|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avto ali otrok?
19.8.2008 22:58:04   
Paštetka
karto za vlak.Tam ga še lahko žura zaradi mene. user posted image

Zaščitniška, zato, d aga dam na vlak? rekla bi prej stroga user posted image . Vse ima svoj čas. Vsaj seksat ne bo mogel avtu in sicev umazat user posted image .

Drugače pa... pleh je pleh. In ubiješ se lahko tako v močnem avtu kot v slabem. 2 meseca vozniške in na morje? user posted image user posted image user posted image  In potem svizec zavije čokolado

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 19.8.2008 23:00:21 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Avto ali otrok?
19.8.2008 23:07:59   
Anonimen
ja, pa se to - jaz se niti slucajno ne bi peljala z  nikomer na morje, ki ima samo 2 meseca izpit. Jaz ga imam ze vec kot eno leto, pa se mami sploh ni se peljala z mano.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Avto ali otrok?
19.8.2008 23:44:26   
malenaa
imam izpit več kot 4 leta, pa se kljub temu ne bi sama peljala celo pot na morje. Letos sva z mojim vozila vsak nekaj, pa se stala sva 7X pa sva bila sama, ker sva pač oba tisti dan, ko sva šla na pot še delala (nisva mogla dobit dopusta) in sva raje rekla počasi in previdno. Pa ima moj izpit dalj časa kot jaz, pa je ful na cesti (30.000km+ letno), samo ni vredno tvegat.
Pa glede na to kake budale so na cesti - je včasih še izkušen voznik neizkušen.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Avto ali otrok?
19.8.2008 23:47:58   
nananaja
problem mladine je, da se sploh ne znajdejo več.
se je začelo v mojih cajtih, da so starši kupili avto takoj, ko je otrok naredu izpit.

hvala bogu da moji niso imel takih financ. sem vozila bratovo staro škodo - starejšo od modela favorit - in fantovga starga cliota, pa sta bla čist zadost varna z zanesljivimi in rednimi servisi. pa ful dobr trening je bil.

drgač smo se pa mogl presnet znajt, de smo sploh kdaj kam šli, zaslužit denar in podobno. pa nismo bli za nc prkrajšan.

če gre mulc s boljšim od dveh avtov v familijinekam, so mu starši dal potuho in luksuz, ne pa varnejši avto - razen če je slabši slabo servisiran...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Avto ali otrok?
20.8.2008 0:19:23   
kvaražugon
Naj gre z avtom, ki ga je bolj vajena, ker bo tako zagotovo bolj varno pripeljala na cilj.

Pa še ta komentar na tiste, da po dveh mesecih nobenega avta - jaz bi pa na to rekla takole: odvisno, koliko je prešofirala v teh dveh mesecih. Ali je vozila vsak dan oz. zelo pogosto ali je bolj "vikend šoferka". Koliko km je prevozila, pa ne v smislu dolgih relacij, ampak na splošno. Pa pomembno se mi tudi zdi, ali je prestrašena za volanom ali samozavestna (vendar ne objestna!). Ker en posran šofer ima lahko 5 let izpit, pa mu tudi teh 5 let nič ne pomaga, ker če te je strah, enostavno ne zmoreš tako reagirati. Če pa si samozavesten in zaupaš v svoje šoferske sposobnosti, si pa po 2 mesecih bolj varen voznik kot prej opisani po 5 letih.


_____________________________

Ne boj se smrti, boj se neizživetega življenja.

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Avto ali otrok?
20.8.2008 6:37:28   
daga11
NOBENEGA- ker vem kak je bilo ko sem jaz naredla izpit, tudi zraven ate vozit nekaj časa, ker  se v tistih nekaj urah ne naučiš vse in ne doživiš vseh situacij!

(odgovor članu kvaražugon)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Avto ali otrok?
20.8.2008 7:11:20   
anitaz
IZVIRNO SPOROČILO: LoCa

js se strinjam s petjo & co. po če ima punca 2 meseca izpita nima kaj se vozit sama na morje. in s tem bo najbolj poskrbljeno za varnost na cesti. če bi bla ona tolk odgovorna niti ne bi vzela avta ampak bi že sama hotla prej najprej več izkušenj. in razen tega, iz načela za daljše relacije frocu ne bi avta posojala, če ne bi blo mene al kake odrasle osebe ki jo poznam, zraven. mislim, da ne bi.
zarad takih for ima mularija v iber razvajene riti, tolko za intermezzo.



Nikjer nisem napisala, da je ali bo vzela avto. SAMO pogovarjale smo se o tem. NIč drugega. In ta punca je daleč od razvajene riti...

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Avto ali otrok?
20.8.2008 7:50:07   
LoCa
tudi jaz nisem rekla, da je al da bo vzela avto. in tudi nisem rekla da je tvoja hčerka  razvajena. se pa na tak način razvaja otroke in kot je ena dejala prej, daje se jim potuho.
v bistvu, sej sama veš, al bi dala avto al ne. že to da nisi sigurna in tle sprašuješ. js mislim, da tle njena želja recimo ne bi smela imet vloge. js osebno ga ne bi dala, ker vem kolko let sem rabla, da sem začela vozit na relaciji gorica-ljubljana, kar precej, in mislim da sem zelo dobra voznica. samo se pa moraš zavedat, da vozniški izpit res pomeni samo to, da je naredila glavno vožnjo. in nič več.  reakcije na cesti in kako je treba bit pozoren in na kaj se pa človek leta uči.

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Avto ali otrok?
20.8.2008 7:57:24   
anitaz
IZVIRNO SPOROČILO: LoCa

tudi jaz nisem rekla, da je al da bo vzela avto. in tudi nisem rekla da je tvoja hčerka  razvajena. se pa na tak način razvaja otroke in kot je ena dejala prej, daje se jim potuho.
v bistvu, sej sama veš, al bi dala avto al ne. že to da nisi sigurna in tle sprašuješ. js mislim, da tle njena želja recimo ne bi smela imet vloge. js osebno ga ne bi dala, ker vem kolko let sem rabla, da sem začela vozit na relaciji gorica-ljubljana, kar precej, in mislim da sem zelo dobra voznica. samo se pa moraš zavedat, da vozniški izpit res pomeni samo to, da je naredila glavno vožnjo. in nič več.  reakcije na cesti in kako je treba bit pozoren in na kaj se pa človek leta uči.



Jaz sem svoje mnenje podala in ne vem kje si prebrala o kaki nesigurnosti. Če me zanimajo vaša mnenja glede te situacije, ni nič narobe. Kajne?

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Avto ali otrok?
20.8.2008 8:05:28   
Volga
Veliko raje bom dala svojemu otroku avto kot pa da bi se vozil z drugimi, ker ga poznam bolj kot druge in bom vedela ali mu je za zaupat ali ne.  To je tako, na splošno.

V tvojem primeru pa res ne vem, kaj bi naredila. Če gledam po sebi, mi je mati zaupala na vseh področjih, tudi pri avtomobilu, vem pa, da sem sama naredila preveč neumnosti, za katere mama sicer ni izvedela, ampak vseeno...tako nevarno sem živela. Sicer ti otrok v dveh mesecih že  pokaže kako zna voziti, izkušnje pa tudi mora nekje pridobiti. Menda, no. Ne vem. Jaz bi ga verjetno kar dala.

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Avto ali otrok?
20.8.2008 8:06:13   
Ženkica
IZVIRNO SPOROČILO: bodoča


Jaz sem tudi odgovorna in ne divjam na cesti, pa sem se jokala od sile in straha, ko sem prvič, nekaj dni po opravljenem izpitu, šla na poskusno vožnjo po avtocesti. Seveda v spremstvu izkušenega voznika.




Takih se pa jaz najbolj bojim. user posted image

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Avto ali otrok?
20.8.2008 8:06:14   
haloze
Izkušnje si lahko nabira, ko se bo peljala v mesto po vsakdanjh opravkih, ne pa ko bo po avtocesti dirkala in tiščala na gas. Po dveh mesecih izpita je ne bi pustila na morje, da bi sama vozila.

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Avto ali otrok?
20.8.2008 8:09:51   
pikecpokec
IZVIRNO SPOROČILO: petja

IZVIRNO SPOROČILO: pikecpokec

Ah, dejte no! Na vlak, avtobus ali trajekt naj gre. A ji bo krona z glave padla?


Ne to ne, samo ti boš preveč zaščitniška do hčere!

Itak je pa na busih, vlakih in trajketih najlepš user posted image user posted image .


Zaščitniška, ker bi jo poslala z vlakom na morje? user posted image
Bi rekla, da so bolj zaščitniški tisti, ki bi otroka peljali na morje in potem še prišli po njega!


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Avto ali otrok?
20.8.2008 8:15:55   
anitaz
Sicer pa - obstajajo dobri vozniki in zelo slabi vozniki. Vedno in povsod. Če imaš smolo, imaš prometno nesrečo, pa če imaš izpit 10 let al pa 1 dan. In tudi tisti, ki ima izpit 10 let, še ne pomeni, da je dober voznik. Lahko je celo boljši kot novopečeni voznik.

Bistvo je, da si previden in da gledaš predvsem kaj drugi okoli tebe delajo na cesti. Ker počnejo take, da je groza. Brez "žmigovca" na AC na prehitevalni pas, ker se mu je pred njim pač pojavila ovira (kamion)....

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Avto ali otrok?
20.8.2008 8:19:17   
anitaz
IZVIRNO SPOROČILO: haloze

Izkušnje si lahko nabira, ko se bo peljala v mesto po vsakdanjh opravkih, ne pa ko bo po avtocesti dirkala in tiščala na gas. Po dveh mesecih izpita je ne bi pustila na morje, da bi sama vozila.


Izkušnje si mora nabrati tudi na AC, ne samo po mestu. Ko bo pa otrok prišel na AC, kjer se mora vključiti čim hitreje, brez oviranja, bo pa kaj? Tako kot ena moja prjatlca, ko se s 40 vključi na vozni pas user posted image  Super! Ampak nima izkušenj, ker nikoli ni hotla na AC. Ker se je vozila SAMO po mestu.

(odgovor članu haloze)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Avto ali otrok?
20.8.2008 8:35:45   
petja
IZVIRNO SPOROČILO: pikecpokec

IZVIRNO SPOROČILO: petja

IZVIRNO SPOROČILO: pikecpokec

Ah, dejte no! Na vlak, avtobus ali trajekt naj gre. A ji bo krona z glave padla?


Ne to ne, samo ti boš preveč zaščitniška do hčere!

Itak je pa na busih, vlakih in trajketih najlepš user posted image user posted image .


Zaščitniška, ker bi jo poslala z vlakom na morje? user posted image
Bi rekla, da so bolj zaščitniški tisti, ki bi otroka peljali na morje in potem še prišli po njega!



To je bilo mišljeno sarkastično user posted image .

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Avto ali otrok?
20.8.2008 8:44:30   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: anitaz

IZVIRNO SPOROČILO: petja

Po 2 mesecih od opravljenega izpita nobenega.


Kako pa si bo otrok nabiral izkušnje?


Tud jaz ne bi dala otroku po 2 mesecih izpita nobenga avta za tako dolgo in nevarno pot.
Kje otrok nabira izkušnje? Na vsako lokalni cesti in v centrih mesta jih nabereš dost več, pa je vsaj tam manjša brzina. Tud sama sem imela takrat yugota ko sem nardila izpit in sicer ne da mi ne bi pustili, ker preprečit mi itak ne bi mogli če bi hotla it z njim na morje, ampak je resnično bolje da vozi kak izkušen voznik. Pot je kr dolga (vsaj od nas 3 ure na SLO obalo, da o CRO ne govorim ko pride do zastojev, nesreč,...).

Bi pa pustila otroku (seveda z ogromno skrbi) nekje po vsaj 6 mesecih redne vožnje ampak res z taboljšim avtom pri hiši. Pa še to kolebam med ja in ne.

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Avto ali otrok?
20.8.2008 9:20:48   
LoCa
ja ok, sm slabo prebrala, se opravičujem. si se odločila. in? sej sm tudi js samo podala svoje mnenje. samo itak ne gre za to, kako drugi vozijo. ampak za to, da po 2 mesecih (al pa 4ih kakorkoli že) ne moreš imet nekih blaznih izkušenj bilo kje.
se pa sprašujem, kam je šou un popotniški duh, k smo ga mi imeli, ko nisi niti pomislu na avto, si šou lepo z javnim prevozom. bolj poceni, bolj razburljivo. bah...

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Avto ali otrok?
20.8.2008 9:22:02   
Anonimen
Jaz imam se dve sestri in od kar imamo dva avta, se ne vozimo s "taboljsim pri hisi" ampak s taslabsim. Mami je sploh paranoicna, da bi imele premocan avto in bla bla.

Jaz sem sla sele po enem letu, kar imam izpit, sama na avtocesto. S tem, da bi kar nekam sunla vse, ki ne dajejo smernikov in ki ti skacejo pred nos. In vse, ki ne vozijo po omejitvah - to leti predvsme na tiste, ki se vlecejo 40 km/h namesto 60km/h.

Sicer pa ... moja sosolka je tudi takoj z izpitom dobila avto, pa ga je po 14-ih dneh razbila - totalka. Ker je dezevalo, spolzka cesta, baje zafrknjen odsek in naj ne bi prehitro vozila - pa so pristali v zascitni ograji. Pa se je vsak dan vozila Domzale-LJ in nazaj.

Pa npr. - sem lani po dveh mesecih peljala s spremstvom od Otočca do Lj - brez problemov na avtoceti. Pa po LJ obvoznici - tudi vse ok. Gorenjska avtocesta mi je sploh super. Pa sem kaka dva ali pa tri mesece nazaj prvic peljala na SLO Obalo, pa je bil moj zraven - groza. KAr naprej neki klanci, pa radarji pa kaj vem kaj ...

< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 20.8.2008 9:24:00 >

(odgovor članu KIKI****)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Avto ali otrok?
20.8.2008 9:44:17   
tina a
Sem napisala že takoooo dolg odgovor ... pa mi je seja kao potekla. user posted image

Pa bom zdaj mal oklestila in napisala mal krajšo verzijo.


Dejstvo je, da Anitaz ni podala informacije za kakšne avtomobile se gre in da je samo napisla novejši in starejši. Več ali manj ste vse predpostavljale, da imajo doma neko ultrahudo mašino. Kaj pa če je nimajo? Kaj pa če gre res samo za to, da je en avto npr. l.2006 drugi pa l.1995? Pa sta lahko celo enaka modela.

No, da odgovorim na vprašanje - ja jaz osebno bi posodila avto (novejši). Pa kljub temu, da ima 2 meseca izpit. Zakaj? Ker izhajam izključno iz sebe - izpit imam dobro leto in pol. In sem se že prvi dan peljala sama. Brez spremstva. Zakaj? Nanesla situacija. Nihče me ni mogel spremljat, jaz pa sem nujno mogla it. Relacija ni bila dolga, a zame (v tistem trenutku) absolutno predolga. Pa sem premagala tako strah kot občutek nemoči. Ker sem mogla. In sedaj imam za seboj prevoženih več kot 20.000 km.

Ko sem pred časom srečala svojega inštruktorja mi je vprašal če kaj vozim in ko sem mu povedala, da sem vsak dan v avtu in koliko sem v tem času prevozila mi je sam rekel, da sedaj sem pa že kar izkušena voznica.

Letos sem šla sama 2x na morje in nazaj. Do Poreča. Po avtocesti, katere sem se za čas opravljanja izpita na smrt bala. Danes se ne vozim drugače kot po obvoznici ali pa avtocesti.

Če je punca res odgovorna bo 100% pazila kaj počne in sem prepričana, da je na avtocesti malček bolj varna kot pa kje na lokalni cesti ali pa celo v centru mesta. Anitaz ni podala informacije kam odhaja na morje. Če gre do Portoroža je to dobra ura vožnje in če se bo držala omejitve in ne bo delala "neumnost" potem se ji nima kaj pripetit.


No ja mrbit sem mal zabluzila, ma v prvem odgovoru sem imela kar precej več napisan. Ampak dejstvo ostaja, da niti ne vemo o kakšnem avtomobilu se gre (večina vas misli, da je neka huda mrcina), niti kam gre. In kljub temu jaz vztrajam pri odgovoru, da bi pustila novejši avto.


_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Avto ali otrok?
20.8.2008 9:55:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nananaja

da so starši kupili avto takoj, ko je otrok naredu izpit.






Poznam tak primer v našem kraju. Otroku kupit avto 200 konjev, potem pa je 4 ljudi spravil v KC. user posted image

(odgovor članu nananaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Avto ali otrok?
20.8.2008 10:10:15   
anitaz
IZVIRNO SPOROČILO: tina a

Sem napisala že takoooo dolg odgovor ... pa mi je seja kao potekla. user posted image

Pa bom zdaj mal oklestila in napisala mal krajšo verzijo.


Dejstvo je, da Anitaz ni podala informacije za kakšne avtomobile se gre in da je samo napisla novejši in starejši. Več ali manj ste vse predpostavljale, da imajo doma neko ultrahudo mašino. Kaj pa če je nimajo? Kaj pa če gre res samo za to, da je en avto npr. l.2006 drugi pa l.1995? Pa sta lahko celo enaka modela.

No, da odgovorim na vprašanje - ja jaz osebno bi posodila avto (novejši). Pa kljub temu, da ima 2 meseca izpit. Zakaj? Ker izhajam izključno iz sebe - izpit imam dobro leto in pol. In sem se že prvi dan peljala sama. Brez spremstva. Zakaj? Nanesla situacija. Nihče me ni mogel spremljat, jaz pa sem nujno mogla it. Relacija ni bila dolga, a zame (v tistem trenutku) absolutno predolga. Pa sem premagala tako strah kot občutek nemoči. Ker sem mogla. In sedaj imam za seboj prevoženih več kot 20.000 km.

Ko sem pred časom srečala svojega inštruktorja mi je vprašal če kaj vozim in ko sem mu povedala, da sem vsak dan v avtu in koliko sem v tem času prevozila mi je sam rekel, da sedaj sem pa že kar izkušena voznica.

Letos sem šla sama 2x na morje in nazaj. Do Poreča. Po avtocesti, katere sem se za čas opravljanja izpita na smrt bala. Danes se ne vozim drugače kot po obvoznici ali pa avtocesti.

Če je punca res odgovorna bo 100% pazila kaj počne in sem prepričana, da je na avtocesti malček bolj varna kot pa kje na lokalni cesti ali pa celo v centru mesta. Anitaz ni podala informacije kam odhaja na morje. Če gre do Portoroža je to dobra ura vožnje in če se bo držala omejitve in ne bo delala "neumnost" potem se ji nima kaj pripetit.


No ja mrbit sem mal zabluzila, ma v prvem odgovoru sem imela kar precej več napisan. Ampak dejstvo ostaja, da niti ne vemo o kakšnem avtomobilu se gre (večina vas misli, da je neka huda mrcina), niti kam gre. In kljub temu jaz vztrajam pri odgovoru, da bi pustila novejši avto.



No, da povem za kak avto se gre. Starejši je Daewoo Lanos, "novejši" pa Xsara Picasso. Picasso  za moje pojme ni čisto nič hudo hiter avto, je edino večji, pa air bage ima. Skratka - varnejši.

(odgovor članu tina a)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Avto ali otrok?
20.8.2008 10:14:34   
anitaz
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

IZVIRNO SPOROČILO: nananaja

da so starši kupili avto takoj, ko je otrok naredu izpit.






Poznam tak primer v našem kraju. Otroku kupit avto 200 konjev, potem pa je 4 ljudi spravil v KC. user posted image


Joj, pa jaz ne govorim o 200-ih konjih. Najbrž je bil kak mulc, ki je bil pameten, važen za volanom in je naredil katarstofalno neumnost. Tudi jaz mojemu bratu, ki dela neumnsoti, obrača z ročno, dela ne vem kakšne bedarije na cesti, ne posodim svojega avta. Ni šanse. Naj s svojim dela kar hoče. Ker je neodgovoren.

Govorim o izredno odgovorni punci, ki ni podala želje po tem, da bi se peljala z novejšim avtom. Me, prijateljcie, smo se med seboj pogovarjale, jaz sem podala svoje mnenje, ostale svoje....


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Avto ali otrok?
20.8.2008 10:29:28   
tina a
IZVIRNO SPOROČILO: anitaz


No, da povem za kak avto se gre. Starejši je Daewoo Lanos, "novejši" pa Xsara Picasso. Picasso  za moje pojme ni čisto nič hudo hiter avto, je edino večji, pa air bage ima. Skratka - varnejši.



No neke hude razlike vrjetno res ni. Zdaj je vse samo odvisno od tega kolk konjev ima kateri avto. Lahko jih ima Lanos celo več kot Picasso. 

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Avto ali otrok?
20.8.2008 10:30:00   
Mišni
A Daewoo pa nima airbagov?

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu tina a)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




simobil ali tuš
ROŽICI

zanima me kje se bolj splača vzeti naročnino..kje je bolj ugodno?ali kje imate?

tuš (19%)

mobitel (33%)

simobil (43%)

drugo (4%)


Število vseh glasov: 99

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!