|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
29.8.2008 19:50:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu 2 Sraki)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: IZKUŠNJE SLINGOV NUJNO
29.8.2008 23:24:22   
bobika
Da še jaz napišem svoje mnenje user posted image
Najprej sem imela pouch, ki sem ga začela pri starejši uporabljati pri nekje pol leta in mi je bil super.
Pri tadrugem pa je bil od prvega dne ko sva prišla iz pordnišnice pa do 2 mesecev nepogrešljiv, uporaben ves dan in zlata vreden. Mali je imel zelo močne kolike in se je ves dan hotel nositi. Spla ni 5 minut v poslici v pouch pa neprestano. Vsaj tako je bil zadovolen. Jaz pa tudi, saj sem lahko tudi kaj postorila zraven in se posvetila tudi starejši hčerki. Tudi dojila sva se v njem, kar mu je še najbolj ugajalo.
Takrat ko se je jokal, tako da ga drugače ni bilo moč pomirit sem ga samo v pouch dala in je bil miren. Lahko sem se brez skrbi posvetila tudi obiskom, mali pa je lepo spančkal v njem, ko pa je bil lačen pa samo dojko ven in je že jedel.
Sem pa naročila še en ring sling, da bi ga lahko tudi ati nosil, pa mi nekako ni preveč všeč. Mi je pouch oz. hotsling boljši. Ati je pa dobil pouch, ki je meni prevelik user posted image ina tko je tudi pri atijo bil miren user posted image .

Jaz si res ne predstavljam teh 2 mesecev brez poucha.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: IZKUŠNJE SLINGOV NUJNO
11.11.2008 15:47:38   
Anonimen
Pozdravljeni,

tudi jaz bi rada kupila sling, pa me zanima če ima katera izkušnje z slingom oz. babaslingom na naslednjem linku?

http://www.ekokamra.com/index.php

Zgoraj sem prebrala da ga ima barika. Kako se odnese?

lp,vanja

(odgovor članu bobika)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: IZKUŠNJE SLINGOV NUJNO
11.11.2008 19:48:07   
BUŠICA
to sem že enkrat vprašala pa mi nihče ni odgovoril-mogoče tokrat???
imam sling z obroči, ki je neraztegljiv!!!! in ga zelo težko zategnem skozi te obroče. delam jaz kaj narobe (npr. nepravilno zložen) ali se bolje obnesejo tile ki so malo bolj raztegljivi?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: IZKUŠNJE SLINGOV NUJNO
14.11.2008 9:10:03   
skuštrana
Zgoraj sem prebrala da ga ima barika. Kako se odnese?


Ja, ona ga ima, ker ima njena prijateljica web trgovinico, kjer jih prodajajo. Najboljše da jo vprašaš na ZSuser posted image

Bušica, iz repa slinga naredi pahljačo in jo potem potegni skozi obroč. Če razumeš hr, imaš tule super navodila - www.pixiekid.com pod upute ( imaš filmčke in pdf format, priporočam oboje)


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: IZKUŠNJE SLINGOV NUJNO
14.11.2008 10:17:36   
jasna
IZVIRNO SPOROČILO: Nalin
Moj se nesme slingat, ker je prevelik za zibka položaj in še ne sedi samostojno in trenutno še nujno potrebuje trdno oporo v hrbtu.


Nalin, v položaj zibka lahko daš tudi večjega otroka, če mu noge na strani gledajo ven. Jaz 13 mesečnico še vedno dam ležečki, če vidim, da bo na sprehodu zaspala. Ampak njej uspe tudi noge imeti noteruser posted image .

Sling, kot ga ima Barika, je pa špicauser posted image

< Sporočilo je popravil jasna -- 14.11.2008 10:18:35 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: IZKUŠNJE SLINGOV NUJNO
14.11.2008 11:01:34   
jasna
se popravljam, babaslinga ne poznam, imam tistega z obročiuser posted image

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




odločitev za otroka


Koliko časa ste bili v resni vezi, ko ste se odločili, da začnete delati na projektu "otrok"?

manj kot mesec dni (3%)

1- 6 mesecev (6%)

7- 12 mesecev (6%)

1- 2 leti (12%)

2- 4 leta (28%)

več kot 4 leta (44%)


Število vseh glasov: 362

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!