleh? (27.8.2008 22:44:45)

IZVIRNO SPOROČILO: tana13

IZVIRNO SPOROČILO: želva

mi imamo na tleh kar armafleks, tak dvojno širok. Je topel, mehak in poceni.



Kje si jo pa kupila?


mi imamo podobno. Kupila sem 3 navadne blazine za na plažo oz. hribe. Jih spodaj zlepila s širokim srebrnim (je močnejši) selotejpom. In je fajn toplo in dovolj veliko. Čeprav zdaj ni več v uporabi, ker ima 4x4 pogon. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




Stran: [1]