refluks in vožnja v vozičku (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


lady1 -> refluks in vožnja v vozičku (20.8.2008 21:02:19)

Dober večer!

Moj sinko, ki bo čez en teden star 4 mesece je v petek dop. bruhal in do večera se ni ne podojil niti pil čaja zato sva ga odpeljala k dež. zdr., ki je rekla da mu ni nič. Zvečer je po tem malo pojedel, podrl kupček in čez 10 min. spet bruhal. Od takrat naprej je zelo malo pojedel, cca. 40 ml na obrok prav tako je do pon. vsak dan malo bruhal, zato sav šla v pon k njegovemu pediatru, ki je zgotovil, da mu je teža zelo padla in naju poslal v ped. bolnico. Tam so naredili tazne preiskave (uz trebuščka, kri, vodo, blato, test na slergijo), vendar so vsi izvidi OK. Ker je začel bolje jesti so naju za dva dni spustili domov v petek pa morava nazaj. Rekli so, da naj bi menda imel refluks, čeprav do sedaj ni še nikoli bruhal oz. polival. Vseeno imamo za 30 stopinj vzdignjeno ležišče zanima pa me kako ste vi vaše otročke s temi težavami vozile v vozičkih ali so ležali vodoravno ali ste jim prav tako dvignile ležišče -( Kako?) Midva imava še košaro.

Hvala in LP.




Naja30 -> RE: refluks in vožnja v vozičku (20.8.2008 21:09:41)

Pri 4m ga že lahko daš v športni del vozička in ga dvigneš na prvo stopnjo.




hokejistka -> RE: refluks in vožnja v vozičku (20.8.2008 21:39:37)

Naša košara je imela nastavljiv naklon, tako da sem [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] v košari vozila z vzdignjenim naklonom.




mumu -> RE: refluks in vožnja v vozičku (20.8.2008 22:46:35)

Naši čebeli smo v košari dvignili naklon in še dodatno podložili z brisačo, v vozičku pač ne moreš imeti za trideset stopinj dvignjeno. Včasih je fino mal improvizirat pa gre.




CatJa -> RE: refluks in vožnja v vozičku (20.8.2008 22:55:23)

Jaz sem mu podložila s kovterčkom. Itak pa ni šlo predpisanih 30 stopinj, sicer bi se mi ven zvalil.




Tisana -> RE: refluks in vožnja v vozičku (21.8.2008 20:47:52)

Mi smo tudi malo podložili košaro z brisačami, vendar pa ne preveč, da ne bi ven padla




Stran: [1]