katero igračo kupit 3 letnici (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


*alja* -> katero igračo kupit 3 letnici (18.8.2008 9:41:53)

da bo zanimiva in poučna??

Vseh dojenčkov in takih stvari se je naveličala, zdaj bi ji pa rada kupila za rojstni dan igračo, kjer bi se z skozi igro že kaj naučila (abeceda, številke). Pa nimam pojma kaj??





Volga -> RE: katero igračo kupit 3 letnici (18.8.2008 9:45:07)

IZVIRNO SPOROČILO: *alja*

da bo zanimiva in poučna??

Vseh dojenčkov in takih stvari se je naveličala, zdaj bi ji pa rada kupila za rojstni dan igračo, kjer bi se z skozi igro že kaj naučila (abeceda, številke). Pa nimam pojma kaj??




Pa ne no [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




melanija -> RE: katero igračo kupit 3 letnici (18.8.2008 9:46:55)

Moja pupa ima sestavljanko, kjer sestavljaš ime živali, pa mladiče in starše skupaj daješ. Moja pa je najobolj zadovoljna če ji kupimo kakšno revijo za reševanje, pa knjigice z nalepkami in nalogami za reševanje. Pa hama perlice. Druge igrače sploh ne palijo pri njej.




Olivija -> RE: katero igračo kupit 3 letnici (18.8.2008 10:09:30)

Naša bo konec avgusta stara 3 leta in trenutno so najbolj aktualni Playmobil in konji.




k1 -> RE: katero igračo kupit 3 letnici (18.8.2008 14:25:24)

naša je dobila mali vedi računalnik - ga uporablja, najbolj pa je bila vesela trampolina (premer 1m) in ga še vedno rasturava.




Maxica -> RE: katero igračo kupit 3 letnici (18.8.2008 15:45:31)

Kaj pa kakšne puzzle? Spomin? Kakšno tako didaktično igro morda.




jakaracman -> RE: katero igračo kupit 3 letnici (18.8.2008 20:26:18)

Naša ima rad puzzle in pa hišico leseno v dva nadstropja z malo družino.




*alja* -> RE: katero igračo kupit 3 letnici (19.8.2008 8:10:10)

Sem hodla včeraj mal po trgovinah in sem ji kupla tablo, dvostransko, na eni strani za pisat z barvami, na drugi pa z flomastri in magnetki.

Pa nisem mislila da bi jo naučila že abecedo, ampak neko igro kjer bi razmišljala.




*alja* -> RE: katero igračo kupit 3 letnici (19.8.2008 8:11:48)



Puzle ima dvojne doma in ji še niso zanimivi. Zlaga edino one lesene, kaj jih v luknjo daješ[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image], (nevem kako se reče)

IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

Kaj pa kakšne puzzle? Spomin? Kakšno tako didaktično igro morda.




Stran: [1]