|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Moj Roki je zbolel
8.3.2005 5:32:35   
Vera*
Spet...:((Že ponoči,ko je rekel da ga lulat.je bil vroč.Potem pa mi je ura zvonila ob 5 za v službo,pa je bil še bolj vroč.Zmerim mu vročino in 39.GROOOOOOOOOZAAAAAAAAAAAAA.Joj kaj me skrbi.Hvalabogu,da je že tako velik,da mi pove kje in kaj ga boli.:(Upam da se kmalu pozdravimo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Moj Roki je zbolel
8.3.2005 5:37:52   
Lunca1
Držim pesti, da bo čimprej zdrav.:miska::miska::miska:

(odgovor članu Vera*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Moj Roki je zbolel
8.3.2005 7:19:43   
Vera*
Sem klicala v službo,da povem da me ne bo.Veste kaj mi je šef rekel?Drugič se pa to prej pove.In da se je to zgodilo prvič in zadnjič.Da še tako nimam za stalno in da lahko konec meseca pridem po knjigo.Da mi bo za danes pisal dopust jutri pa moram v službo.Ostala sem brez besed.Nato pa je slušalko vrgel dol.se pravi bi mogla en teden prej povedat da bo otrok zbolel.:grrr::(Mislim.....Sem pa še bolj živčna.pa se zdej tu jočem pa....Sej ne vem no ka naj.:(:((

(odgovor članu Vera*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Moj Roki je zbolel
8.3.2005 8:07:58   
simonetta
Ja ta tvoj šef je pa res mal hudiča:hudicek:A to delaš pri privatniku?Jaz vem,kako je bilo kt sm jz delala pri privatniku,tud komi,da me je na wc spustu, oh kaj šele dopust pa bolniška.A on kot šef si je privoščil vse za nas ga je pa brigal.Ti povem,da so pravi kreteni.
Probi se potolažit in solzice posuši,zraven pa svojega cukerčka pocartej,da po čimprej zdrav:bravo:
Hm,daj mi povej, vidim,da imaš tudi ti Rokija:)Ali so res žlehtni in nabrisani,tako kot mi vsi pravijo;)
LP:sloncek:

(odgovor članu Vera*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Moj Roki je zbolel
8.3.2005 8:31:25   
Vera*
Naj ti najprej povem da delam v veliki firmi,se pravi ne pri privatniku.Delam v GORENJU.:grrr:Ja Rokiji so prebrisani in nagajivi,ampak tako nežni in cart.:rozica::rozica:

(odgovor članu Vera*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Moj Roki je zbolel
8.3.2005 8:37:08   
simonetta
Kaj v taki veliki firmi pa tolk zadrgnjeni pa nečloveški:grrr:Jaz pa zdaj delam v emporiumu in do zdaj sploh ni bilo nobenega problema ne z dopustom,ne z bolniško tko,da sploh ni primerjave s prejšno službo.

(odgovor članu Vera*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Moj Roki je zbolel
8.3.2005 8:39:52   
akinom
Vera živjo!Ne morem verjeti da ti lahko majster tako reče.Pošlji ga v ...:hudicek:Z Rokijem pa pejta kr k zdravniku in vzami bolniško, saj bolanega otroka ne moreš okrog prevažat in si iskat varstvo.
Se še slišmo kaj mogoče ob kakšni :kava:do takrat pa bodita v 9nebesa in se lepo cartajta

lp monika

(odgovor članu Vera*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Moj Roki je zbolel
8.3.2005 8:53:58   
india
Vera*.ne se toliko sekirat! Vzami to tako...malo bolj hudomušno...morda pa ima šef za seboj slaaaabo noč!
Vem, da je hudo, če ti otrok zboli,pa potem dobiš še tako porcijo, pa nimaš priajzne osebe,ki bi te potolažila takoj ob sebi.
Tvoj šef sigurno ni edini,ki odloča o knjigah, boš videla, da ne bo tako grozno, ti ga pa ob priliki le povprašaj, če se pri njem bolezen nappove 14 dni vnaprej, da jo lahko planira. Jaz bi na tvojem mestu šla k zdravniku z Rokijem, naj ti da potrdilo, da je mali res bolan, pa naj ti magari odpre bolniško!

Zdaj pa hitro malega cartat in ne mislit na grde šefove misli!
:miska:

(odgovor članu Vera*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Moj Roki je zbolel
8.3.2005 8:57:56   
Magi*
to je pa nezaslišano!!! a ne obstaja kakšna služba, ki bi delodajalcem mal pod prste gledala? pa Gor..., ki naj bi bla solidna firma. :grrr::grrr::grrr:

(odgovor članu Vera*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Moj Roki je zbolel
8.3.2005 9:12:32   
Vera*
Hvala vsem.:rozica::rozica:Če ne bi imela družine,bi jih vse nekam poslala....Seveda pa brez službe ne gre.Nimam in nimam besed.:grrr:

(odgovor članu Vera*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Moj Roki je zbolel
8.3.2005 9:19:07   
kalbo
vera, ti se nič ne sekiraj. Taki mali šefki so obremenjeni sami s sabo. Ravno v ... ga ne moraš poslati, sekirati zaradi enega revčka, ki je pršu do malega šefka se ti pa ni treba. Taki majčkeni šefki lahko hitro odletijo, zato pa so tko tečni.

(odgovor članu Vera*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Moj Roki je zbolel
8.3.2005 9:54:33   
Anonimen
Saj pri nas je tudi približno tako. Jaz sploh ne bi upala zjutraj poklicati, da me ne bo. Razen če bi si npr. nogo zlomila in res fizično ne bi mogla iti v službo. Dokler pa dihamo, smo vsi na broju, bolani ali zdravi, z bolanimi ali zdravimi otroci.
Kako pa je bilo do sedaj, Vera, a se še nikoli ni tako zgodilo, da bi ti otrok zbolel in bi bila na bolniški?

(odgovor članu Vera*)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Moj Roki je zbolel
8.3.2005 10:10:40   
Vera*
Splišni,prej sem bila v hali PPA-pralni stroji,sedaj pa so me prestavili v halo HZA-hladilniki.V PPA nisem imela nobenega problema,tukaj pa očitno bojo problemi.:grrr:

(odgovor članu Vera*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Moj Roki je zbolel
8.3.2005 10:22:12   
Anonimen
Ma to je res poden. Saj ne rečem, da je včasih zoprno, če je malo ljudi, pa da je kakšen non-stop na bolniški. Čeprav pač kdo tudi res nima nobenega varstva za otroka.
Je pa res grozno, da ti takole en šefek tako grdo reče! Pri nas mu rečemo Šefik!

(odgovor članu Vera*)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   Moj Roki je zbolel
8.3.2005 11:07:16   
Vera*
Fora je v tem,da na srečo jaz zelo malo hodim na bolniško.zaradi Roka sem bila 1krat,pa zaradi sebe 1krat.Prav strah me je iti jutri v službo.

(odgovor članu Vera*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Moj Roki je zbolel
8.3.2005 14:03:30   
Anonimen
Ma če si tako malo na bolniški, pa zdaj boš samo en dan (na dopustu), potem te nima biti kaj strah. Ne imej nobene slabe vesti, ker je nimaš za kaj imeti!

(odgovor članu Vera*)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Ime za fantka
mel79

Katero ime je lepše? Lahko dodate svoje predloge.

Matevž (11%)

Tevž (8%)

Aljaž (20%)

Jaka (18%)

Jakob (18%)

Luka (26%)


Število vseh glasov: 280

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!