cepljenje proti tuberkolozi -nabrekla redča pikica (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Maja&Lana -> cepljenje proti tuberkolozi -nabrekla redča pikica (3.3.2005 22:18:20)

Naša mucica je stara že skoraj tri mesece in zadnje dni opažam nabreklo rdečo pikico na mestu, kjer je bila cepljena proti tuberkolozi. Slišala sem, da naj ne bi bilo to nič hudega, da gre samo nazaj, pa me zanimajo vaše izkušnje oz. mnenje.
Hvala za odgovore, lp, Maja:kuza:




Žan Luka -> cepljenje proti tuberkolozi -nabrekla redča pikica (3.3.2005 22:24:06)

Hojla, še enkrat jaz!
Ta pikica bo šla sama od sebe nazaj, samo ne je stiskat in praskat. Pa majčke oz. bodije imej vedno prelikane, če bi se pikica predrla in bi slučajno začelo iz nje kaj teči. Drugače pa brez panike, našemu :duda: se še zdaj pozna, vendar iz dneva v dan manj!!
LP:sloncek:




Anonimen -> cepljenje proti tuberkolozi -nabrekla redča pikica (3.3.2005 22:27:35)

Naša pediatrinja je rekla, da je to znak, da je bilo dobro cepljeno.




Maja&Lana -> cepljenje proti tuberkolozi -nabrekla redča pikica (3.3.2005 22:28:37)

Ful ti hvala za oba odgovora. A misliš, da je možno, da se tako pozno pojavi reakcija?




sena -> cepljenje proti tuberkolozi -nabrekla redča pikica (3.3.2005 22:29:47)

Tudi moj sine je imel tako reakcijo, še gnojček mu je šel ven. To ni nič hudega.

LP:muca:




Maja&Lana -> cepljenje proti tuberkolozi -nabrekla redča pikica (3.3.2005 22:30:19)

Splišni te moram vprašat, kako si si naložila slikco in meter. Pa hvala za tako pozitiven odgovor.
Lp, Maja:kuza:




Žan Luka -> cepljenje proti tuberkolozi -nabrekla redča pikica (3.3.2005 22:31:06)

Če bi bila to reakcija bi potem bila verjetno prisotna vročina. Sicer pa je naša pediatrinja rekla, da ni panike in tako kot pravi Splišni, je to znak, da je bil otrok dobro cepljen!!
LP:sloncek:




Maja&Lana -> cepljenje proti tuberkolozi -nabrekla redča pikica (3.3.2005 22:31:57)

Še enkrat hvala!
Lp, Maja:kuza:




Žan Luka -> cepljenje proti tuberkolozi -nabrekla redča pikica (3.3.2005 22:33:33)

Za meter in slikico pa pejd na lilypie.com!




Žan Luka -> cepljenje proti tuberkolozi -nabrekla redča pikica (3.3.2005 22:38:12)

Aja navodila za meter maš pa na forumu
http://www.ringaraja.net/forumi/sporocila.asp?msg=272765&id=29948&idk=103
Upam da ti bo ratalo!!
LP




Anonimen -> cepljenje proti tuberkolozi -nabrekla redča pikica (3.3.2005 22:47:35)

Evo, preden jaz spet zraven pridem, že vse veš.




jasna j. -> cepljenje proti tuberkolozi -nabrekla redča pikica (3.3.2005 23:02:42)

Tudi Brin je imel gnojno bulico - že kar bulo - pri 3m. Klicala sem pediatra in so mi rekli naj se pridemo pokazat. Ko sem prišla tja, mu je najprej razkužla, potem pa predrla rano. Malo je jokal. Potem pa se mu je čez dva dni spet nabralo, in sem med kopanjem kar sama predrla in istisnila ves gnoj in kri ven. Sedaj ima malo brazgotinico na tem mestu.




Maja&Lana -> cepljenje proti tuberkolozi -nabrekla redča pikica (3.3.2005 23:03:37)

Sem najdla, hvala.




BONI* -> cepljenje proti tuberkolozi -nabrekla redča pikica (4.3.2005 10:13:34)

Pri nas je ravno pred parimi dnevi ta rdeča nabrelka bulica počila, venj je iztekel zelen gnoj in malo krvi, ostala je luknica, sedaj pa se je naredila hrastica. In to je po zagotovilih naše pediatrinje uspešna opravljena cepitev oz. čisto normalna reakcija.

Lp, Boni




dejčka2 -> cepljenje proti tuberkolozi -nabrekla redča pikica (6.3.2005 20:00:06)

Tudi moji punčki se je naredila bulica in ko sma se šle pokazat zdravniku, me je poslal ven in kar sam s skalpelom odstranil bulico. Mala je grozno zakričala in ko sem prišla nazaj v ordinacijo, sem videla kaj je naredil.:( Ko sem vprašala, če ji je vsaj s čem omrtvičil predel, kjer je bulico odrezal, mi je zdravnik rekel mirno, da ko se bo poročila, se tega nebo več spomnila. Komaj doma sem od šoka prišla k sebi. Naslednji dan sem šla po kartoteko in adijo Vošnjakova!!!:grrr::grrr::grrr:




Anonimen -> cepljenje proti tuberkolozi -nabrekla redča pikica (6.3.2005 20:51:37)

O, groza, dejčka2, kaj takega! Prav si naredila!




Stran: [1]