homeopatija (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


matic0105 -> homeopatija (13.8.2008 11:26:46)

Ojla, ima katera kontakt od kakega dobrega in uspešnega homeopata, ki bi znal pomagati našemu dojenčku (refluks, krči...).
Hvala za kakršnokoli info.




Lari -> RE: homeopatija (13.8.2008 12:08:37)

Ojla.

Jaz vozim svoja dva sončka v Črnuče k ge. Gorišek - Sever Ireni. Kolikor vem za krče ima zdravila, za refluks pa ne vem, ampak je za vprašat. Je pa zelo v redu ženska, pripavljena pomagat. Njena tel. št. je 031/382-823.

Lep pozdrav, Lari.




KATAM -> RE: homeopatija (14.8.2008 7:08:51)

Lep pozdrav. mi smo naročeni z našo 1.7 mesečnico k njen naslednji teden, ker  imamo pa razne težave z alregijami, pa noben izvid na kožni, in tudi na krvni nič ne pokaže, pa kar naprej kašlja pa se non stop praska. Če ima katera kakšne izkušnje v zvezi s tem področjem naj mi prosim pove. Sinu od kolegice je ful pomagala, ker je bil čist brez vsake volje za šolo za igro splog za vse. Pa ga je čist k sebi spravla. Zato sem se jaz odločila da jo tudi peljem k njej, ker mi pediatrnja pač vedno reče če izvidi nič ne pokažejo pol že ni nič. Bo minilo z leti pravi, tamala naj se paraska noč in dan, pa vsa je flekasta. Edino kremo in sirup ji zna dat. Pa sirup protoi kašlju si kupte mi vedno reče. Skratka bili smo že na alergološki, pa na dermatološki pa vse skupaj ni nič. Zato močno upam ,da nam bo ona znala pomagat.




matic0105 -> RE: homeopatija (19.9.2008 19:02:58)

Jaz sem sina peljala k njej danes, dobila kroglice, zdaj bomo pa vidli.
A je možna kaka huda reakcija v smislu poslabšanja? Imate izkušnje?




Stran: [1]