kako vem da je sit (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dojenje in dodajanje



Sporočilo


KRTR -> kako vem da je sit (20.8.2008 17:12:18)

ojla,

vem, da smo že nekje pisali o tem, ampak me vseemo zanima, koliko žlic mora pojesti 4 mesečnik, da vem da je sit? npr. kašico za malico?

lp
j




*andy* -> RE: kako vem da je sit (20.8.2008 17:21:06)

To je odvisno od otroka,saj je vsak otrok drugačen.Eden bo sit že ko bo pojedu pol kašice,enmu pa niti cela nebo zadost.
moj [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] je včasih naenkrat pojedu 2 hkrati





Naja31 -> RE: kako vem da je sit (20.8.2008 17:43:54)

Moja oba sta se pri 4ih mesecih samo dojila, tako da pojma nimam koliko žlic.
Pa saj sam pokaže da ima dovolj, a ne?




KRTR -> RE: kako vem da je sit (20.8.2008 18:15:36)

nekje na tem forumu sem zasledila, da ste se celo pogovajale koliko žličk naj poje, nekako po starosti?






Tisana -> RE: kako vem da je sit (20.8.2008 19:41:12)

To je čisto odvisno od otroka do otroka - vsekakor mu na začetku vedno po GH ponudi še dojko oz. flaško, da se do sitega najé.




**Petra** -> RE: kako vem da je sit (22.8.2008 8:23:52)

IZVIRNO SPOROČILO: KRTR

nekje na tem forumu sem zasledila, da ste se celo pogovajale koliko žličk naj poje, nekako po starosti?





Žličke niso merilo za starost - koliko naj bi pri določeni starosti otrok pojedel, saj vsak otrok drugače občuti sitost. Najbolje, da svojega [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] opazuješ, ti bo že sam dal vedeti kdaj ima dost.




Anonimen -> RE: kako vem da je sit (22.8.2008 19:24:53)

nekje na tem forumu sem zasledila, da ste se celo pogovajale koliko žličk naj poje, nekako po starosti?


Se nikoli nisem zasledila.
Poje kolikor poje, ce ne bo dovolj in bo lacen, bo itak jokal in ni variante, da ne bi dobil se. Meni je stetje zlic nepotrebno in bi me prej obremenjavalo, da vsakic ni pojedel predpisane norme (ker imajo tudi dojencki razlicen apetit od dneva do dneva) kot pomirjalo, da je pojedel dovolj.




Stran: [1]