quinny buzz-uporaba? (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


glen -> quinny buzz-uporaba? (21.8.2008 22:36:47)

Pozdravljene lastice vozička quinny buzza.
Zanima me par stvari.
-A se da voziček zložit skupi z športnim delom ali ga je treba zmeraj najprej dol snet in pol ogrodje samo zložit?
-kako se namontira nastavke na ogrodje(za lupinico in jajček)
-kateri bugybord paše na buzza?
lp




Naja31 -> RE: quinny buzz-uporaba? (21.8.2008 22:53:20)

A se da voziček zložit skupi z športnim delom ali ga je treba zmeraj najprej dol snet in pol ogrodje samo zložit?

Da, športni del moraš vedno dol vzet.


-kako se namontira nastavke na ogrodje(za lupinico in jajček)

gor jih natakneš.


-kateri bugybord paše na buzza?

Kako kateri? Pa saj obstaja samo en buggy board.


lp




makica -> RE: quinny buzz-uporaba? (23.8.2008 8:26:41)

-A se da voziček zložit skupi z športnim delom ali ga je treba zmeraj najprej dol snet in pol ogrodje samo zložit?


Ni res, da ga moraš športni del vedno dol vzet. Če je sedež obrnjen tako, da otrok gleda naprej in pod pravilnim naklonom se zloži tudi sedež skupaj z ogrodjem.




maruškaŠ -> RE: quinny buzz-uporaba? (23.8.2008 10:19:13)

IZVIRNO SPOROČILO: makica

-A se da voziček zložit skupi z športnim delom ali ga je treba zmeraj najprej dol snet in pol ogrodje samo zložit?


Ni res, da ga moraš športni del vedno dol vzet. Če je sedež obrnjen tako, da otrok gleda naprej in pod pravilnim naklonom se zloži tudi sedež skupaj z ogrodjem.



Točno tako. Vendar samo, kadar gleda naprej in je v najbolj pokončnem položaju.




glen -> RE: quinny buzz-uporaba? (24.8.2008 20:29:22)

Punce hvala.

naja glede bugyborda pa nevem, mogoče sem se slabo izrazla samo kolkr vem je več različnih modelov in nepašejo vsi gor(tolko kolkr sem spremljala debate na rr)lahko pa da imajo druga omena[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Stran: [1]